Безготівковий кредит

Кредит безготівковими коштами — фінансова послуга нового покоління, яку гідно оцінили багато українців. Кредит в інтернеті безготівковий в порівнянні з традиційним банківським фінансуванням має безліч переваг, серед яких — можливість отримати гроші без відвідування офісу, надання застави, особистого контакту з співробітниками банку та інших процедурних моментів.

Все, що необхідно, — мати безперебійний доступ до інтернету та витратити 20 хвилин на оформлення заявки в MyCredit, який входить в ТОП-5 кращих сервісів мікрокредитування в Україні. Наш продукт вигідно відрізняється від аналогів технологічністю, швидкістю реагування та лояльним ставленням до всіх груп клієнтів.

h2- Отримати безготівковий кредит в MyCredit можна:

Скоринг сервісу проводить аналіз за пару хвилин, після чого відразу ж повідомляє рішення по заявці. Ми схвалюємо 9 з 10 онлайн-запитів, надаючи гроші на будь-які цілі — до зарплати, на шопінг, продукти, лікування та забезпечення повсякденних потреб.

Хто може отримати кредит безготівковими в Україні?

Отримати безготівковий кредит можуть всі громадяни України, які досягли повноліття та проживають в межах країни. Інші параметри (зайнятість, вид працевлаштування, розмір зарплати та стажу) не мають першорядного значення і суттєво не впливають на результат скорингу. Нашими клієнтами є:

Ми також надаємо кредити громадян, які проживають на соцвиплати від держави, матерів-одиначок, членів багатодітних сімей та представників інших фінансово вразливих груп населення.

Необхідні документи для оформлення

Щоб оформити інтернет безготівковий кредит онлайн, будуть потрібні наступні документи:

 • внутрішній паспорт України;
 • ідентифікаційний код.

Для відправки онлайн-запиту необхідно мати:

 • смартфон або комп'ютер з доступом до інтернет-мережі;
 • електронний ящик;
 • мобільний номер;
 • діючу банківську карту, видану на ім'я заявника. Важливо, щоб не закінчився термін дії картки, який можна легко перевірити на її лицьовій частині.

Як подати запит через інтернет?

Щоб взяти кредит безготівковими на карту, необхідно слідувати покрокової інструкції, викладеній нижче.

 1. Вкажіть бажану суму позики, зручний термін погашення, використовуючи спеціальний калькулятор. Він зробить миттєвий підрахунок та покаже повну суму з урахуванням переплати й дату виплати.
 2. Увійдіть за допомогою мобільного номера, який в подальшому буде служити логіном для входу в особистий кабінет користувача.
 3. Заповніть анкету (вкажіть персональні дані, відомості паспорта та ІПН-коду, дайте відповідь на ряд питань).
 4. Верифікуйте (прив'яжіть) банківську карту. Для цього вкажіть її номер, період дії, тризначний код на звороті.
 5. Зачекайте, поки система обробить онлайн-заявку.
 6. Поставте галочку біля графи «Я згоден з умовами», щоб підписати кредитний договір.

Зазвичай позикові кошти зараховуються на рахунок протягом 10 хвилин. Уважно прочитайте договір перед підписанням і стежте за графіком виплат в онлайн-кабінеті користувача.

Взяти кредит безготівковими можна в будь-якій точці України:

Он MyCredit!
перший кредит
до 30 днів безкоштовно
Детальніше