Отримайте будь-який кредит через 5 хвилин

Новому клієнту
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • 0,01% до 15 днів, 1% з 16-30 день процентна ставка (за умовами акції)
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 3602,35%
 • Продовження кредиту до 30 днів
 • Супровідні послуги відсутні
Постійному клієнту
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • Знижки до 80% за програмою лояльності
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 4848172,46%
 • Продовження кредиту за акційною ставкою
 • Супровідні послуги відсутні

Інформація для клієнтів

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 1,5% Реальна річна процентна ставка = 10640,17% Сума позики – 1000,00 грн. Строк користування позикою – 30 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15 грн. Відсотки за 30 днів = 15 грн. х 30 днів = 450,00 грн. Сума процентів до повернення – 450,00 грн. Розрахунок денної процентної ставки: (450,00 (відсотки за 30 днів) / 1000 (сума позики)) / 30 (дні користування) × 100% = 1,5%

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ». Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.
Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта – [email protected], тел. 0 800 214 111

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки та сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом.
 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:
  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;
  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховуються проценти за понадстрокове користування у розмірі 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».
 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи у відповідності до умов таких акційних пропозицій/програм лояльності.
 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.
 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.
 • Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.
 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;
 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номером 0 800 214 111;
 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.
 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.
Чому я візьму кредит в MyСredit?
img

Надамо вам 1 день безкоштовного користування кредитом

img

Гарантуємо 100% Конфіденційність

img

Погашення в будь-який момент

img

Досить мати лише паспорт і ІПН

Легко та швидко оформити кредит за 5 хвилин

Виберіть суму та термін
30 секунд
Заповніть заявку
2 хвилини
Прив'яжіть картку
2 хвилини
Отримайте гроші на карту
30 секунд
Подати заявку

Прості способи погашення кредиту

В особистому кабінеті MyCredit

Ви можете погасити у MyCredit Ваш кредит онлайн не виходячи з дому. Просто перейдіть в особистий кабінет та сплатіть позику банківською картою.

img img

Через платіжні термінали

Оплата кредиту в терміналі EasyPay та City24 – це швидко та зручно. Термінал Ви зможете знайти у найближчому до Вас супермаркеті.

img img img

У відділенні Нової Пошти

У будь-якому відділенні Нової Пошти можна оплатити готівкою без комісії через касу за номером телефону.

img

У касі банків-партнерів

Погасити/продовжити кредит у MyCredit можна в касах банків-партнерів.

img img img img
або

Нам довіряють сотні людей

Микита
21 рік

Ви круті! Завжди страхуєте, якщо без грошей залишаюся. Особливо зручно, що нікуди не треба ходити. Можна подати заявку хоч з дому, хоч з кафе і гроші відразу крапнуть на карту.

Данило
20 років

Це реально зручний сайт! Зайшов, оформив всі і за 20 хв. гроші були на мапі. Кому потрібні ці банки з їх кредитками ?! Щоб її оформити тобі треба зібрати хмару документів і ще й батькам подзвонять перевірять.

Марина
19 років

Спасибо, что не звоните родителям и с пониманием относитесь к нам. Другие студентам не хотят давать кредиты. Тут брала 500 гривен. Сразу получила без допросов. Всем советую!

Артем
20 років

Завалив сесію ... ну буває. У батьків грошей не попросиш, друзі такі ж, як я. Добре, що попався майкредіт. Допомогли вирішити проблеми! Дякуємо за допомогу!

Катя
19 років

После того, как у меня забрали стипендию, как-то совсем не сладко... На что вообще жить? Пока искала работу помогал мне Mycredit. Хорошая компания, советую тем, кто в такой же ситуации

Алінка
21 рік

Из-за того, что я не работаю мне везде отказывали. Студентам вобще никто кредиты давать не хочет. Спасибо за вашу студенческую программу и низкую ставку! Реально выручили!

Студентам часто не вистачає грошей. Людина дорослішає, розширюється кругозір, відповідно, збільшується й перелік витрат. Хочеться мати гарний одяг, сучасний телефон і ноутбук, регулярно відвідувати майстрів індустрії краси, займатися саморозвитком — це природно. Адже все це потрібне для повноцінного навчання та життя.

Чому варто взяти студентський кредит у нас?

Більшість студентів у ВНЗ не отримують фінансової підтримки від батьків або високої стипендії. Але існують фінансові організації, які надають кредит студентам на досить вигідних умовах. Без офіційного працевлаштування, купи довідок, довгих перевірок — за 5 хвилин і під прийнятні відсотки (від 0,01% на день). Цікаво? Тоді — поїхали!

Де взяти гроші студенту, коли вони потрібні терміново?

