Докредитування

Перший кредит, який клієнт може отримати в MyCredit, — сума до 6000 грн. Якщо не допускати прострочень, виконувати умови договору, ліміт буде збільшений до 15 000 грн.

Не обов'язково кожен раз брати максимально доступну позику: беріть стільки, скільки вам не вистачає. А якщо в період дії терміну позики будуть потрібні додаткові гроші, вирішити проблему допоможе докредитування.

Що таке докредитування?

Це додаткові гроші, які оформляє клієнт при вже діючому договорі. Наприклад, кредитний ліміт користувача — 7000 грн. На момент подачі заявки вся сума не була йому потрібна, і він узяв 4000 грн на 21 день.

Якщо протягом цього часу знадобиться фінансова допомога, він можна оформити додаткову заявку та отримати гроші на картку в рамках максимально доступних засобів. У нашому прикладі клієнт може забрати решту 3000 грн.

Як працює докредитування в MyCredit?

MyCredit дозволяє зробити добір грошей в період дії договору мікропозики. Функція доступна за таких умов:

  • Позичальник взяв суму менше, ніж йому можуть видати. Дізнатися ліміт можна в особистому кабінеті або на калькуляторі, на головній сторінці сайту.
  • Клієнт заздалегідь погасив частину боргу, але йому потрібні гроші. Він може добрати їх на термін, що прописано в договорі.

Важливо: період дії документа не продовжується, використовувати фінансову допомогу можна, поки діє угода. Чи означає це, що потрібно брати кредит повторно? Ні, операція проводиться в період дії чинної угоди. Чи означає це, що формально береться дві позики? Також ні, дві мікропозики одночасно оформити неможливо.

До якої суми можливе збільшення кредиту?

Збільшувати позику нескінченно не можна. Добрати кредит можна до максимального ліміту. Якщо система схвалила менше, ніж ви запитували, не переживайте. Дотримання графіка виплат, відсутність прострочень дозволять в майбутньому отримати фінансову допомогу в більшому розмірі.

Як скористатися послугою докредитування від MyCredit?

Добір грошей доступний при чинному договорі. Щоб взяти кредит онлайн, потрібно:

  • зареєструватися або увійти в особистий кабінет на сайті або в додатку,
  • вибрати суму, термін в калькуляторі,
  • заповнити анкету, вказавши дані вручну або через систему BankID,
  • вказати номер картки.

Після схвалення клієнт підписує угоду, а гроші приходять на картку протягом пари хвилин. Збільшення суми кредиту є в особистому кабінеті користувача, вводити дані повторно не потрібно.

ОСЬ МІЙ КЕШБЕК
Хапай гроші,
під 0% і 100 грн
на Кешбек!
Детальніше