Позика 10000 грн

Багато українців шукають, де зайняти 10000 грн в кредит до зарплати, оскільки зарплатні ледь вистачає покрити стабільні витрати. Виникають складнощі, коли сім'ю чекають незаплановані витрати — святкування дня народження, лікування або ремонт. Все це вимагає чималих вкладень — подібну суму навряд чи зможуть позичити сусіди або колеги.
Взяти 10000 гривень в кредит в банку — справа тривала й не завжди результативне. Мало того, що оформлення займає кілька робочих днів, так ще немає гарантії, що в результаті скажуть «так».

Тому найбільш оптимальним варіантом є мікрофінансові організації, що надають термінову позику 10000 і більше. Вони працюють за принципово іншим орієнтирам й основам, тому взяти позику на картку до 10000 значно легше, ніж у банку.

Взяти кредит на 10000 грн онлайн на карту в Україні можна:

Так, на відміну від банківських структур, в МФО можна взяти кредит онлайн на картку 10000 гривень на досить людських умовах, де виключені типові складності й заковики (офіційне працевлаштування, мінімальний стаж на останньому місці роботи, високий рівень окладу, наявність додаткового доходу та інші вимоги ).

Одна з відмінних умов — доступна перша позика без відсотків для нових користувачів. Ця послуга дозволяє познайомитися з сервісом й отримати позикові кошти без переплати.
Не має значення стаж, наявність офіційного заробітку, освіту й діючі прострочення по іншим заборгованостях. Головне, заповнюючи анкету, бути чесним та вказувати найбільш актуальну інформацію, бо експрес-перевірка покаже невідповідності, що цілком може послужити причиною несхвалення запиту. Але в цілому ступінь лояльності МайКредіт дозволяє приймати 9 з 10 онлайн-заявок, що автоматично робить сервіс народним та загальнодоступним.

Хто може взяти 10000 гривень в кредит в MyCredit?

Отримати онлайн позику 10000 терміново на карту можуть такі групи населення, яким найчастіше відмовляють інші кредитори через низьку кредитоспроможності:

Цей список можна доповнити безробітними, матерями-одинаками, багатодітними батьками, людьми з декількома відкритими заборгованостями і т.д. Таким чином, взяти кредит онлайн до 10000 грн на картку в Україні можуть повнолітні українці, які мають громадянство і проживають на території країни.

Як взяти позику до 10000 онлайн на картку?

Кредит онлайн на картку від 10000 грн можна оформити через сайт компанії або додаток для смартфонів, на якому потрібно заповнити онлайн-заявку. Докладаємо інструкцію.

  • Потенційному позичальникові слід вибрати потрібну суму та зручний термін погашення. Для цього радимо скористатися спеціальним кредитним калькулятором, який самостійно розраховує повну підсумкову суму й графік платежів. На цьому етапі можна зупинити оформлення, якщо не влаштували умови.
  • Зареєструватися на порталі шляхом введення перевірочного коду з смс. Мобільний номер буде служити логіном для авторизації в подальшому.
  • Заповнити анкету — ввести персональну інформацію, відповісти на ряд питань, вказати дані документів (внутрішнього паспорта та ідентифікаційного коду).
  • Верифікувати банківську карту.
  • Після експрес-перевірки слід підписати угоду в електронному вигляді. Потім швидка онлайн позика до 10000 на картку буде зарахований і ним можна користуватися — зняти готівкою або розплачуватися карткою.

Взяти кредит до 10000 грн можна в будь-якому регіоні України:

ОСЬ МІЙ КЕШБЕК
Хапай гроші,
під 0,01% і 50 грн
на Кешбек!
Детальніше