Кредит на картку Приватбанку

Дистанційне кредитування ось уже кілька років займає почесне місце в кредитно-фінансовому секторі. Багато українців вважають за краще взяти онлайн кредит на карту Приват банк, ніж проходити класичні кола традиційного банківського фінансування, включаючи черги, тривалі очікування та великі часові витрати.

Завдяки онлайн-сервісам мікрокредитування кожен бажаючий може взяти кредит онлайн на карту універсальну ПриватБанку в Україні, не залишаючи межі квартири за 15-20 хвилин. Так, сервіс Mycredit надає можливість взяти кредит на картку Приват банку максимально швидко і легко.

Всього за пару хвилин ви можете взяти кредит на карту Приват банку:

Отримати кошти можна на абсолютно будь-який пластиковий носій, незалежно від його призначення і формату. Головне, щоб він був виданий українським банком на території країни, а також був оформлений на ім'я заявника. Ця інформація піддається ідентифікації з метою протидії шахрайським діям і маніпуляціям.

Перед відправкою запиту на отримання грошей слід перевірити термін дії карти на лицьовій стороні, оскільки він може банально закінчитися, а власник рахунку — просто забути про цей факт. У разі закінчення терміну дії система відхилить проведення операції.

На яких умовах можна взяти позику карту Приватбанку?

На відміну від стандартних вимог, MyCredit пропонує взяти гроші в кредит на карту ПриватБанку:

 • Без відмови. Скорингова система нашого сервісу при обробці запитів враховує десятки показників, тому статистика позитивних відповідей становить понад 90%.
 • Без дзвінків. Чи не дзвонимо родичам і на роботу, дотримуючись норм конфіденційності та взаємодовіри.
 • З поганою кредитною історією. Якість КІ не має першорядного значення, тому отримати гроші в кредит онлайн на карту gold ПриватБанку можуть люди із зіпсованою КІ і низьким клієнтським рейтингом.
 • Без перевірок. Чи не проводимо тривалих перевірок, які затягуються на кілька робочих днів. Завдяки автоматизації процесів приймаємо рішення і даємо відповідь за 10-15 хвилин.
 • Без поручителів. Немає необхідності залучати друзів, колег для отримання позики.
 • Без довідок про доходи. Приймаються заявки як від працюючих, так і безробітних співгромадян, оскільки немає необхідності підтверджувати свої доходи.
 • Без відсотків. Перший позику видається під 0,01%.
 • З простроченням. Взяти швидкий кредит онлайн на карту Приват банку до 10 тис можуть навіть боржники в інших кредитних структурах, а також люди, що знаходяться в «чорному» списку інших МФО або банків-кредиторів.

Хто може отримати кредит на карту Приватбанку?

Отримати гроші в кредит на картку Приват банку можуть:

Щоб оформити онлайн-кредит, необхідно відповідати лише наступними критеріям:

 1. Бути громадянином України.
 2. Бути повнолітнім.
 3. Мати діючу банківську карту.
 4. Мати доступ до інтернету, мобільний номер і електронну пошту.

Які документи потрібні для оформлення?

Щоб оформити кредит на існуючу карту універсальна Приват банку, потенційному позичальникові необхідно мати:

 • громадянський паспорт;
 • ідентифікаційний код.

Варто відзначити, що система MyCredit не просить надати скановані копії або якісне фото з документами в руках. Для подання запиту досить ввести персональні дані до відповідних рядків електронної заяви. Слід уважно вводити цифри, оскільки вони допоможуть системі ідентифікувати особистість та коректно обробити запит.

Як подати заявку?

Щоб оформити миттєвий кредит на карту ПриватБанку онлайн, потрібно заповнити запит на сайті компанії:

 1. Вибрати потрібну суму і терміни її повернення за допомогою калькулятора з повзунком.
 2. Зареєструватися на порталі шляхом введення коду з смс-повідомлення.
 3. Заповнити анкету (особисті дані та відомості персональних документів, а саме паспорта та ІПН).
 4. Верифікувати рахунок, для чого потрібно вказати її номер, термін дії та CVV-код на звороті.
 5. Дочекатися рішення, після чого підписати електронний договір.

Зазвичай приходять гроші в борг терміново на голд карту ПриватБанку за пару хвилин, що дозволяє вирішувати фінансові проблеми і здійснювати покупки в потрібний момент, а не відкладати на невизначений період.

Умови погашення

Погасити заборгованість можна декількома способами:

 • в особистому кабінеті — миттєво через інтернет-мережу;
 • в касах українських банків;
 • через інтернет-банкінг віддалено;
 • в терміналах самообслуговування, встановлених у всіх торгових центрах і супермаркетах (Ibox, City24).

Терміни і підсумкову суму до повернення можна знайти в Особистому кабінеті користувача — ця інформація завжди доступна клієнтам. Можна внести платіж як в призначену дату, так і достроково. Також позичальникам доступна функція продовження договору — пролонгація, що дозволяє перенести виплату на інший період, сплативши відсотки за продовження договору. Послуга надається безкоштовно і може підключатися необмежену кількість разів.

Чому варто звернутися в Mycredit?

Серед великої кулькості мікрофінансових організацій одним з найбільш надійних та клієнтоорієнтованих представників ринку є сервіс Mycredit, який якісно виконує свої функції більше п'яти років та входить в ТОП-5 кращих МФО. Саме тут пропонуються найвигідніші умови, серед яких:

 • Можливість замовити займ онлайн на карту ПриватБанку цілодобово. У MyCredit видаються швидкі гроші на карту Приват банк у вихідний день, свята, без перерв в режимі нон-стоп.
 • Терміновий кредит оформляється лише по двох документах без скан-версій і фото.
 • На зв'язку в режимі 24/7 - кваліфікована техпідтримка, готова проінструктувати, проконсультувати, допомогти у всіх питаннях, пов'язаних з кредитуванням.
 • Перше кредитування оформляється під 0,01%, а наступні дозволяють стати учасником партнерської програми лояльності і отримувати бонуси, знижки, Кешбек, а також брати участь в розіграшах призів.
 • Високий показник схвалених онлайн-заявок свідчить про високу лояльність до всіх категорій населення, включаючи бюджетників, студентів, пенсіонерів, людей без офіційного місця роботи.

Отримати гроші на карту Приват банк можна в будь-якій точці України:

Он MyCredit!
перший кредит
до 30 днів безкоштовно
Детальніше