Кредит у вихідний день — суботу та неділю

Як відомо, отримати гроші в кредит терміново в вихідний день в банку досить складно з огляду на те, що більшість відділень працюють класичну п'ятиденку, а позикові кошти можуть знадобитися в будь-який момент. Тому особливо важливо знати, де можна взяти кредит в суботу та в неділю.

На відміну від банківських структур, багато сервісів онлайн-кредитування, в тому числі MyCredit, оформляють та видають кредити в суботу. Так, практично кожен бажаючий може отримати позику онлайн у вихідні в будь-який час, як тільки виникла необхідність в додаткових фінансах. Як бонус — немає необхідності відвідувати офіс, тому можна скористатися послугою, перебуваючи десь (вдома, в гостях, на природі, на прогулянці).

Ви можете взяти кредит в суботу та неділю за все за 10 хв!

Сервіс МайКредіт не вимагає звітності про призначення коштів, оскільки надані кредитні послуги є споживчими, і клієнт має право витрачати отримані кошти на абсолютно різні цілі:

 • на покупку техніки;
 • оплату боргів;
 • лікування;
 • подарунок;
 • продукти харчування;
 • будь-який екстрений випадок.

Часто люди під час шопінгу натикаються на акції або великі знижки, які ось-ось закінчаться. У таких випадках в МайКредіт дають кредит на придбання техніки в неділю, щоб клієнт встиг скористатися вигідною привабливою пропозицією. Це стосується й одягу, взуття, гаджетів, електроніки, будматеріалів та інших речей, на які часом не вистачає бюджету.

Як взяти кредит у вихідні в MyCredit?

Щоб взяти кредит у вихідні, потрібно заповнити онлайн-заявку, почекати відповіді і вже через 10-15 хвилин користуватися кредитними фінансами на власний розсуд. Процедура подачі запиту проста.

 • За допомогою онлайн-калькулятора оберіть потрібну суму та комфортний термін її повернення, а система сама підрахує й ознайомить з розміром та графіком платежів. Якщо все влаштовує, продовжуйте заповнення.
 • Зареєструйтеся на сайті компанії, якщо користуєтеся сервісом MyCredit вперше. Для цього потрібно вказати мобільний номер і код з повідомлення на нього.
 • Заповніть анкету — вкажіть персональні дані та відомості громадянського паспорта та ідентифікаційного коду. Рекомендуем вказувати тільки достовірну та актуальну інформацію. Надання невірних даних тягне за собою відмову.
 • Підтвердіть банківську картку, тобто зробіть процес верифікації рахунку. Можна позичати гроші в суботу та в неділю на карту будь-якого українського банку і будь-якого формату — кредитку, соціальну, зарплатну.
  Після позитивної відповіді підпишіть електронний договір на надання послуг.

На яких умовах видають кредити в вихідний день?

В онлайн-сервісі МайКредіт оформляють кредит в неділю та інші дні тижня на умовах, що відрізняються від банківських. Онлайн-мікрокредитування диктує нові правила, які набагато вигідніше та зручніше кінцевого одержувача. Отже, серед основних умов:

Мікрофінансовий формат найбільш клієнтоорієнтований, тому скористатися сервісом можуть не тільки люди зі стабільним доходом і гарною кредитною історією, а й ті, яким зазвичай відмовляють інші кредитори.

Позичити гроші в суботу і в неділю можна онлайн з будь-якої точки України:

Он MyCredit!
перший кредит
до 30 днів безкоштовно
Детальніше