Кредит за мінімальною ставкою

Чи часто ми замислюємося про те, скільки грошей потрібно для повноцінного життя? Адже це вже відома формула, чим більше фінансів з'являється, тим вище стають витрати. Навіть коли все йде своєю чергою, і життя в достатку, можуть намалюватися незаплановані та раптові витрати. Багатьох це дезорієнтує і позбавляє здатності тверезо оцінювати факти - знайти вихід завжди нелегко. Окремо ситуацію ускладнює той факт, що поруч може не виявитися надійного плеча, на яке можна обпертися в складний час. Якщо ви думаєте, що оформити кредит онлайн за низькою ставкою в будь-який час неможливо, то МуCredit переконає вас у зворотному.

На яких умовах можна отримати кредит за зниженою ставкою?

Ми пропонуємо новачкам взяти кредит за зниженою ставкою на місяць у розмірі від 100 грн до 6 000 гривень без переплат і прихованих платежів. На першу позику у нас зараз діє акція - 0,01% за день користування! Якщо ви постійний користувач послугами, сума кредитування збільшена до 12 000 грн на будь-який термін. При повторному зверненні існує система знижок і промокодів, що дозволить заощадити більше.

Як взяти кредит за низькою ставкою?

  • Бути повнолітнім громадянином України, мати паспорт та ідентифікаційний код;
  • Мати гаджет з виходом в інтернет, щоб оформитися. Всі процедури в МуCredit відбуваються онлайн;
  • Мати персональну банківську картку, в разі позитивного рішення, туди надійдуть кредитні гроші.

Якщо дотримані умови, що викладені вище, то можна приступати до процедури реєстрації, щоб отримати кредит онлайн за мінімальною ставкою:

  • Вибрати необхідну суму і термін погашення. Зробити це можна на кредитному калькуляторі. Період позики від 1 до 30 днів. Радимо поставитися до вибору уважно і реально розцінювати ситуацію, коли зможете повернути борг.
  • Вказати контактний номер телефону, куди потім прийде СМС з кодом реєстрації. Номер телефону стане логіном для входу на сайт.
  • Прив'язати картку будь-якого банку України. Важливо мати на рахунку не менше 1 гривні.
  • Після реєстрації особистого кабінету приступайте до заповнення заявки на отримання кредиту. У заявці вказується ПІБ, паспортні дані та ідентифікаційний код. Рекомендуємо вказувати достовірну і повну інформацію. Це збільшить шанси позитивної відповіді.
  • Надіслати заявку. Протягом декількох хвилин заявка на розгляді. У разі схвалення, гроші моментально надійдуть на зазначену картку.

Умови повернення

Ви можете взяти кредит за низькою ставкою і погасити його будь-яким зручним способом через: особистий кабінет, платіжні термінали (Ibox, EasyPay і City24), а також за допомогою кас банків-партнерів. Зазначаємо, що сума, яка була розрахована на кредитному калькуляторі, вказується вже з урахуванням відсотків без прихованих платежів. Погасити борг можна без черг, переплат і вихідних.

Чому Mycredit?

Наша компанія працює на ринку більше 3-х років, і входить в топ-3 сервісів мікрокредитування на українському ринку. Відсоток схвалення заявок дуже високий в порівнянні з іншими організаціями. Крім того, ми працюємо повністю онлайн, що дозволить отримати кредит за зниженою ставкою в будь-який час. Ми з розумінням та дбайливо ставимося до кожного клієнта.

Он MyCredit!
перший кредит
до 30 днів безкоштовно
Детальніше