Студентам складно позичити гроші в банку через низький рівень довіри до цієї групи населення. Це, зрештою, зрозуміло: непрацююча молодь, яка навіть в анекдотах постійно голодує та живе весело від сесії до сесії — одна з найбільш ризикових категорій населення з точки зору ймовірності затримки повернення позичених коштів. З цієї причини банки нерідко вимагають у студентів шукати міцно стоящих на ногах поручителів (переважно, з числа близьких родичів).

Проте є простіший спосіб отримувати кредити для студентів, який не вимагає допомоги сторонніх осіб — скористатись сервісом MyCredit та заповнити заявку на сайті. Для цього потрібно:

 • Вибрати бажану суму і термін повернення, використовуючи спеціальний калькулятор на сайті нашої компанії.
 • Ознайомитися із запропонованими умовами. Якщо вони влаштовують, перейти до реєстрації.
 • Зареєструватися або авторизуватися на платформі за допомогою мобільного телефону і коду з смс.
 • Заповнити анкету, вказати дані основних документів (паспорта та ІПН-коду).
 • Підтвердити банківську картку.
 • Підписати електронну угоду і отримати гроші на вказаний рахунок.

Чи можуть студенти в Україні отримати кредит?

Кредит студенту видається на простих і лояльних умовах, а саме:

 • без поручителів і застави;
 • без довідки про зарплату і трудової книжки;
 • без мінімального розміру доходів;
 • без стажу;
 • без початкового внеску і страховки;
 • з поганою кредитною історією і високим борговим навантаженням.

У MyCredit кредит для студентів доступний вже з 18 років, незважаючи на статус заявника. Так, він може надаватися учням (очно, заочно), які працюють, безробітним, трудящим неофіційно. Студентський кредит оформляється згідно зі стандартними умовами.

Як легко і швидко оформити кредит студенту за 5 хв?

Наш сервіс видає позики без додаткових поручителів та забезпечення. Для цього студентам потрібно мати лише два документи: паспорт та ІПН. Після заповнення заявки наші фахівці проводять швидку перевірку та, у разі позитивної відповіді, гроші зараховуються на картку заявника протягом декількох хвилин.

Як отримати кредит студенту?

Щоб подати запит на кредит, необхідно мати доступ до інтернету, смартфон або комп'ютер. Також знадобиться банківська картка, відкрита безпосередньо на ім'я клієнта. Підійде будь-яка картка (стипендіальна, накопичувальна, кредитна та інші). Головне, щоб банк-емітент діяв на території країни.

Умови кредиту для студентів

Тепер до списку документів. Як вже говорилося, кредити студентам доступні за мінімумом документів:

 • внутрішнім паспортом громадянина України;
 • ідентифікаційним кодом (ІПН).

Кредит для студентів — з MyCredit цілком реально і зручно

Якщо в банку кредит студенту онлайн та оффлайн — рідкість, то з MyCredit — реальність і навіть вигода. Чому? Судіть самі:

 • Наш сервіс працює онлайн, тому запросити і погасити позику можна, не виходячи з дому чи навіть в дорозі.
 • Ми на зв'язку 24/7, що дозволяє отримати кредит студентам в будь-який час.
 • Буде потрібно мінімум паперів — лише тільки паспорт і код ІПН, які не потрібно фотографувати або сканувати.
 • Діє програма лояльності для повторних клієнтів, а це означає постійні знижки, промокоди, кешбек і інші спеціальні пропозиції.
 • Перше звернення — під 0,01% в день для приємного знайомства з нашою компанією.

У MyCredit схвалюють 90% онлайн-заявок, при цьому статус і заробіток заявника не мають значення. Тому, якщо потрібен кредит студентам онлайн на картку, звертайтеся в наш сервіс, бо ми — без жартів — надаємо позики вже з 18 років лише при наявності паспорта та ІПН.

Прості способи погашення кредиту

Найпростіше та найзручніше виплатити кредит онлайн з Особистого кабінету на сайті або в мобільному додатку. Це швидко і без комісії.

Є й інші зручні способи виплати кредиту: оплата через платіжні термінали, в касі або мобільному додатку банку.

Ми розуміємо, що різні клієнти мають різні уподобання та можливості, тому ми пропонуємо різноманітні способи оплати, щоб забезпечити зручність та доступність для всіх наших клієнтів.

Нам довіряють сотні людей

Компанія Майкредіт відчуває велику вдячність за довіру, яку проявляють до нас клієнти. Ми прагнемо забезпечувати якісний та доступний сервіс кредитування, щоб задовольнити потреби кожного. Ми завжди готові виконувати свої зобов'язання та дотримуватися принципів відкритості, прозорості та відповідальності. Наші клієнти є для нас надзвичайно важливими, тому ми робимо все можливе, щоб заслужити та підтримувати їх довіру.

Дякуємо за обрання Майкредіт!