Швидкий кредит на картку

Часто доводиться так, що радісні життєві події доводиться чекати дуже довго, а неприємності трапляються несподівано та часто б'ють по гаманцю. Якщо ви опинилися в непростій ситуації та терміново потребуєте фінансової допомоги, кращий варіант вирішення проблеми — взяти швидкий кредит онлайн на банківську карту в Україні.

Найзручніше зробити це в популярному сервісі мікрокредитування MyCredit, якому довіряють більше 400 тис. українців.

Головні переваги нашого сервісу — клієнтоорієнтованість та інформаційна відкритість. Щоб гарантувати всім зацікавленим користувачам можливість отримати швидкий онлайн кредит на картку в інтернеті, ми працюємо 24/7, постійно вдосконалюємо технічні можливості, а ще — надаємо користувачам спеціальні пропозиції, акції та знижкові промокоди в соцмережах.

Всього за 15 хв можна взяти швидкий кредит онлайн на карту:

МайКредіт надає швидкі онлайн кредити на карту в Україні на кращих умовах, з мінімумом вимог. Одна з найбільш важливих серед них — щоб пластиковий носій, на який будуть нараховуватися кошти, був оформлений на ім'я заявника.

Даємо швидкі кредити на карту на будь-які потреби:

Якщо ви вирішите оформити швидкий кредит по інтернету, то звільніть себе від необхідності пояснювати, для яких цілей знадобилася фіндопомога, надавати гарантії своєї платоспроможності, переживати про показники кредитної історії та заповнювати нескінченні анкети. Доступність, простота та оперативність — ключові принципи роботи сервісу, тому ми видаємо гроші тут і зараз, коли вони потрібні найбільше.

Хто може отримати швидкий кредит в Україні?

Багато з нас пам'ятають час, коли доступ до позикових коштів був тільки у обмеженого числа осіб. На щастя, з розвитком МФО взяти швидкий кредит на карту через інтернет можуть всі повнолітні українці, які проживають на підконтрольній території, в тому числі:

Завдяки використанню передової системі скорингу, яка аналізує характеристики потенційних позичальників за кілька хвилин, для MyCredit, на відміну від банківських структур, важлива не тільки кредитна історія та офіційне працевлаштування, а й десятки інших параметрів. Ми надаємо швидкий кредит онлайн на карточку в Україні 90% користувачів, які звернулися в наш сервіс, відповідаючи на заявки протягом 10-15 хвилин.

Як оформити швидкий кредит онлайн через інтернет?

Якщо до зарплати або найближчих надходжень потрібно чекати, а грошова підтримка необхідна терміново, можна отримати швидкий кредит на картку через інтернет, слідуючи простий інструкції:

  • На сайті або в мобільному додатку МайКредіт оберіть необхідну суму та термін кредитування — 1-30 або 64 дні. Після введення даних система покаже миттєвий розрахунок платежу до повернення, й після оцінки даних вихідні значення можна відкоригувати, щоб уникнути неприємних сюрпризів.
  • Ввести номер мобільного, та відразу після цього — код з смс (надійде протягом декількох хвилин).
  • Зареєструвати особистий кабінет, внісши персональні дані, реквізити паспорту та ІПН, загальну інформацію. Дана процедура проводиться одноразово, а після можна оформляти швидкі кредити на картку через інтернет буквально в кілька торкань.
  • Прикріпіть банківську карту, ввівши до відповідних рядків 16-значний код, термін дії та CVV.
  • Дочекайтеся відповіді системи, і якщо вказана сума влаштовує, підпишіть електронний договір одним кліком.

Переваги взяти швидкий кредит в MyCredit

Сьогодні позичити гроші в онлайні пропонує велике число кредиторів, але наш сервіс вигідно відрізняється високою технологічністю та швидкістю. Щоб зробити мікрокредитування по-справжньому вигідним й зручним, команда МайКредіт:

  • працює цілодобово — попросити фінансову допомогу можна вночі, у вихідні та святкові дні;
  • схвалює 9 з 10 заявок;
  • вимагає мінімум документів, забезпечуючи проведення необхідних перевірок за рахунок скорингу;
  • не приховує умови надання коштів за зносками, зірочками та нечитабельним шрифтом;
  • працює в рамках правового поля й забезпечує надійний захист персональної інформації клієнтів.
ОСЬ МІЙ КЕШБЕК
Хапай гроші,
під 0,01% і 50 грн
на Кешбек!
Детальніше