Кредит на карту Ідея банк

В Україні активно розвивається сектор дистанційного мікрокредитування, що перетворює процес оформлення позики на просту та швидку процедуру, що не потребує особистої присутності в представництві та спілкування зі співробітниками. Так, в сервісі MyCredit можна отримати кредит на карту Ідея банк на більш комфортних умовах, ніж пропонують традиційні банківські установи.

Ви можете взяти кредит на карту IdeaBank:

  Однак варто зазначити, що картка повинна бути відкрита безпосередньо на ім'я заявника, а використання чужого рахунку буде розглядатися як спроба шахрайства, і система відхилить дане звернення.

  Також причиною відмови може послужити закінчення терміну дії банківського носія, тому перед заповненням онайлн-заявки слід перевірити його актуальність на лицьовій частині пластика.

  На яких умовах можна оформити позику карту Ідея банк?

  Онлайн-кредитування диктує нові правила в кредитно-фінансовому секторі, які принципово відрізняються від класичних. Так, мікропозики оформляються на таких умовах:

  Кого кредитуємо?

  Отримати позикові кошти можуть усі громадяни України з 18 років, які проживають на території країни. Інші критерії (включаючи сферу зайнятості, розмір зарплати, стаж, наявність боргів) не мають принципового значення, бо ми співпрацюємо з усіма групами громадян. Це:

  Які документи необхідні?

  На відміну від банківських структур, які вимагають величезну кількість документів і довідок, МФО спрощує процедуру кредитування, дозволяючи отримати кошти лише за двома документами — внутрішнім паспортом громадянина України та ідентифікаційним кодом.

  Їх не потрібно сканувати, фотографувати та завантажувати на портал. Досить тільки ввести персональні дані (серію та номер) в анкеті замість складних маніпуляцій з ксероксом і фотоапаратом.

  Як оформити кредит на карту Ідея Банку?

  Для оформлення онлайн-запиту необхідний комп'ютер або смартфон з доступом до інтернету, щоб відправити заявку. Представляємо коротку інструкцію, як подати заявку:

  1. За допомогою кредитного калькулятора виберіть бажану суму і терміни повернення грошей.
  2. Зареєструйтеся на сайті, ввівши код з смс.
  3. Заповніть анкетні дані, включаючи персональну інформацію, відомості паспорта та ІПН.
  4. Верифікуйте карту.
  5. Зачекайте відповіді і підпишіть кредитний договір.

  Як повернути кредит?

  Інформація про терміни і розмірах платежів зберігається в Особистому кабінеті користувача і завжди відкрита для клієнта. Погасити заборгованість необхідно в зазначений день або раніше (дострокове погашення). Провести оплату можна:

  • через онлайн-кабінет на сайті компанії, дистанційно сплативши борг банківським переказом;
  • через інтернет-банкінг (також віддалено);
  • в банківській касі за реквізитами;
  • в терміналі самообслуговування самостійно.

  У разі виникнення фінансових труднощів, коли можливості внести платіж вчасно немає, можна підключити пролонгацію або скористатися триденним грейс-періодом, коли не нараховується пеня.

  Переваги кредитування від Mycredit

  Сервіс Mycredit — один з лідерів сучасного мікрокредітной ринку. Він виграє у більшості аналогічних організацій за рахунок низки переваг, в числі яких:

  • оперативність — виконуємо завдання за 15 хвилин;
  • відкритість і прозорість — без прихованих і додаткових комісій;
  • доступність завжди і всюди — сервіс працює цілодобово;
  • висока лояльність до всіх категорій українців, включаючи людей без стабільного заробітку і з наявністю боргів;
  • захист даних користувачів.
Он MyCredit!
перший кредит
до 30 днів безкоштовно
Детальніше