Отримайте будь-який кредит через 5 хвилин

Новому клієнту
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • 0,01% до 15 днів, 1% з 16-30 день процентна ставка (за умовами акції)
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 3602,35%
 • Продовження кредиту до 30 днів
 • Супровідні послуги відсутні
Постійному клієнту
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • Знижки до 80% за програмою лояльності
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 4848172,46%
 • Продовження кредиту за акційною ставкою
 • Супровідні послуги відсутні

Інформація для клієнтів

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 1,5% Реальна річна процентна ставка = 10640,17% Сума позики – 1000,00 грн. Строк користування позикою – 30 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15 грн. Відсотки за 30 днів = 15 грн. х 30 днів = 450,00 грн. Сума процентів до повернення – 450,00 грн. Розрахунок денної процентної ставки: (450,00 (відсотки за 30 днів) / 1000 (сума позики)) / 30 (дні користування) × 100% = 1,5%

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ». Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.
Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта – [email protected], тел. 0 800 214 111

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки та сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом.
 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:
  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;
  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховуються проценти за понадстрокове користування у розмірі 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».
 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи у відповідності до умов таких акційних пропозицій/програм лояльності.
 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.
 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.
 • Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.
 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;
 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номером 0 800 214 111;
 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.
 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

Позика 10000 грн

Багато українців шукають, де зайняти 10000 грн в кредит до зарплати, оскільки зарплатні ледь вистачає покрити стабільні витрати. Виникають складнощі, коли сім'ю чекають незаплановані витрати — святкування дня народження, лікування або ремонт. Все це вимагає чималих вкладень — подібну суму навряд чи зможуть позичити сусіди або колеги.
Взяти 10000 гривень в кредит в банку — справа тривала й не завжди результативне. Мало того, що оформлення займає кілька робочих днів, так ще немає гарантії, що в результаті скажуть «так».

Тому найбільш оптимальним варіантом є мікрофінансові організації, що надають термінову позику 10000 і більше. Вони працюють за принципово іншим орієнтирам й основам, тому взяти позику на картку до 10000 значно легше, ніж у банку.

Взяти кредит на 10000 грн онлайн на карту в Україні можна:

Так, на відміну від банківських структур, в МФО можна взяти кредит онлайн на картку 10000 гривень на досить людських умовах, де виключені типові складності й заковики (офіційне працевлаштування, мінімальний стаж на останньому місці роботи, високий рівень окладу, наявність додаткового доходу та інші вимоги ).

Одна з відмінних умов — доступна перша позика без відсотків для нових користувачів. Ця послуга дозволяє познайомитися з сервісом й отримати позикові кошти без переплати.
Не має значення стаж, наявність офіційного заробітку, освіту й діючі прострочення по іншим заборгованостях. Головне, заповнюючи анкету, бути чесним та вказувати найбільш актуальну інформацію, бо експрес-перевірка покаже невідповідності, що цілком може послужити причиною несхвалення запиту. Але в цілому ступінь лояльності МайКредіт дозволяє приймати 9 з 10 онлайн-заявок, що автоматично робить сервіс народним та загальнодоступним.

Чому варто взяти кредит у нас?

Схвалення 9 з 10 заявок

Завдяки автоматичній системі та індивідуальному підходу

Рішення за 5 хвилин

Подайте заявку на позику і вже через 5 хвилин гроші будуть на Вашій картці

Захист Ваших даних

Несемо відповідальність за збереження Ваших даних. Підтверджено сертифікатом PCI DSS. Докладніше про захист даних

Зниження ставок

Для наших постійних клієнтів знижуємо відсоткову ставку

img
OH MY FREEDOM
Максимальна свобода від відсотків!
Детальніше
img
Щомісячні турбо-розіграші
Вигравайте знижки до 90%, подарунки, гроші!
Детальніше

Легко та швидко оформити кредит за 5 хвилин

Виберіть суму та термін
30 секунд
Заповніть заявку
2 хвилини
Прив'яжіть картку
2 хвилини
Отримайте гроші на карту
30 секунд
Подати заявку

Прості способи погашення кредиту

В особистому кабінеті MyCredit

Ви можете погасити у MyCredit Ваш кредит онлайн не виходячи з дому. Просто перейдіть в особистий кабінет та сплатіть позику банківською картою.

img img

Через платіжні термінали

Оплата кредиту в терміналі EasyPay та City24 – це швидко та зручно. Термінал Ви зможете знайти у найближчому до Вас супермаркеті.

img img img

У відділенні Нової Пошти

У будь-якому відділенні Нової Пошти можна оплатити готівкою без комісії через касу за номером телефону.

img

У касі банків-партнерів

Погасити/продовжити кредит у MyCredit можна в касах банків-партнерів.

img img img img
або

Хто може взяти 10000 гривень в кредит в MyCredit?

Отримати онлайн позику 10000 терміново на карту можуть такі групи населення, яким найчастіше відмовляють інші кредитори через низьку кредитоспроможності:

Цей список можна доповнити безробітними, матерями-одинаками, багатодітними батьками, людьми з декількома відкритими заборгованостями і т.д. Таким чином, взяти кредит онлайн до 10000 грн на картку в Україні можуть повнолітні українці, які мають громадянство і проживають на території країни.

Як взяти позику до 10000 онлайн на картку?

Кредит онлайн на картку від 10000 грн можна оформити через сайт компанії або додаток для смартфонів, на якому потрібно заповнити онлайн-заявку. Докладаємо інструкцію.

 • Потенційному позичальникові слід вибрати потрібну суму та зручний термін погашення. Для цього радимо скористатися спеціальним кредитним калькулятором, який самостійно розраховує повну підсумкову суму й графік платежів. На цьому етапі можна зупинити оформлення, якщо не влаштували умови.
 • Зареєструватися на порталі шляхом введення перевірочного коду з смс. Мобільний номер буде служити логіном для авторизації в подальшому.
 • Заповнити анкету — ввести персональну інформацію, відповісти на ряд питань, вказати дані документів (внутрішнього паспорта та ідентифікаційного коду).
 • Верифікувати банківську карту.
 • Після експрес-перевірки слід підписати угоду в електронному вигляді. Потім швидка онлайн позика до 10000 на картку буде зарахований і ним можна користуватися — зняти готівкою або розплачуватися карткою.

Взяти кредит до 10000 грн можна в будь-якому регіоні України:

img
Отримайте гроші вже за 5 хвилин на вашу картку
Ми піклуємося про вашу безпеку
dogovor
Чесно говоримо про умови позики - без прихованих платежів і додаткових комісій Детальніше про договір
PCI
Несемо відповідальність за збереження Ваших даних підтверджено сертифікатом PCI DSS Детальніше про захист даних
certificat
Дотримуємося законів про захист Ваших прав користувача Детальніше про ліцензію
img

Ви можете взяти кредит в інших регіонах України

Сервіс онлайн-кредитування MyCredit працює по всій території України****. Взяти гроші в кредит онлайн на банківську карту, не виходячи з дому, ви можете в будь-якому регіоні. Онлайн займ грошей на карту проводиться в таких містах: