Кредит не виходячи з дому

Часто українцям може знадобитися терміновий кредит на вирішення неочікуваних життєвих ситуацій, побутових потреб або великих покупок. Традиційно багато співгромадяни звикли звертатися в банки, проте подібні структури не видають швидкий кредит, адже процес фінансування складається з декількох етапів, зустрічей, очікувань, і в підсумку займає більше тижня.

Зараз завдяки новому підходу в сфері мікрокредитування можна взяти кредит не виходячи з дому терміново на картку без класичних складнощів, які присутні при традиційному кредитуванні. Так, взяти кредит онлайн на картку не виходячи з дому в Україні можна в сервісі MyCredit, який працює оперативно та надійно. Він дозволяє отримати позику на картку через інтернет не виходячи з дому та без особистого спілкування з співробітниками й стомлюючого збору документації.

На яких умовах можна взяти кредит не виходячи з дому в Mycredit?

На відміну від банків-кредиторів, в МайКредіт взяти кредит на карту через інтернет не виходячи з дому можна на таких підставах:

Таким чином, виключені звичні складності та бюрократичні виверти. Отримати гроші в кредит не виходячи з дому на карту в Україні можуть громадяни країни, які проживають на її території і досягли повнолітнього віку. Інші критерії не можуть вважатися причиною для відмови за заявками. Тому в сервісі досить висока статистика позитивних відповідей — схвалюються 9 з 10 запитів.

Ви можете отримати позику не виходячи з дому на будь-які цілі:

Взяти гроші на картку не виходячи з дому можна на абсолютно різні призначення. Найчастіше миттєва позика потрібна на оперативне вирішення проблем або серйозних покупок (ліки, операції, покупка квитків, святкування торжества). Багато хто прагне оформити кредит онлайн на картку не виходячи з дому на життя до зарплати, коли до зарахування залишається пару днів.

Також швидка позика особливо актуальна при сезонних знижках, розпродажах та акціях в магазинах, якими неможливо не скористатися, адже нерозумно упускати хорошу пропозицію лише через те, що стипендія або інша виплата буде через тиждень. Сервіси мікрокредитування дозволяють тут і зараз отримати на те, що вже завтра може не залишитися на полицях.

Як оформити кредит не виходячи з дому через інтернет?

Оформити позику грошей на карту терміново не виходячи з дому можна на сайті або в мобільному додатку компанії за 15 хвилин. Процедура подачі онлайн-заявки складається з декількох кроків:

 1. Вибір необхідної суми та комфортного періоду погашення заборгованості за допомогою спеціального калькулятора, що проводить моментальний підрахунок суми до повернення з урахуванням відсотків та визначаэ дату закінчення дії угоди.
 2. Реєстрація на сайті. Необхідно ввести код з смс-повідомлення.
 3. Заповнення анкети, в яку входять питання про фінансовий бік, а також вказуються дані паспорта та ідентифікаційного номера.
 4. Верифікація банківської карти, а саме підтвердження її приналежності позичальника. Допустимо використовувати зарплатну, пенсійну, стипендіальну, соціальну, кредитну карту. Важливо, щоб пластиковий носій був відкритий банком, чинним на території України.
 5. Очікування рішення за запитом, що займає пару хвилин.
 6. Можливо спілкування по телефону з менеджером для уточнення інформації.
 7. Підписання електронного договору.

Отже, щоб взяти позику онлайн на банківську карту не виходячи з дому в Україні, потрібен доступ до інтернету та активна банківська картка.

Як повернути гроші?

Погасити експрес кредити не виходячи з дому легко через:

 • особистий кабінет на сайті MyCredit;
 • інтернет банкінг.

Нашим позичальникам доступні і оффлайн-способи погашення, серед яких:

 • Термінали самообслуговування, які беруть купюри — вони розташовані буквально в кожному ТЦ, супермаркеті, продуктовому магазині та доступні до пізнього вечора. Недолік — комісія за проведення транзакції.
 • Каси банків-партнерів (Приватбанк, Укрсиббанк, Альфа-банк, ПУМБ, ЮніКредит Банк).

Який би спосіб не обрав клієнт, внести готівку необхідно до зазначеної в договорі дати, інакше почнеться нарахування пені. Щоб цього не сталося, в віртуальному кабінеті користувача можна замовити безкоштовну послугу — пролонгацію, яка означає продовження терміну дії договору на стандартних умовах. Для підключення потрібно лише заплатити відсотки, нараховані за минулий період користування.

Якщо фінансові проблеми можуть вирішитися через два-три дні, можна скористатися триденним грейс-періодом без штрафів та пені. Ці опції дозволяють в складних ситуаціях не влазити в боргову яму. Важливо розуміти, що відхід у грейс формально вважається простроченням, а тому він негативно відбивається на кредитній історії та рейтингу позичальника.

Отримати гроші не виходячи з дому на карту можна з будь-якої точки України: