Кредит на будівництво і покупку будинку. Взяти гроші в кредит на реконструкцію і ремонт будинку в Україні - Mycredit
Гроші на вашій карті через 20 хв
Триває завантаження сайту...Зачекайте будь-ласка.

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
На термін: днів
До повернення: грн
До:

Кредит на будинок в Україні

Яку суму ви бажаєте отримати?

Займаєте: 0 грн на 0 днів.

Віддаєте: 0 грн

У приватного будинку є ряд переваг перед квартирою в багатоповерховому будинку, маючи в своєму розпорядженні цілий ділянку, ви зможете забезпечити собі комфортні умови і прекрасне середовище для роботи та відпочинку. Звичайно, за ціною квартира здається більш привабливою, але скориставшись такою банківською послугою як кредити на будівництво будинку, ви зможете дозволити собі придбати нерухомість без особливого збитку для накопичень і сімейного бюджету.

У державних або приватних банках отримати кредит на будівництво будинку молодій сім'ї не дуже важко, а причини для його оформлення можуть бути досить вагомі. Часто покупка будинку пов'язана з кардинальною зміною місця проживання, розширенням фінансових можливостей, поповнення в родині або бажання створити шикарний ділянку з сауною, садом і альтанкою, щоб проводити там сімейне дозвілля.

Для більш зрілих сімейних пар популярно таке рішення як кредит на будівництво заміського будинку - можливість піти від шуму і пилу мегаполісу хоча б на один сезон, бути ближче до природи і жити в більш спокійному і розміреному ритмі.

Якщо врахувати, що взяти кредит на будівництво приватного будинку в Україні означає забезпечити себе ідеальним житлом, створеним в повній відповідності до власних уявлень про комфорт, красу і практичність, бажання віддати перевагу будинок квартирі стає ще більш логічним і обгрунтованим

Взяти кредит на будівництво, купівлю і реконструкцію будинку

Взяти кредит на будівництво приватного будинку можна в будь-якій філії великого банку, виплати по такій позиці довгострокові, включивши їх в щомісячний список витрат, ви зможете надовго планувати власний бюджет. Але не всі ситуації можна передбачити, і якщо вам терміново потрібна невелика сума в розмірі трьох тисяч гривень на оплату послуг будівельників, на додаткові будматеріали або для термінових ремонтних робіт, ви можете оформити позику в MyCredit!

Кредит на реконструкцію будинку також може знадобитися в найкоротші терміни, адже забезпечити безпеку своєї сім'ї - першочергова необхідність, то ж відноситься брак коштів на оплату заборгованості на кредит на будинок в Україні або комунальних послуг.

Умови для оформлення позики в MyCredit вкрай прості:

  • Ви повинні бути повнолітнім громадянином України;
  • Вам не потрібно пред'являти довідку про доходи;
  • Всі документи, що вам знадобляться - український паспорт і ІПН.

В таких умовах, отримати невеликий кредит молодій сім'ї на будівництво будинку дуже просто. Врахуйте, що кожен наступний позику в MyCredit дозволяє отримати велику суму грошей, максимум становить 1500 доларів. Однак сума першої позики фіксована - 3000 гривень, які можуть виявитися вкрай доречними в різних непередбачених ситуаціях.

Отримати кредит на будівництво і ремонт будинку за 15 хвилин

Якщо ви прийняли рішення взяти кредит на покупку будинку, то швидше за все знаєте, яка складна бюрократична процедура має бути вам в банку. Щоб позбавити вас від зайвого клопоту, необхідності заповнювати численні договори і довго ходити по різних інстанціях, ми в MyCredit розробили максимально простий процес отримання кредитних коштів.

Щоб отримати в нашій компанії гроші на будівництво будинку, потрібно:

  • Створити Особистий кабінет на нашому сайті.
  • Заполніть Особисту інформацію: ПІБ, паспортні дані, адреса проживання.
  • вказати Відомості про місце роботи, навчальному закладі і сімейний стан, мета отримання позики (гроші на будинок кредит, на ремонт або будівельні роботи)
  • Ввести номер банківської карти
  • Підтвердити оформлення заявки на отримання кредитних коштів і отримати їх на карту!

Вся процедура займає не більше 15 хвилин і не викликає ніяких труднощів!

Термін кредитування та умови погашення від Mycredit

Сума в кредит на ремонт будинку, недостатня для його покупки або оплати рахунків, яку ви можете отримати в MyCredit, підвищується з кожним наступним позикою, чим більша сума - тим більше тривалий час ви отримуєте для її повернення. Зверніть увагу, що після 90 календарних днів, ми припиняємо нараховувати відсотки за вашим кредитом. Це означає, що якщо ви забули про позику або форс-мажорні обставини заважають вам проводити своєчасні виплати, ви не ризикуєте втратити серйозну суму грошей. Про умови дострокового погашення або продовження терміну виплат, вас докладно проконсультує менеджер MyCredit.

Владислав з Миколаєва щойно отримав кредит на 2000 грн.
Ірина з Харкова тільки що подала заявку на 400 грн.
Галина з Богданівки тільки що подала заявку на 800 грн.
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн.
Марина зі Знам'янки тільки що подала заявку на 1400 грн.
Світлана з Дніпра тільки що отримала кредит на 2800 грн.
Дмитро з Білої Церкви тільки що подав заявку на 600 грн.
Катерина з Кропивницького тільки що подала заявку на 400 грн.
Микола із Запоріжжя щойно подав заявку на 1700 грн.
Карина з Києва тільки що отримала кредит на 1200 грн.
Аліса з Дніпра тільки що отримала кредит на 1350 грн.
Богдан з Харкова тільки що подав заявку на 1500 грн.
Світлана з Києва тільки що отримала кредит на 1500 грн.
Михайло з Куп'янська тільки що подав заявку на 700 грн.
Катерина з Дніпра тільки що подала заявку на 2400 грн.
Данило зі Львова тільки що отримав кредит на 1800 грн.
Леонід з Хмельницького щойно подав заявку на 1500 грн.
Лариса з Вінниці тільки що отримала кредит на 1500 грн.
Олег з Полтави щойно подав заявку на 700 грн.