Кредит без забезпечення

Як відомо, в банках рідко схвалюють кредит надається без фінансового забезпечення або інших гарантійних заходів - поручительства, страховки. Але далеко не кожен українець може похвалитися заощадженнями або власністю у володінні, яку можна використовувати як гарантію. Тому все частіше люди, які потребують фінансової підтримки, шукають споживчі кредити без забезпечення для фізичних осіб.

У сервісі MyCredit можна взяти кредит без забезпечення і довідок на будь-які цілі, уникаючи стандартних складнощів, до яких вже давно звикли українці.

Що значить кредит без забезпечення?

Коли мова йде про великі суми і ризики, кредитори вважають за краще убезпечити свої активи, тому встановлюють страхувальні вимоги до позичальників. Заставним зобов'язанням виступають частіше нерухомість, автомобілі, ділянки землі, депозитні рахунки, цінні папери, облігації.

Позики без забезпечення оформляються без подібних вимог за рахунок інших факторів. Наприклад, при мікрокредитування або залученні інших видів відповідальності.

Умови споживчого кредиту без забезпечення від Mycredit

На відміну від класичних банківських вимог, які викликають складності при оформленні, умови кредитування в МФО відрізняються простотою і прозорістю. Клієнтам онлайн-сервісів видають кошти:

Так, щоб отримати кредит без забезпечення онлайн, не потрібно відповідати складним критеріям, мати певний дохід і надавати про це підтверджені відомості. У МайКредіт потрібно виконати лише дві вимоги: бути повнолітнім громадянином України і проживати на території країни.

Ви можете взяти кредит без забезпечення на будь-які цілі:

Часто вигідні акційні пропозиції або останні дні знижок змушують відмовитися від бажаної покупки через те, що зарплата буде тільки через кілька днів. Завдяки сервісу експрес-реагування можна не відкладати на невизначений термін і чекати наступних акцій.

Як отримати кредит без забезпечення в Mycredit?

Щоб взяти споживчий кредит без забезпечення майном, заявнику потрібно слідувати нескладним алгоритмом:

 1. На сайті або в мобільному додатку вказати необхідну суму і термін фінансування, використовуючи спеціальний кредитний калькулятор, який виробляє моментальний підрахунок.
 2. Зареєструватися за допомогою мобільного телефону (ввести код з смс-повідомлення).
 3. Заповнити анкету (вказати ПІБ, дату народження, населений пункт, відповісти на ряд загальних питань, а також ввести дані персональних документів - внутрішнього паспорта та ідентифікаційного коду).
 4. Прив'язати банківську карту (підтвердити її приналежність позичальника).
 5. Почекати відповіді. Заявка обробляється автоматично, що не займає багато часу.
 6. Підписати електронне угоду.
 7. Отримати фінанси на вказаний рахунок. Як правило, видача кредиту без забезпечення відбувається за 10-15 хвилин.

Максимальна сума кредиту і терміни погашення

Максимальна сума кредиту без забезпечення залежить від того, є клієнт новим користувачем або постійним. Так, для «новачків» кредитний ліміт становить 6000 грн, а для повторніков він збільшується в міру користування сервісом до 12 000 грн. Це одна з привілеїв програми лояльності «для своїх».

Що стосується строку дії кредитного договору, можна вибрати:

 • короткострокове (на 1-30 днів з єдиної оплатою в кінці періоду);
 • довгострокове передбачає чотири платежі (64 дня з ануїтетними платежами кожні 16 днів).

Mycredit — видача позики без забезпечення за 10 хвилин!

Оформити онлайн позику без забезпечення найвигідніше в MyCredit, оскільки наш інтернет-сервіс має однозначні переваги серед подібних МФО і банків:

 • моментальна обробка онлайн-заявок і швидке прийняття рішень;
 • цілодобове функціонування;
 • безвідсоткове користування грошима при первинному зверненні;
 • програма лояльності зі знижками і кешбеком;
 • доступна пролонгація і триденний грейс-період без нарахування штрафів і пені;
 • приймаються 9 з 10 запитів.
Он MyCredit!
перший кредит
до 30 днів безкоштовно
Детальніше