Позика без проблем

В епоху економічної нестабільності багато українських родин не можуть обійтися без додаткового фінансування для задоволення навіть базових потреб, тому особливо важливо знати, де можна швидко і без проблем взяти гроші в кредит. Не секрет, що більшість компаній-кредиторів встановлюють досить жорсткі критерії для потенційних клієнтів, що виключити ризики, пов'язані з неблагонадійними користувачами. Тому з першого разу складно знайти гідних кредиторів, які без проблем дають кредит в день звернення.

Коли гроші потрібні вже зараз і немає часу на чергову відмову, можна взяти кредит без проблем і отримати гроші вже сьогодні, скориставшись сервісом MyCredit. У ньому можна взяти кредит онлайн на карту без проблем в Україні, уникнувши всіх класичних труднощів, які супроводжують українців при банківському кредитуванні.

На яких умовах можна взяти кредит без проблем?

Зі зрозумілих причин взяти кредит в банку без проблем не вийде, оскільки процес супроводжується численними складнощами. З одного боку, це вимоги до персони позичальника (певний вік, наявність місця роботи, мінімальний стаж на поточному підприємстві і т.д.), з іншого - фінансове благополуччя і стабільність, що гарантують такі показники як рівень заробітної плати, наявність нерухомості та інше . Також особливу роль відіграє гарна кредитна історія, низька закредитованность і відсутність боргів.

Виходить, організації банківського сектора кредитують лише ідеальних позичальників. MyCredit в свою чергу надає кредити без проблем на діаметрально протилежних умовах, а саме:

Кому дають кредит без проблем в MyCredit?

Сервіс МайКредіт дає можливість отримати кредит без проблем:

Таким чином, споживчий кредит без проблем онлайн на карту видають всім, включаючи найбільш соціально незахищені категорії громадян (безробітні, які проживають на державні виплати з бюджету, багатодітні батьки, матері-одиначки і т.д.). Також мікрокредітной компанія співпрацює з людьми, які мають відкриті боргові зобов'язання або кілька поточних позик.

Так, взяти кредит швидко і без проблем можуть:

 • повнолітні;
 • громадяни України, які проживають у країні.

Як швидко та без проблем взяти кредит в MyCredit?

Щоб оформити кредит без проблем, заявнику потрібно внутрішній паспорт, ідентифікаційний код платника податків і діюча банківська карта. Звертаємо увагу, що картка повинна бути відкрита безпосередньо на ім'я позичальника, щоб система не розглянула заявку як спробу шахрайства та використання чужого рахунку.

Взяти позику онлайн на карту без проблем нескладно, головне - слідувати простий інструкції.

 • Вкажіть потрібну суму і зручний період її погашення за допомогою онлайн-калькулятора, який відразу ж показує розмір підсумкового платежу і розраховує графік виплат, виходячи із заданих параметрів. Ви побачите обсяг переплати і інші подробиці до підписання договору.
 • Увійдіть, використовуючи мобільний телефон в якості логіна і код з смс.
 • Заповніть персональні дані в анкеті заявника, введіть відомості паспорта та ІПН.
 • Фотографувати або сканувати документи немає необхідності. Досить вказати їх серійні номери.
 • Підтвердіть банківську карту і її приналежність. Відзначимо, що можна використовувати картку будь-якого призначення, включаючи зарплатну, пенсійну, стипендіальну, кредитку.
 • Зачекайте схвалення - потрібно 15-20 хвилин максимум.
 • Підпишіть електронне угоду.

Отримайте позикові кошти на вказаний рахунок. Зазвичай швидкий позику без проблем онлайн на карту Маестро, Віза, Мастеркард перераховують протягом пари хвилин.

Як без проблем повернути позику?

При оформленні заявки клієнт самостійно вибирає комфортний термін повернення. Можна вибрати на місяць і довше або на період 1-30 днів в залежності від індивідуальних обставин. У призначений день покупець зобов'язується погасити заборгованість з урахуванням відсотків, інакше його чекають штрафні санкції. Щоб уникнути нарахування пені, в безгрошової ситуації можна замовити безкоштовну послугу пролонгації і продовжити дію договору. Також діє триденний грейс-період, не оподатковуваний пенею.

Компанія надає кілька способів повернення, серед яких можна погасити кредит готівкою або провести операцію віддалено. Так, внести гроші можна:

 • в касі банків-партнерів (Приватбанк, Ощадбанк, Альфа-банк і інші);
 • в терміналах самообслуговування, які розташовуються в кожному торговому центрі і супермаркеті;
 • в інтернет-банкінгу;
 • в особистому кабінеті користувача на сайті компанії.

Важливо стежити за графіком виплат, щоб не допускати прострочень. Це допоможе поліпшити кредитну історію і підвищити користувальницький рейтинг.

Отримати гроші без проблем на карту можна в будь-якому регіоні України:

Он MyCredit!
перший кредит
до 30 днів безкоштовно
Детальніше