Кредит без вихідних та свят

Більшість банківських організацій працюють стандартну п'ятиденку, внаслідок чого не пропонують кредит готівкою без вихідних, адже в суботу та неділю, як правило, двері їх відділень закриті для відвідувачів.

На відміну від банків, отримати терміново гроші на картку в Україні без вихідних можна в онлайн-сервісі MyCredit. Так, онлайн позика працює без вихідних, що дозволяє звернутися за фінансовою підтримкою в будь-який момент, як тільки вона знадобилася, а не чекати й підлаштовуватися під графік прийому банку.

Даємо позику без вихідних онлайн на картку всього за 10 хв!

Компанія не запитує підтверджень і звітності з приводу призначень, тому позику онлайн на картку без вихідних можна отримати на абсолютно будь-які цілі, включаючи такі:

 • на покупку техніки;
 • оплату боргу;
 • лікування;
 • подарунок;
 • продукти харчування;
 • будь-який екстрений випадок.

Окремо відзначимо, що незалежно від мети процедура подачі заявки займає всього 10-15 хвилин та не змушує майбутнього позичальника їхати/приходити в представництво. Цей формат дозволяє не тільки швидко отримати позикові кошти, а й зробити це з будь-якого населеного пункту країни.

Як взяти кредит без вихідних в MyCredit?

Щоб оформити кредит онлайн цілодобово і без вихідних, необхідно мати смартфон або ПК з доступом до інтернету, а також підготувати свої документи і банківську карту. Заявка на кредит онлайн на картку без вихідних складається швидко і не викликає особливих труднощів. Все, що потрібно, — слідувати простий інструкції.

 • Вкажіть бажану суму (від 100 до 6 000 при першому зверненні) і комфортний термін повернення (1-30 або на 64 дня). Після вибору параметрів кредитний калькулятор моментально розрахує підсумковий розмір виплат і ознайомить з графіком платежів.
 • Увійдіть на порталі шляхом введення коду з смс-повідомлення. Мобільний номер буде логіном для авторизації на сайті.
 • Заповніть анкету заявника. Вкажіть особисті дані, дайте відповідь на питання і вкажіть серію/номер внутрішнього паспорта та ідентифікаційного коду. Це потрібно для підтвердження особи позичальника. Система надійно зберігає отримані дані і не передає їх третім особам.
 • Верифікуйте банківську карту — вкажіть її номер, період дії та тризначний cvv-код.
 • Заявка обробляється — чекайте відповіді.
 • Підпишіть електронне угоду — поставте галочку біля рядка «Згоден з умовами».
 • Отримайте позикові кошти на рахунок і користуйтеся фінансами на власний розсуд.

Кредитуємо на вигідних для вас умовах

На відміну від умов, які пропонують банки-кредитори, в сервісі МайКредіт кредит без вихідних та свят видають:

Таким чином, подати онлайн-заявку може практично кожен бажаючий, оскільки немає жорстких критеріїв, за якими передбачена відмова. Взяти позику без вихідних можуть повнолітні українці, які проживають в межах країни. Інші показники (рівень зп, тривалість стажу, область зайнятості і взагалі її наявність) не є принциповими, тому отримати позитивну відповідь можуть студенти, безробітні, пенсіонери та інші незахищені категорії населення України.

Компанія співпрацює з людьми із зіпсованою КІ, низьким клієнтським рейтингом та великим борговим навантаженням. Тому статистика отриманих запитів становить понад 90%.

Сервіс MyCredit працює без вихідних і свят на території України:

Он MyCredit!
перший кредит
до 30 днів безкоштовно
Детальніше