Кредит пенсіонерам під низький відсоток

Багатьом здається, що життя на пенсії безтурботне і легке, адже на роботу ходити не потрібно, пенсійні виплати надходять щомісяця і регулярно. Практика виявляється складнішою: розмір пенсій буває вкрай малий, і, щоб вирішити фінансові труднощі, потрібне додаткове джерело. У державному банку взяти кредит для пенсіонера під низький відсоток майже нереально, для них вік – не тільки показник мудрості, а й перешкода позитивного рішення. У них є обґрунтування подібного підходу, проте суті це не змінює. Вихід є: зверніться в MyCredit. Це мікрофінансова організація, де можна взяти кредит пенсіонерам під низький відсоток.

Даємо кредит пенсіонерам під мінімальний відсоток

Нам не важливо, студент ви, безробітний або пенсіонер, адже алгоритм прийняття рішення по мікропозикам заснований на інших критеріях. Ми йдемо в ногу з часом, клієнтоорієнтовані і охоче допомагаємо взяти кредит пенсіонерам під мінімальний відсоток. Ваші хороші відгуки і репутація вкрай цінні для нас.

Умови кредитування нових і повторних клієнтів

На відміну від банків і деяких МФО, у нас лояльні умови, найнижчий відсоток кредиту для пенсіонерів і широкі можливості для отримання грошових коштів. Ми не вимагаємо довідки про працевлаштування та наявності поручителів, не варто і турбується про розмір щомісячного доходу, у нас інші критерії схвалення кредитів. Все, що знадобиться – інтернет, мобільний телефон і банківська картка. При першому зверненні можна отримати від 100 до 6 000 гривень. При повторних зверненнях доступна сума може збільшуватися до 12 000. Зараз в компанії діє акція - перша позика під 0,01%. Це означає, що надбавка на позикові кошти буде мінімальною.

Щоб отримати кредит під низький відсоток, вам необхідно:

  • Бути громадянином України від 18 до 70 років;
  • Мати паспорт, ідентифікаційний код;
  • Мати діючий мобільний номер телефону, персональну банківську картку.

Як подати заявку в Mycredit?

Перше - це просто бути онлайн, сервіс працює повністю через інтернет. Загальна схема проста:

1. Вибрати суму та термін позики на кредитному калькуляторі;

2. Натиснути кнопку "Отримати гроші”;

3. Ввести номер телефону;

4. Зареєструватися, прив'язати банківську картку;

5. Почекати рішення по кредиту, підтвердити договір;

6. Дочекатися зарахування грошей на карту.

Переваги співпраці з нами

Ми не вимагаємо величезного портфеля документів, довідки про доходи, виписку з податкової або з місця роботи. Нам важливо, щоб Ви поділяли цінності про чесність, надійність і порядність. Ми працюємо повністю онлайн - в сервіс можна звертатися в будь-який зручний для вас час, без перерв, вихідних і свят. При повторних зверненнях є промокоди на знижку по кредитуванню, програми лояльності для постійних клієнтів.

Погасити кредит під мінімальний відсоток також можливо зручним способом в будь-який час доби - ми працюємо без перерв і вихідних. Найпоширеніші способи погашення у нас:

Ми працюємо для вас і прагнемо до комфортної та зручної співпраці. Якщо з'явилися питання або знадобилася допомога в заповненні заявки - наша служба турботи про клієнтів на зв'язку 24 на 7, і фахівці з готовністю нададуть відповідь на будь-яке Ваше запитання.

Он MyCredit!
перший кредит
до 30 днів безкоштовно
Детальніше