Кредит з діючими простроченнями

Кредитний сектор встановлює свої правила, у зв'язку з якими банки не видають населенню кредит з простроченням, посилаючись на неплатоспроможність даної категорії. Окремі представники галузі пропонують рефінансування (викуп всіх боргів й об'єднання їх в один на нових умовах), але цей процес, як правило, довгий, витратний та не завжди ефективний.

З клієнтами-боржниками співпрацюють інші кредитори — мікрофінансові компанії. Так, в сервісі MyCredit можна взяти кредит з діючими простроченням в Україні практично кожному повнолітньому українцю на простих та прозорих підставах.

За 15 хвилин ви можете взяти кредит з діючим простроченням:

 • Без проблем і попередніх підготовок, консультацій, запитів.
 • Без перевірок місця роботи та рівня доходу.
 • Без дзвінків родичам й колегам, мінімальне спілкування з менеджером.
 • Без відмови. Статистика схвалень становить більше 95 %, а відмови приходять швидше з технічних причин (минулий термін картки або невірно вказані відомості).
 • З поганою кредитною історією. Наша перевірка не орієнтується виключно на дані з УБКІ, а співставляє десятки різних факторів, тому отримати онлайн позика на карту з діючими простроченням можна, навіть перебуваючи в чорному списку кредиторів.

Як отримати позику з діючими простроченням в MyCredit?

Позики з діючими простроченням на карту оформлюються набагато простіше й швидше, ніж при банківському кредитуванні. Знадобиться комп'ютер або смартфон з виходом в інтернет, електронна скринька, діюча банківська карта, мобільний телефон і персональні документи (паспорт і ІПН).

Щоб взяти кредит онлайн на карту з діючим простроченням, необхідно слідувати інструкції:

 • Вибрати суму та термін повернення за допомогою кредитного калькулятора. Можна відразу ознайомитися з розміром підсумкової виплати і датою закінчення договору.
 • Зареєструватися на порталі, ввести код з смс.
 • Заповнити інформацію про себе, відомості персональних документів.
 • Верифікувати банківську карту. Важливо використовувати особисту картку, видану на своє ім'я, щоб система не ідентифікувала факт спроби шахрайства.
 • Після миттєвої обробки запиту приходить відповідь. Якщо позитивна, слід підписати угоду та чекати зарахування грошей на рахунок.

Процедура повернення коштів

Стандартний термін кредитування варіюється у діапазоні 1-30 днів (обирається індивідуально, залежно від особистих обставин). Згідно з угодою, погасити кредит потрібно в призначений день або раніше. Якщо має місце дострокове погашення, відбувається перерахунок відсотків.

У разі виникнення труднощів, коли немає можливості внести платіж вчасно, є два варіанти:

 • скористатися триденним періодом, що не оподатковується штрафом;
 • підключити пролонгацію, тобто продовжити договір, заплативши відсотки за користування послугами в минулому періоді.

Внести кошти можна як онлайн (за допомогою банківського рахунку та особистого кабінету або інтернет-банкінгу), так і оффлайн готівкою в касах банків-партнерів або терміналах самообслуговування.

Взяти кредит з діючими простроченням можна в містах України

Он MyCredit!
перший кредит
до 30 днів безкоштовно
Детальніше