Кредит без офіційного працевлаштування в Україні

Так склалося, що банки розцінюють людей без трудової завідомо неблагонадійними і не поспішають надавати їм позику без офіційної роботи. Під удар потрапляють фрілансери, самозайняті (фотографи, майстри краси), а також не забуваємо про жінок, які підробляють в декретній відпустці. За статистикою, працюють без трудового договору більше третини дорослого населення, а це мільйони наших співвітчизників. Так де можна взяти кредит, якщо працюєш не офіційно?

Оскільки банківські кредити отримати практично неможливо, а родичі не завжди можуть дати гроші в борг зі своїх причин, важливо знати місця, де можна взяти гроші в кредит без офіційного працевлаштування в Україні і де точно не відмовлять не працевлаштованим в необхідній позиці.

Так, в сервісі Майкредіт доступно взяти позику без офіційного працевлаштування на картку в Україні. Статистика схвалення становить 95%, що практично виключає ймовірність відмови з боку кредитора. Також цей варіант виграє у банку в області зручності - без тонни документації, швидко, і не залишаючи власної квартири.

Хто може взяти кредит без офіційного працевлаштування?

Взяти кредит онлайн на картку в Україні без офіційного працевлаштування з місця роботи можуть:

Так, взяти кредит, не працюючи офіційно (не працевлаштований), може будь-який повнолітній українець, який проживає на підконтрольній території країни. Для нас не грає ролі сфера діяльності, розмір окладу та статус заявника, адже у нас можна взяти кредит з 18 років без офіційної роботи.

Щоб отримати кредит без роботи, якщо офіційно не працевлаштований, необхідно мати:

 • Діючий паспорт громадянина України;
 • Ідентифікаційний код (ІПН);
 • Електронну пошту;
 • Мобільний номер;
 • Активну банківську картку, відкриту безпосередньо позичальником.

Як бачите, подати заявку може будь-хто: для цього не потрібно володіти надприродними можливостями, досить найбільш базових обставин.

Як отримати кредит без офіційного місця роботи в Mycredit?

Щоб оформити онлайн-заявку і отримати кредит без офіційного працевлаштування з місця роботи, заявнику необхідний комп'ютер або смартфон з доступом до інтернету та трохи часу.

Взяти кредит онлайн на картку тим, хто офіційно не працює, можна, дотримуючись простої інструкції:

 • Скориставшись кредитним калькулятором, вибрати суму і термін погашення. Моментально система підраховує підсумковий розмір виплат, з яким клієнт ознайомлюється відразу, до підписання паперів;
 • Зареєструватися. Ввести код з СМС-повідомлення, що надійшло на телефон;
 • Заповнити анкетні дані (ПІБ, дата народження, місто, а також паспортні відомості та номер ІПН-коду);
 • Верифікувати банківську картку шляхом введення даних з лицьового і зворотного боку. Пластиковий носій може бути будь-якого призначення - кредитка, дебетова, соціальна; головне, виданий українським банком на ім'я того, хто заповнює запит. Також рекомендуємо перевіряти термін дії і баланс перед подачею заяви, щоб мінімізувати ймовірні проблеми;
 • Очікувати підтвердження від оператора. Якщо виникають питання, співробітник зв'яжеться для їх уточнення;
 • Підписати електронний договір, погодитися з умовами;
 • Скоро прийде СМС-оповіщення про зарахування коштів.

Виходячи з найпростішого алгоритму, взяти кредит непрацюючим офіційно можна за 15 хв в цілому. Для постійних клієнтів цей час значно скорочується.

Взяти позику без офіційного працевлаштування можна в містах України:

Он MyCredit!
перший кредит
до 30 днів безкоштовно
Детальніше