Мікропозика та мікрокредит швидко за 15 хв

Ситуації, в яких може знадобиться термінова фінансова допомога, зазвичай виникають раптово. Доводиться діяти швидко і рішуче. На жаль, банки не радують лояльним ставленням і простотою отримання фінансів. Окремими складнощами в банківській співпраці виступає кількість документів - швидко отримати мікропозику неможливо, процедура може затягнутися на невизначений термін. Як бути, якщо гроші потрібні негайно, а шукати підтримку ніде? До ваших послуг компанія MyCredit, яка вже більше 3 років є фінансовим помічником для українців.

На яких умовах можна взяти мікропозику швидко?

Мікрокредит на картку онлайн швидко видається на зрозумілих і простих підставах. Сума при першому зверненні становить до 6000, при регулярному користуванні сервісом - до 12000. Період - від 1 до 30 календарних днів. Відсоткова ставка відчутно нижче, ніж в інших МФО, на першу позику діє акційна ставка 0,01%. Швидкий мікрокредит і мікропозика онлайн на картку в Україні перестали бути нездійсненною мрією, тепер це реально. Ми допомагаємо взяти мікрокредит швидко на картку:

Швидка мікропозика всім громадянам України від MyCredit

Щоб взяти швидко мікропозику, досить просто бути повнолітнім українцем, мати паспорт, ідентифікаційний код і банківську картку. У Майкредіт все відбувається онлайн, тому знадобиться пристрій з виходом в інтернет для оформлення. Ми співпрацюємо з усіма категоріями громадян і схвалюємо заявки:

Як подати заявку на сайт і отримати мікрокредит на картку швидко?

Ми підготували просту інструкцію, як взяти мікрокредит онлайн швидко на картку:

  • Виберіть необхідний розмір позики і кінцевий термін погашення. Зробити це можливо за допомогою кредитного калькулятора. Радимо поставитися до вибору уважно, краще реально розцінювати ситуацію і вибрати термін, якого вам буде досить.
  • Вкажіть особистий номер телефону, на нього надійде код реєстрації. Надалі номер телефону стане логіном для входу в Особистий кабінет.
  • Коли особистий кабінет зареєстрований, залишається заповнити невелику анкету. Слід внести особисті дані - прізвище, ім'я, по батькові, ІПН, дані паспорта. Вказуючи повну і актуальну інформацію, ви підвищуєте шанси на схвалення.
  • Прив'язати банківську картку. Важливо, щоб носій належав вам особисто і на рахунку було не менше 1 грн.
  • Відправити запит. На розгляд йде буквально кілька хвилин. Отримати миттєву допомогу ви зможете миттєво після схвалення заявки.

Погасити мікропозику швидко онлайн на картку ви також можете будь-яким зручним способом. Кабінет на сайті, термінали Ibox, EasyPay і City24, а також через каси будь-яких українських банків і банків-партнерів. Погасити борг можна без черг, в режимі 24 на 7.

З Майкредіт ви перестанете боятися порожнього гаманця - ми видаємо позики на будь-які цілі і мрії на лояльних і вигідних умовах.

Он MyCredit!
перший кредит
до 30 днів безкоштовно
Детальніше