Перший займ - 0%

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
Ваша комісія: 0 грн
До повернення: грн
До:
Головна   Кредит на весілля в Україні

Кредит на весілля в Україні

Весілля - це подія, яка запам'ятовується назавжди, воно зберігає в собі уявлення про ту саму любов, яку людина проносить в своєму серці крізь усе життя. Це торжество - символ переходу на новий життєвий етап, повний підтримки, любові. Дівчата мріють про цю подію з самого раннього дитинства, представляють себе в білій сукні, в оточенні квітів, а для молодих людей весілля стає офіційним підтвердженням того, що вони можуть створити і забезпечити власну сім'ю.

Кредити на весілля стали популярним і зручним способом вирішити фінансові проблеми, пов'язані з проведенням торжества. Початок спільного життя пов'язане з досить серйозними витратами, які частково вирішуються підтримкою рідних і вмінням планувати свій бюджет, однак саме святкування - захід не з дешевих. Є прикмета: " Як відзначиш весілля, такий і буде сімейне життя " , тому на організації церемонії не прийнято економити! Щоб проведення торжества не позначилося на фінансовому становищі молодої сім'ї, відмінним виходом буде отримати в банку кредит на весілля.

Це істотно полегшить процес організації торжества і дозволить вам не турбуватися про деталі в своє власне свято.

Умови отримання кредиту

Якщо для проведення свята вам не вистачає коштів на поточні витрати, ви можете отримати кредит в MyCredit. Він простий в оформленні: навіщо вам потрібен зайвий стрес, коли сам процес підготовки до торжества часто пов'язаний з занепокоєнням? Псувати собі настрій перед весіллям ні в якому разі не можна, тому ми вирішили максимально полегшити життя майбутнім молодятам та їхнім батькам. Умови отримання кредиту в нашій компанії максимально лояльні, ви можете стати нашим клієнтом, навіть якщо ви:

Щоб оформити кредит, вам потрібно мати в своєму розпорядженні всього два документи:

 • Український паспорт
 • Індивідуальний ідентифікаційний номер

Як взяти кредит на весільні витрати в Mycredit

Маючи на руках конкретний список всіх бажаних речей і дрібниць, вам буде легше готуватися до торжества, і ви будете знати, якої суми вам не вистачає, на що ви збираєтеся її витратити, і який термін вам буде потрібно, щоб повернути кредит. З питанням "як взяти кредит на весілля в Києві" ви можете звернутися в будь-який банк, процедура отримання позики може відрізнятися в залежності від установи, в який ви подаєте запит. А взяти невелику суму на поточні витрати в MyCredit дуже просто.

 • Ви заповнюєте анкету на нашому сайті, в якій вказуєте контактну інформацію та пароль для створення особистого кабінету.
 • Ви переходите до заповнення особистої інформації, вказуєте адресу проживання, сімейний стан, серію і номер паспорта та ІПН
 • Ви вказуєте свої джерела доходу, посаду, освіту, місце роботи (якщо таке є), мета оформлення кредиту
 • Останній крок - вказуєте номер карти, на яку хочете отримати гроші. Все готово, очікуйте підтвердження заявки! Ви можете отримати смс або з вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення деталей!

Переваги оформлення кредиту в MyCredit:

 • Оформлення заявки займає 10-15 хвилин
 • Ви отримуєте рішення своєї проблеми, не виходячи з дому, в будь-який час
 • Гроші на карту ви отримуєте без тривалого очікування, навіть вночі і рано вранці
 • Повна вартість користування позикою відома відразу при оформленні заявки.

Можлива сума кредиту на весілля

Перша можлива сума позики в MyCredit становить 3000 гривень, в при подальшій співпраці сума збільшується, проте і початкової фіксованої суми вистачає на покупку аксесуарів до весільної сукні або костюму, елементів декору приміщення, машин і столів, кілька годин оренди весільного лімузина або оренду приміщення для банкету. Ця сума також може виявитися незамінною і доречною в разі непередбачених витрат і екстрених ситуацій, ризик яких дуже високий при такому масштабному торжестві! Крім того, займ в MyCredit може допомогти вам виплатити кредит на весілля в Україні або підготуватися до медового місяця в іншій країні.

Терміни кредитування і умови погашення

Способів повернути кредит за допомогою сервісу Mycredit всього три і цього достатньо, щоб забезпечити вам комфортну процедуру погашення позики!

 • В інтернеті. В особистому кабінеті MyCredit ви просто вибираєте функцію "Погасити", вибираєте, спосіб: погасити одним платежем весь кредит або тільки відсотки, потім вводите дані карти.
 • У платіжному терміналі. Для цього способу підходять термінали Easy Pay і PrivatBank, в інтернеті ви можете знайти найближчі до вас і сходити оплатити.
 • У банківській касі. За вас платіж оформляє касир, ви просто даєте йому необхідні для оплати дані і готівкові кошти.

Ми не хочемо, щоб початок вашого сімейного життя ознаменувалося фінансовими труднощами, тому допоможемо вам влаштувати по-справжньому запам'ятовується торжество і при цьому не зіпсувати медовий місяць думками про погашення кредиту!

Рішення за 20 хвилин!  Ви отримаєте гроші в 00:00
З Днем народження! Ваш подарунок - знижка по промокодом My_BDay35
Гаряча знижка - % за бонусною програмою!

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
На термін: днів
До повернення: грн
До:
Отримати кредит
Георгій з Херсона тільки що отримав кредит на 2500 грн.
Злата з Тернополя щойно подала заявку на 700 грн.
Яна з Обухова тільки що подала заявку на 8000 грн.
Данило з Черкас щойно отримав кредит на 1500 грн.
Вероніка з Павлограда тільки що подала заявку на 4000 грн.
Євгенія з Новомиргорода тільки що отримала кредит на 3000 грн.
Борис з Сум тільки що подав заявку на 1500 грн.
Тамара з Харкова тільки що подала заявку на 800 грн.
Владислав з Карлівки тільки що подав заявку на 2700 грн.
Жанна з Києва тільки що отримала кредит на 2500 грн.
Інна з Олександрії тільки що отримала кредит на 6350 грн.
Антон з Дніпра тільки що подала заявку на 1500 грн.
Лілія з Умані тільки що отримала кредит на 4500 грн.
Євген з Броварів тільки що подав заявку на 500 грн.
Людмила з Києва тільки що подала заявку на 1400 грн.
Марк зі Львова тільки що отримав кредит на 800 грн.
Святослав з Харкова тільки що подав заявку на 1500 грн.
Оксана з Вінниці тільки що отримала кредит на 2000 грн.
Руслан з Полтави щойно подав заявку на 400 грн.