Кредит непрацюючому студенту

Студентське життя - це не тільки час вечірок і нестримних веселощів. Сучасні молоді люди вже з початкових курсів починають замислюватися про майбутнє і будувати кар'єру - активно підробляють, беруть участь у всіляких проектах, деякі намагаються заснувати свою справу. Поєднувати навчання з повноцінною роботою досить складно, тому в більшості випадків це неофіційна робота, яка на даному етапі не приносить стабільного заробітку. Від матеріальних труднощів ніхто не застрахований, і якщо не хочеться жертвувати навчанням, важливо знати, де взяти гроші непрацюючому студенту.

Перший варіант - звернутися до сім'ї або друзів. Плюс - вони позичать грошей без відсотків, мінус - доведеться присвячувати близьких в свої проблеми. Наступний варіант - банк, але і тут є певні недоліки. Кредити схвалюють з 21 року і вище, крім того, рішення по заявці може затягнутися на тривалий період. Вихід є - в MyCredit передбачений кредит для непрацюючих студентів на лояльних умовах і з низькою відсотковою ставкою.

Як взяти кредит непрацюючому студенту в Mycredit?

Безумовна перевага сервісу полягає в мобільності та функціональності. Робота в онлайн-режимі дозволяє взяти кредит студенту, де б ви не знаходилися, а графік 24 на 7 дає можливість вирішити фінансові труднощі максимально оперативно.

У Майкредіт можна взяти кредит непрацюючому студенту на загальних підставах - до 6000 гривень при першому зверненні, до 12000 при повторних. Доступний термін становить від 1 до 30 днів. Ми не ставимо додаткових обмежень, не вимагаємо застави або поручителя.

Щоб стати нашим клієнтом, важливо бути повнолітнім громадянином України. Знадобиться тільки паспорт, ІПН і картка будь-якого банку, видана особисто вам. Процедура подачі заявки максимально проста і займе не більше 20 хвилин часу:

  • На кредитному калькуляторі виберете потрібну суму, термін позики і натисніть кнопку " Отримати гроші”;
  • Введіть номер телефону, на який ми надішлемо СМС з кодом реєстрації, і придумайте пароль для особистого кабінету. Логіном стане номер мобільного;
  • Заповніть анкету. Знадобиться вказати паспортні дані, ідентифікаційний код, мета кредиту і зайнятість. Кредити для непрацюючих студентів видаються на таких же умовах, як і для працевлаштованих - відсутність офіційної роботи не вплине на рішення про видачу;
  • Прив'яжіть банківську картку;
  • Дочекайтеся відповіді за запитом і підпишіть договір.

Умови погашення боргу

Повернути кошти доступно 24/7 зручним для вас способом:

Зверніть увагу, банки залишають за собою право проводити платежі протягом 3-х робочих днів. При цьому, датою погашення ми зарахуємо день проведення оплати, а не коли гроші потрапили на рахунок компанії.

Якщо ви не встигаєте погасити позику вчасно, ви можете продовжити її на відповідний для вас період, скориставшись функцією пролонгації. Послуга безкоштовна і для підключення досить сплатити суму відсотків, кратну дням продовження.

З Майкредіт Ви отримаєте гроші за 15 хвилин і зможете негайно зайнятися вирішенням фінансових труднощів.

Он MyCredit!
перший кредит
до 30 днів безкоштовно
Детальніше