Кредит за паспортом

Трапляються ситуації, коли в рішенні матеріальних проблем не обійтися без сторонньої допомоги. Ідеальний варіант - отримати кредит швидко тільки за паспортом. Але де шукати таку позику? Щоб заявка була розглянута, більшість фінансових структур вимагають повноцінний пакет документів. Серед них і довідка про доходи, і з місця роботи, і навіть про несудимість. Більш того, кредит з моментальним рішенням неможливий для деяких категорій населення. Звертаючись до банку, важливо розуміти, що швидка позика грошей за паспортом в Україні - це квест, шанс пройти який у позичальника об'єктивно невеликий.

Проте, вже багато років в Україні діють мікрокредитні організації, в яких отримати онлайн позику на картку за паспортом не складе труднощів. Виносячи вердикти про видачу позики банківські структури звертають увагу на рейтинг позичальника, кредитну історію, просять заставне майно або гарантії поручителя. У той час як МФО основний акцент роблять на потенційному кандидаті на отримання. Переваги очевидні, але важливо підібрати кредитора правильно. MyCredit - лідер на українському ринку, який дозволяє взяти гроші в кредит за паспортом онлайн на картку.

Взяти гроші в кредит за паспортом та ІПН можна:

Взяти позику тільки за паспортом онлайн на картку - з Майкредіт це можливо буквально в кілька кліків мишкою.

Хто може отримати кредит тільки за паспортом в Україні?

Претендувати на швидкий кредит онлайн за паспортом і кодом на картку можуть практично всі українці, важливо лише:

  • Бути повнолітнім громадянином України;
  • Без активних позик в нашій компанії;
  • Мати названі документи та доступ до мережі;
  • Користуватися банківською карткою, куди зможемо перерахувати експрес позику.

В нашій МФО можуть взяти кредит тільки за паспортом та ІПН коду онлайн на картку:

Як оформити кредит за паспортом онлайн через інтернет?

1. Вибрати суму і термін користування коштами на кредитному калькуляторі. Онлайн кредити за паспортом видаються в розмірі до 12000 гривень, строком до 30 днів.

2. Ввести номер телефону, куди прийде підтвердження реєстрації по смс. Мобільний стане логіном для входу в особистий кабінет, а пароль вам необхідно придумати.

3. Заповнити просту анкету з зазначенням персональних даних. Заявка на кредит за паспортом через інтернет заповнюється легко. Нагадуємо, щоб отримати гроші в борг за паспортом бажано вказувати повну і правдиву інформацію про себе.

4. Прив'язати картку будь-якого українського банку, на яку і надійде терміново кредит.

5. Дочекатися схвалення позики, підписати договір і отримати миттєву позику на банківський рахунок.

Переваги взяти позику за паспортом в MyCredit

Ми даємо можливість оформити кредит за паспортом та ІПН кодом в Україні на лояльних та вигідних умовах:

  • нові клієнти можуть отримати гроші в позики до 6 000 гривень під 0,01%;
  • для постійних користувачів діє програма лояльності, акції та промокоди, що дозволить заощадити на виплатах;
  • якщо з якихось причин не вдається погасити позику вчасно, ви маєте право скористатися послугою пролонгації, щоб продовжити термін дії договору.

Термінові гроші за паспортом можна повернути зручним способом в будь-який час доби, адже ми працюємо без перерв і вихідних. Найпоширеніші варіанти погашення у нас:

  • особистий кабінет, не виходячи з дому.
  • платіжні термінали (Ibox, EasyPay і City24).
  • в своєму інтернет-банкінгу і касах банків-партнерів. Ви можете ознайомитися з їх переліком на нашому сайті.

Взяти кредит онлайн на картку за номером паспорта займе не більше 20 хвилин вашого часу. Якщо не виходить внести дані, прив'язати картку або з'явилися інші питання - наші фахівці Служби турботи про клієнтів з готовністю прийдуть на допомогу і дадуть відповідь на будь-яке ваше питання в режимі 24 на 7.

Он MyCredit!
перший кредит
до 30 днів безкоштовно
Детальніше