Кредит з доставкою додому

В епоху надзайнятості та постійної нестачі вільного часу особливо важливо отримувати послуги без зволікань. Для комфорту працюють делівері-сервіси продуктів, товарів, готової їжі. Фінанси — не виняток.

Тепер кожен бажаючий може отримати онлайн кредит з доставкою додому терміново, використовуючи сервіси онлайн-кредитування. Кредити з доставкою додому виключають традиційні походи в банківські представництва з нудними процедурами та чергами.

Сервіс MyCredit дозволяє взяти терміново гроші в борг з доставкою додому, використовуючи віддалене звернення та банківський рахунок для зарахування. Таким чином, подати запит можна не тільки з дому, але й з інших місць в межах країни.

На яких умовах можна отримати кредит з доставкою додому?

На відміну від банків-кредиторів, в онлайн-сервісі взяти терміновий кредит з доставкою додому можна на вигідних підставах:

Щоб отримати гроші до зарплати з доставкою додому, не потрібно проходити традиційні кола пекла та бюрократії. Немає необхідності залучати до процесу родичів або друзів в якості гарантів-поручителів та просвіщати їх про свої труднощі. Також не має значення наявність власності (автомобіля, квартири, ділянки), оскільки компанія не вимагає заставного зобов'язання. А ще немає страхування, початкового внеску та інших складнощів при оформленні.

Відзначимо, що часто причиною відмови банками стає зіпсована в минулому кредитна історія або висока закредитованность на поточний момент. Для МФО це не є приводом до негативної відповіді, тому швидка позика з доставкою на роботу доступна навіть людям з відкритими боргами.

Даємо гроші в позику з доставкою додому всім громадянам України

Якщо у банківських структур сформований жорсткий список критеріїв і вимог до потенційних позичальників, то взяти кредит з доставкою додому онлайн в інтернет-сервісі якомога ширшої аудиторії, включаючи найбільш вразливі категорії населення, а саме:

Так, єдиними вимогами щодо клієнтів є:

 • наявність українського громадянства та паспорта;
 • повноліття (18-70 років);
 • проживання на підконтрольній території країни.

Інші параметри (сфера трудової зайнятості та її наявність, стаж, розмір заробітної плати, високе кредитне навантаження та наявність діючих прострочень) не мають принципового впливу на результат за запитом, тому скористатися послугами МайКредіт можуть ті, кому зазвичай відмовляють банки та інші компанії-кредитори.

Для нашого сервісу важлива чесність та правдивість наданих даних, тому краще не прикрашати дійсність при заповненні анкети, а надати актуальну інформацію.

Які документи знадобляться для оформлення?

Щоб взяти позику терміново з доставкою додому, необхідно мати:

 • внутрішній паспорт громадянина України;
 • ідентифікаційний (податковий) код.

Відзначимо, що з перерахованими документами не потрібно вчиняти ніяких дій (фотографувати, сканувати, завантажити файли на сайт). Досить ввести їх серію/номер при заповненні заяви.

Також знадобиться діюча банківська карта. Підійде пластиковий носію будь-якого формату — кредитка, зарплатна, стипендіальна, соціальна та інші. Головне, що вона була не з простроченим терміном дії і оформлена безпосередньо на ім'я заявляє боку.

Скориставшись чужою карткою, можна легко отримати відмову, оскільки система розглядає подібні запити як спробу використання чужих відомостей та шахрайства.

Як оформити кредит з доставкою додому онлайн?

Щоб оформити кредит онлайн з доставкою додому, необхідно заповнити онлайн-заявку на порталі компанії або в додатку для смартфонів. Докладаємо інструкцію.

 • Вкажіть потрібну суму та комфортний період її погашення, скориставшись спеціальним калькулятором. Ознайомтеся з умовами (підсумковим розміром виплат і графіком платежів). Якщо все влаштовує, можна продовжувати.
 • Зареєструйтеся на сайті компанії, використовуючи номер телефону і код з смс-повідомлення. Тепер номер мобільного буде логіном для авторизації при подальшому користуванні сервісом.
 • Заповніть анкету — дайте відповідь на питання та вкажіть відомості документів.
  Прив'яжіть банківську карту. Для цього введіть її 16-значний номер, CVV-код та термін дії. Цю інформацію можна знайти на лицьовій і зворотній стороні пластика.
 • Почекайте трохи рішення за запитом. При отриманні позитивної відповіді підпишіть угоду в електронному вигляді (поставте галочку «Згоден з умовами»).
 • Можливий додатковий дзвінок від менеджера з метою уточнити деякі нюанси, але це необов'язкова складова плану.

Протягом декількох хвилин після підтвердження кошти будуть зараховані на рахунок і готові до використання.

Взяти кредит з доставкою додому можна з будь-якої точки України:

Он MyCredit!
перший кредит
до 30 днів безкоштовно
Детальніше