Кредит на картку Монобанк

Новий підхід в кредитуванні населення дозволяє оформити кредит онлайн на карту монобанк та інших банківських структур без зайвих переживань в день звернення. Так, сервіс MyCredit кредитує українців без відвідування відділень, збору паперів та тривалого очікування рішення. Головна перевага такого формату — безконтактність та максимальний комфорт, завдяки чому можна не тільки заощадити часові ресурси, але й зберегти здоров'я (в умовах коронавірусних реалій).

Взяти кредит на карту монобанк можна:

 • Без відмови по типово банківським причин. Тому статистика позитивних відповідей становить 90%, тобто приймаються 9 з 10 заявок.
 • Без перевірки стажу, місця роботи, трудової книжки. Скористатися продуктом можуть безробітні, які працюють неофіційно або самозайняті.
 • Без довідок про доходи, виписок та інших відомостей.
 • З поганою історією, діючими простроченням та низьким рейтингом позичальника. Ми з розумінням ставимося до різних життєвих ситуацій та входимо в найскладніше становище.

Кого кредитує Mycredit?

Скористатися послугами сервісу можуть всі повнолітні громадяни, які проживають на території України. Їх область зайнятості, рівень закредитованості, наявність відкритих позик та інші нюанси не грають першочергової ролі, тому отримати позикові кошти можуть ті, кому зазвичай відмовляють в позиці:

Список документів для оформлення

Для подачі онлайн-заявки потрібен мінімальний набір документів, який складається з:

 • цивільного паспорту;
 • ідентифікаційного коду платника податків.

При оформленні немає необхідності фотографувати, сканувати сторінки, а також завантажувати файли на сайт. Досить ввести їх дані (серію та номер) у відповідних рядках анкети.

Як отримати позику на Monobank карту?

Щоб взяти кредит на карту монобанк, потрібно оформити онлайн-запит на сайті МФО:

 1. Вибрати необхідний розмір позики та терміни його повернення, використовуючи повзунок калькулятора, який моментально зробить підрахунок підсумкового платежу та його дату.
 2. Зареєструватися на порталі, використовуючи мобільний номер і код з смс-повідомлення.
 3. Заповнити анкетні відомості, включаючи особисту інформацію, дані паспорта та податкового номера.
 4. Підтвердити банківську карту. Вказати номер пластикового носія, термін дії та CVV-код. Використовувати можна картку будь-якого призначення (стипендіальну, пенсійну, зарплатну, для соціальних виплат або кредитку).
 5. Після відповіді підписати договір, поставивши «галочку».

Чому обирають Mycredit?

Українці, які вже встигли оцінити переваги експрес-кредитування, завжди повертаються саме в Mycredit, оскільки компанія надає кращі умови на ринку мікрофінансування, серед яких:

 • моментальна обробка заявок та швидке прийняття рішень;
 • можливість замовити гроші цілодобово з будь-якого місця (з дому, роботи, в дорозі);
 • перше звернення — безвідсоткове (кредитуємо на термін до 30 днів під 0,01%);
 • для постійних користувачів діє програма лояльності, що гарантує автоматичне схвалення, знижки, збільшення ліміту запозичень;
 • передбачена можливість продовжити угоду при виникненні фінансових труднощів, щоб уникнути штрафів та супутніх проблем.
Он MyCredit!
перший кредит
до 30 днів безкоштовно
Детальніше