У MyCredit з'явилося довгострокове кредитування

Сервіс MyCredit запускає новий продукт - довгостроковий кредит. Тепер ви можете оформити кредит у нашому сервісі на 64 дні і виплачувати його поетапно, здійснюючи платіж кожні 16 днів.

Команда MyCredit безперервно удосконалює роботу сервісу для комфорту і зручності наших клієнтів. Ми знаємо, що ви чекали можливості отримати гроші в нашому сервісі на більш тривалий період. Тому, ми розробили і запустили новий продукт - довгостроковий кредит.

Ви можете оформити кредит у MyCredit на 64 дні і виплатити його поетапно за 4 платежі.

Як працює довгостроковий кредит в MyCredit?

Схема роботи довгострокового кредиту проста і зрозуміла:

  • позика оформляється на 64 дні і погашається частинами;
  • оплата частинами передбачає 4 платежі;
  • виплати здійснюються кожні 16 днів, відповідно до фіксованого графіку.

Вам не доведеться нічого вираховувати самостійно. Для вашої зручності сума до виплати, розмір кожного платежу і графік внесення оплат буде відображатися в особистому кабінеті користувача.

Яка процентна ставка на довгостроковий кредит?

Позика оформляється за стандартною відсотковою ставкою сервісу MyCredit - 1,6% за день користування кредитними коштами. Важливо відзначити, що при виборі довгострокового кредиту ви можете користуватися промокодами на знижки і оформляти позику на ще більш вигідних умовах.

Тепер ви можете отримати гроші в MyCredit на більш тривалий термін і повернути позику поетапно, без великого одноразового навантаження на сімейний бюджет.

Залиште свій коментар
Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш коментар
Введіть символи
Он MyCredit!
перший кредит
до 30 днів безкоштовно
Детальніше