Кредит без передоплати

Кредит без передоплат

Велика кількість банківських структур вимагають від позичальників крім стандартного пакету документів додаткові гарантії у вигляді початкового внеску. Зазвичай він необхідний для оформлення цільового довгострокового кредитування, де фігурують великі суми. Розмір першого платежу часто досягає 20 % від обсягу позикових коштів, що стає явною перешкодою для отримання бажаних грошей. У зв'язку з цим українці шукають кредиторів, які надають позику без всіляких передоплат та численних додаткових прохань.

Найбільш просто взяти кредит без передоплати в сервісі MyCredit, який, на відміну від безлічі банків, кредитує без прихованих комісій та переплат, а також первинних зборів.

На яких умовах можна взяти кредит без передоплати?

Так, експрес-кредит без передоплат оформляється на найбільш вигідних умовах:

 • Без застави. Ми не змушуємо прощатися з улюбленими речами, щоб отримати позику. Клієнти не ризикують втратити дорогу серцю річ, не виконавши платіжні зобов'язання своєчасно.
 • Без довідок. Ми співпрацюємо як з працевлаштованими, так і безробітними громадянами, тому наявність довідки з місця роботи та про доходи не має значення;
 • Без поручителів. Формат мікрокредитування дозволяє реалізувати програми фінансування без залучення третіх осіб та оформлення договору з поручителем. Позичальник є єдиною фігурою, з якою укладається угода, тому залучення інших суб'єктів не потрібно;
 • Без відсотків. Нові користувачі можуть спробувати продукт, не переплачуючи, тобто під 0 %. Це зроблено для того, щоб кожен бажаючий міг ознайомитися з якістю наших послуг безкоштовно.

Хто може отримати позику без передоплат?

Оформити позику у нашій компанії без застави та передоплати можуть такі категорії населення:

Головними вимогами є наявність українського громадянства та досягнення повнолітнього віку. Інші параметри, включаючи наявність місця роботи, підтвердженого доходу та стажу, не мають першочергового значення. Тому наша скорингова система схвалює більше 90 % звернень, в тому числі тих клієнтів, кому відмовляють інші МФО.

Процедура подачі заявки

Щоб оформити позику без передоплати, необхідно мати персональну банківську карту, видану будь-яким національним банком, ПК або смартфон з виходом в інтернет, а також документи, що засвідчують особу — паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.

Оформити кредит без передоплат нескладно, для цього досить дотримуватися інструкції:

 • Обрати потрібну суму та термін її погашення, скориставшись спеціальним зручним калькулятором, який моментально підраховує підсумкову суму до повернення і дату її внесення.
 • Зареєструватися на сайті шляхом введення СМС-коду, надісланого на мобільний.
 • Заповнити персональну інформацію, включаючи дані паспорта та ІПН.
 • Підтвердити банківську карту. Для цього слід ввести її номер, термін дії та CVV-код, а також переконатися, що баланс на рахунку НЕ мінусовий.
 • Підписати електронний договір, натиснувши галочку "Згоден з умовами". Кошти будуть зараховані на рахунок за кілька хвилин.

Умови повернення коштів

Погасити кредит необхідно в призначений день, згідно контракту. Це легко зробити:

 • У відділеннях банків-партнерів, де касири вводять реквізити власноруч, а клієнт повинен лише надати паспорт або ID-карту;
 • У терміналах самообслуговування. Заповнити всі дані доведеться самостійно, також не варто забувати про комісійні збори;
 • В особистому кабінеті користувача Майкредіт. Для цього слід увійти на сайт в особистий кабінет та виконати оплату в онлайн-режимі.

Якщо до дня виконання зобов'язань виникають фінансові труднощі та внести гроші немає можливості, скористайтеся пролонгацією — послугою продовження дії договору. Для її успішного підключення необхідно внести нараховані відсотки за минулий період, в іншому — послуга безкоштовна, її можна підключати необмежену кількість разів.

Кредит без передоплати доступний до оформлення в містах України