Кредит без посередників

Зазвичай отримати позикові гроші без посередника досить складно, особливо людям без офіційного працевлаштування, стабільного заробітку, з зіпсованою кредитною історією та діючими простроченням в інших організаціях. Банки-кредитори остерігаються таких клієнтів, тому встановлюють додаткові вимоги. Посередництво має кілька формацій, серед яких — поручительство, кредитне брокерство та донорство. Кожен варіант має певні складнощі, тому краще шукати альтернативні джерела кредитування з більш лояльним підходом. Так, сервіс MyCredit надає кредит онлайн на картку без посередників.

Хто може взяти кредит без посередників в Україні?

Гроші в борг можуть отримати на рівних підставах всі перераховані категорії українців, в тому числі:

Головна вимога — відповідати двом найпростішим критеріям:

 • мати українське громадянство та проживати на території країни;
 • бути повнолітнім, оскільки за національним законодавством можуть здійснювати фінансові операції дієздатні особи (від 18 років).

На яких умовах можна взяти кредит без посередників в Mycredit?

Поряд з мінімальними вимогами до потенційних позичальників, також відзначимо зрозумілі та прості умови співпраці. У МайКредіт взяти кредит без посередників можна на таких підставах:

Клієнти не стикаються з класичними труднощами, коли через відсутність трудового договору або відсутнього стажу відмовляють у фінансовій підтримці. Завдяки лояльності компанії та прозорим критеріям система схвалює більше 90% онлайн-заявок й не відмовляє по традиційно банківських підставах.

Як оформити позику без посередників?

Оформити онлайн позику без посередників можна через інтернет-портал компанії, скориставшись ПК або смартфоном з доступом до інтернет-мережі. Для відправлення запиту потрібно слідувати інструкції:

 1. Вибрати бажану суму та термін її повернення, використовуючи інтерактивний калькулятор.
 2. Ознайомившись з розміром підсумкового платежу, слід зареєструватися на сайті, ввівши код з смс.
 3. Заповнити анкету, вказати дані персональних документів (в числі яких лише паспорт та ІПН).
 4. Підтвердити особисту банківську карту.
 5. Підписати угоду в електронному вигляді.
 6. Отримати на рахунок позикові кошти протягом декількох хвилин.

Mycredit — гроші без посередників за 10 хв на вашій карті!

Вигідна позика онлайн на картку без посередників від онлайн-сервісу MyCredit має однозначні переваги серед подібних мікрофінансових компаній та банків. Ми пропонуємо:

 • Оперативність та цілодобовий функціонал.
 • Програму лояльності для повторних користувачів. Вона гарантує автоматичне прийняття заявок, збільшення допустимого ліміту з 12000 грн до 18000 грн, а також знижки на продукт, що дозволяють добре заощадити і майже не переплачувати.
 • Перше звернення — безвідсоткове.
 • Діє опція пролонгації, що дозволяє продовжити договір в разі нестачі грошей без шкоди якості КІ та накладення штрафів.

Наші головні принципи — відкритість і чесність. MyCredit не нараховує додаткових комісій, не використовує виноски й зірочки в договорах. Розрахунок відбувається прозоро та зрозуміло, відповідно до умов договору.