Кредит з фіксованою ставкою

Так чи інакше, люди потребують грошей. Матеріальне благополуччя означає безпеку, спроможність і надійність. Більшу частину життя багато хто відчуває себе досить впевнено на фінансовому полі, але іноді бувають непередбачені обставини. Якщо вам терміново знадобилися гроші, які ніде їх дістати, вам відкривається можливість взяти кредит з фіксованою процентною ставкою в MyCredit.

Що таке фіксована процентна ставка по кредиту?

Процентна ставка - це сума, як правило, невелика, її компанія плюсує до передбачуваного розміру позики. Основна перевага МФО полягає в можливостях оформити споживчий кредит з фіксованою ставкою. З арсеналу існуючих кредиторів, важливо ретельно вибирати помічника - звернути увагу на прозорість умов та відсутність прихованих комісій.

Фіксована ставка по кредиту від Mycredit

У нашій компанії низькі відсотки, які відразу відображаються на балансі до повернення. На сьогоднішній момент стандарт по мікрокредиту становить 1,6%, але у нас діє акція для нових користувачів – практично безвідсоткова позика під 0,01%. При наступному зверненні кредит за фіксованою ставкою знижується завдяки промокодам і спеціальним пропозиціям.

Взяти кредит з фіксованою ставкою на будь-які цілі

Отримати кредити з фіксованою ставкою ви могли б на будь-які цілі: від примітивних до глобальних:

  • Подорожі та дозвілля;
  • Іграшки та хобі;
  • Свята та подарунки;
  • Продукти;
  • Ліки;
  • Освіта та саморозвиток.

Як подати заявку онлайн?

1. На нашому сайті розташований кредитний калькулятор, на якому ви вибираєте термін повернення коштів і розмір позики. Калькулятор покаже підсумковий розмір до повернення, вже з урахуванням відсотків. Все гранично прозоро і відкрито.

2. Ввести контактну інформацію. На вказаний номер телефону прийде смс з кодом для реєстрації.

3. У вас з'явиться особистий кабінет користувача, де ви зможете відстежувати історію платежів і позик.

4. До наступного кроку потрібно поставитися уважніше. Вам потрібно буде заповнити анкету для того, щоб отримати кредит під низький відсоток. Радимо максимально точно і чесно вказувати персональні дані, такі як ПІБ, паспортні дані та ідентифікаційний код.

5. Прив'язка банківської картки.

6. Останній етап - дочекатися схвалення запиту і підписати договір.

Умови повернення коштів

У MyCredit ви оформите позику від 1 до 30 календарних днів. При першому зверненні розмір фінансів становитиме 6 000 гривень, при повторному зверненні максимальна сума зросте. Мінімальна сума стартує від 100 гривень. Доступно взяти необхідну грошову позику на будь-які потреби, розрахувавши все на кредитному калькуляторі, який є на всіх сторінках порталу. Якщо з якихось причин вам не вдається погасити позику вчасно, ви маєте право скористатися послугою пролонгації, щоб продовжити час потенційної виплати.

Погашення позикових коштів можливо зручним способом в будь-який час доби, адже ми працюємо без перерв і вихідних. Найпоширеніші способи погашення позики у нас:

Ми раді допомогти нашим клієнтам і завжди йдемо назустріч. Вся процедура займає не більше 20 хвилин з турботою про ваш час.

Он MyCredit!
перший кредит
до 30 днів безкоштовно
Детальніше