Кредит з простроченнями

Всім відомо, що кредити в банках видаються людям, які пройшли ретельну перевірку, в тому числі на наявність порушень кредитних зобов'язань. Перш за все співробітники перевіряють заявника в спеціальній базі — Бюро кредитних історій, де зібрані відомості про поточні та виконані позики. Приховати подібні факти важко, тому частина позичальників з проблемними позиками цікавляться, де можна отримати займ з будь-якими простроченням онлайн.

Оскільки банки-кредитори, як правило, не співпрацюють з людьми, що мають заборгованості, слід звернути увагу на більш лояльний сектор кредитування населення — мікрофінансові організації. Так, без зайвих труднощів можна взяти кредит з наявним простроченням в Україні в МФО, наприклад, в сервісі MyCredit.

В МФО Mycredit можна взяти кредит з простроченнями:

Виходячи з вищесказаного, можна отримати кредит з простроченням навіть при наявності боргів великого розміру в інших організаціях. У Майкредіт схвалюють займи як з відкритими (тобто незавершеними) заборгованостями, так і з погашеними не за графіком зі значними утриманням платежів.

Отримати терміновий онлайн-кредит з простроченням можуть громадяни, що занесені в чорний список, мають судові тяжби з кредиторами й ті, кому відмовляють більшість банків і мікрокредитних компаній.

На яких умовах можна взяти позику з простроченням?

Взяти гроші в кредит онлайн на карту з простроченням в Україні можна на таких засадах:

 • Без відмови. Завдяки спрощеному скорингу статистика прийнятих заявок дорівнює 95 %, що практично виключає вірогідність негативної відповіді. Переважно відмовити можуть лише з технічних причин (недійсна карта або проблеми з документами);
 • З поганою кредитною історією. Завдяки аналізу безлічі інших критеріїв наш скоринг не бере до уваги кредитну історію як основний показник;
 • Без перевірок. Немає необхідності підтверджувати наявність працевлаштування та офіційного доходу довідками — досить відповісти на питання в анкеті;
 • Без дзвінків. Ми не здійснюємо дзвінки родичам, начальству або колегам, оскільки шануємо право на конфіденційність кожного клієнта.

Як бачите, оформити кредит з простроченням на карту набагато простіше в МФО, ніж при класичному банківському фінансуванні. Щоб взяти кредит онлайн на карту з простроченням, не потрібні треті особи (посередники, брокери, поручителі), а також виключено вимогу застави та інші стандартні труднощі.

Хто може отримати кредит з простроченням?

Взяти позику з простроченням на карту терміново в МФО можна всім категоріям українців, а саме:

Таким чином, всі громадяни України, що досягли повноліття, можуть взяти онлайн-займ з простроченням на карту. Наявність офіційного місця роботи, рівень зарплати та інші параметри не впливають на результат прямим чином, а несуть допоміжний характер. Тому шанси отримати позитивну відповідь тут значно вище, ніж в банку та інших МФО, які вважають за краще встановлювати більш жорсткі умови, уникаючи будь-яких ризиків втрати фінансів.

Як оформити заявку в Mycredit?

Оформити онлайн-займ на карту навіть з простроченням не складно, для цього не потрібно виконувати надприродні дії. Вам знадобиться комп'ютер або телефон з інтернетом, банківська карта, видана будь-яким українським банком, електронна пошта, паспорт та ідентифікаційний код.

Оформити та терміново отримати онлайн кредит з простроченням легко за умови дотримання наступної інструкції:

 • Обрати потрібну суму та терміни її погашення за допомогою кредитного калькулятора, який відразу підраховує суму до повернення та день закінчення договору;
 • Зареєструватися на сайті. Для цього потрібно ввести код з СМС-повідомлення, надісланого на мобільний;
 • Заповнити анкетні відомості (ПІБ, дата народження, місто проживання) та дані персональних документів — паспорта та ІПН. Звертаємо увагу, що робити скановані копії та фото не потрібно;
 • Верифікувати банківську карту. Вказати її номер, термін дії та тризначний код на зворотному боці носія;
 • Почекати відповіді. Іноді оператор може зробити контрольний дзвінок для з'ясування нюансів, але це не обов'язково;
 • Підписати договір, натиснувши "Я згоден";
 • Кошти зараховуються на рахунок протягом декількох хвилин.

Взяти позику з простроченням можна в містах України:

Он MyCredit!
перший кредит
до 30 днів безкоштовно
Детальніше