Гарантований кредит від MyCredit

У житті кожного з нас трапляються ситуації, коли потрібно дістати гроші в стислий термін, часом — без роз'яснення причин. У такому випадку потрібно гарантовано отримати споживчий кредит, що може стати справжньою проблемою за умови звернення до банківської установи.

Якщо ваша кредитна історія недосконала або тимчасово відсутнє джерело постійного доходу, велика ймовірність необгрунтованої відмови. В цьому випадку гарантована допомога в отриманні кредиту від MyCredit стане справжнім порятунком, що дозволяє швидко розв'язати проблемну ситуацію.

Що таке гарантований кредит?

Це позика з гарантованим схваленням, яку пропонує обмежену кількість кредиторів. Стандартні банківські протоколи передбачають оцінку платоспроможності клієнта за кількома параметрами — рівнем щомісячного доходу та джерелом його отримання, майнових прав, віком, соціальним статусом.

Гарантовано отримати кредит в банку дуже важко. Тому більшість позичальників, яких зараховують до так званої «групи ризику», давно оцінили переваги звернення до «МайКредіт», де протягом 20 хвилин можна позичити кошти на повсякденні витрати, ремонт авто, навчання, лікування та інші потреби.

Ви можете гарантовано отримати кредит:

MyCredit пропонує не тільки гарантований кредит онлайн в день звернення, а й швидке реагування на будь-які питання. Якщо на етапі оформлення або використання кредитного продукту виникнуть ускладнення або запитання, ви завжди можете звернутися в Службу турботи сервісу за інформаційною підтримкою. Для того, щоб гарантовано взяти кредит, потрібно пройти просту процедуру реєстрації та підтвердити банківську карту — без відвідування офісу, надання фото з документами та інших обтяжливих процедур.

Хто може гарантовано взяти кредит в MyCredit?

Послуги мікрокредитування доступні для всіх громадян України. Щоб отримати гарантований кредит готівкою, потрібно відповідати двом критеріям — досягти повноліття та мати цивільний паспорт. Рішення про видачу позики приймає скорингова система, що враховує велику кількість параметрів, тому в MyCredit гарантовано отримати позику на карту онлайн можуть:

Як подати запит на отримання кредиту?

Якщо вам потрібно гарантований займ онлайн на картку, отримайте його в зручний час, слідуючи простий інструкції:

  1. Оберіть необхідну суму та термін використання коштів на спеціальному калькуляторі. Міняйте положення повзунка, щоб вибрати оптимальний варіант фінансування. При першому зверненні в «МайКредіт» можна отримати від 100 до 6 000 гривень під 0,01%, при повторному — до 12 000 гривень.
  2. Увійдіть в сервіс, увівши номер мобільного. Гарантована видача кредиту онлайн передбачає ідентифікацію особистості — завдяки цьому нам вдається попередити шахрайські дії.
  3. Заповніть паспортні дані та загальну інформацію. Це займе кілька хвилин.
  4. Верифікуйте банківську карту — зарплатну, кредитну, пенсійну. Гарантоване отримання кредиту відмовників є на будь-яку карту, головне — щоб її власником був одержувач позики.
  5. Зачекайте кілька хвилин, поки система схвалить заявку. Після цього підпишіть онлайн-угоду та чекайте надходження грошей.

Перший займ гарантовано схвалимо всім!

З перших днів роботи команда MyCredit робить все можливе, щоб забезпечити доступність послуг кредитування. Наші клієнти можуть отримати мікрозайм онлайн на карту та скористатися рядом переваг, серед яких хочеться виділити:

  • Промокоди, що дають змогу оформити позику зі знижкою до 90%, а також акційні пропозиції та розіграші.
  • Грейс-період, що настає після завершення дії кредитного договору. Грейс діє три дні, і в цей час нараховується процентна ставка, по якій видані гроші, а не пеня.
  • Послуга пролонгації позики на будь-яку кількість днів, що не перевищує термін користування кредитом. Щоб оформити продовження, потрібно сплатити суму накопичених відсотків — вона доступна в Особистому кабінеті користувача в режимі реального часу.

Якщо ви шукаєте надійного та відповідального кредитора, щоб швидко вирішити виниклі фінансові труднощі, звертайтеся в «МайКредіт», щоб позичити кошти без прихованих комісій та надання застави — протягом 20 хвилин!

Он MyCredit!
перший кредит
до 30 днів безкоштовно
Детальніше