Споживчий кредит безробітним

Як відомо, отримати споживчий кредит безробітному досить складно через відсутність стабільності та фінансової гарантії для кредиторів, тому найчастіше банки відмовляють особам без офіційного доходу або встановлюють більш жорсткі вимоги. Однак споживчий кредит для безробітних доступний в сервісі MyCredit, який пропонує просте й оперативне оформлення.

На яких умовах дадуть споживчий кредит безробітному в Mycredit?

На відміну від банківських структур, в сервісі MyCredit дадуть споживчий кредит безробітному на більш простих та доступних умовах:

Таким чином, отримати фінансову підтримку можна без стандартних банківських вимог, залучення поручителів-гарантів, закладеної нерухомості та інших складнощів. Головне — відповідати двом критеріям:

 1. Бути громадянином України.
 2. Досягти повноліття.

Інші параметри (в тому числі якість кредитної історії, наявність офіційного працевлаштування та розмір заробітної плати) не мають основного значення та не можуть виступати приводом для відмови у видачі грошей.

Як отримати споживчий кредит безробітному в режимі онлайн?

Щоб взяти споживчий кредит безробітному на онлайн-платформі, заявнику необхідно слідувати інструкції.

 1. Використовуючи спеціальний калькулятор, оберіть потрібну суму та терміни її повернення.
 2. Увійдіть за допомогою коду з смс та номера телефону.
 3. Заповніть анкету, дайте відповідь на питання, а також вкажіть дані персональних документів (внутрішнього паспорта та ідентифікаційного коду).
 4. Верифікуйте банківську карту, видану будь-яким українським банком на ім'я позичальника. Підійде будь-який формат (кредитка, зарплатна, стипендіальна і т.д.).
 5. Зачекайте відповіді пару хвилин, після чого підпишіть договір в електронному вигляді, поставивши галочку біля рядка «Я згоден з умовами».
 6. Отримайте позикові кошти на вказаний рахунок протягом декількох хвилин.

Чому безробітному краще взяти споживчий кредит в Mycredit?

Споживчий кредит безробітному схвалюють саме в онлайн-сервісі MyCredit, який співпрацює з усіма категоріями дорослого населення, в тому числі з людьми без стабільного заробітку. Відсутність роботи не є приводом для відмови, як це звично в банківських організаціях. Крім високої лояльності до клієнтів, МайКредіт надає:

 • оперативне кредитування в будь-який час (цілодобово) без прив'язки до конкретного місця;
 • кваліфіковану технічну підтримку;
 • при первинному зверненні — кошти під 0,01%;
 • для постійних користувачів — програму лояльності, яка забезпечує підвищення доступного ліміту, автоматичне прийняття заявок, а також гарантовані знижки до 90%.

Окремо варто відзначити високий відсоток схвалених запитів, адже система приймає 9 з 10 заявок, тому тут кредитують тих, з ким не хочуть співпрацювати інші кредитно-фінансові компанії.

Он MyCredit!
перший кредит
до 30 днів безкоштовно
Детальніше