Cпоживчий кредит під низький відсоток

Стабільний дохід і високий рівень заробітку - запорука якісного і безтурботного життя. Але трапляються різні ситуації, і іноді без грошової допомоги з боку просто не обійтися. Коли потреба в грошах відчувається особливо гостро, логічний варіант рішення - це піти в банк. Але високий ризик не підійти за критеріями. Враховуючи, що банки дають досить великі позики, комісія відповідно велика. Вихід є з будь-якої ситуації - в MyCredit ви можете взяти споживчий кредит під низький відсоток.

Найнижчі відсотки по споживчому кредиту в Mycredit

Основна перевага мікрофінансових організацій полягає в невисоких комісійних, що дозволяє оформити кредит споживчий під низький відсоток. На українському ринку діє близько 800 подібних компаній, і важливо вибрати найбільш лояльного та надійного кредитора. Щоб взяти споживчий кредит під найнижчі відсотки, звертайте увагу на прозорість умов, відсутність прихованих платежів.

MyCredit пропонує дійсно вигідні умови співпраці, і у нас ви легко можете взяти споживчий кредит з низьким відсотком від 100 до 12 000 гривень. При першому зверненні доступна позика до 6 000 гривень, при регулярному користуванні, згідно з програмою лояльності, сума зростає до 12 000. Термін варіюється від 1 до 30 днів.

Для нових клієнтів сервісу діє унікальна акція - безвідсоткова перша позика. Так, найнижчий відсоток споживчого кредиту становитиме 0,01%. При повторному зверненні діють промокоди на знижку та спеціальні пропозиції, що дозволяє заощадити на виплатах ще більше. Стандартна ставка є однією з найнижчих на ринку і становить 1,6%.

Як подати заявку?

1. Відмітити на кредитному калькуляторі необхідний обсяг і термін позики. Калькулятор розрахує та відобразить підсумкову суму до виплати.

2. Натиснути кнопку "Отримати гроші", ввести номер телефону, на який прийде підтвердження реєстрації по смс, і номер стане логіном для входу в особистий кабінет.

3. Заповнити просту анкету з персональними даними. Нагадуємо, що для позитивного рішення потрібно вказувати повну та правдиву інформацію про себе.

4. Після схвалення позики залишається тільки підписати договір і отримати споживчий кредит з низькими відсотками на банківську картку.

5. І швидко закрити всі фінансові питання!

Щоб претендувати на споживчі кредити під низькі відсотки, важливо дотримуватися кількох простих правил:

  • Ви повинні бути громадянином України
  • Повнолітнім
  • Без активних позик в компанії на момент подачі заявки
  • Мати паспорт та ідентифікаційний код
  • Користуватися банківською карткою, куди зможемо перерахувати позику.

Чому Mycredit

Чесність і відкритість - головні правила нашої команди. Ми пропонуємо низькі відсотки за споживчим кредитом, без прихованих плат і незрозумілих розрахунків процентної ставки за позикою. Наші переваги:

  • кредитуємо без довідки про доходи, поручителів і дзвінків близьким
  • працюємо без перерв і вихідних в режимі 24 на 7
  • оформлення в режимі онлайн без необхідності їхати у відділення і вистоювати черги
  • офіційне працевлаштування та високий кредитний рейтинг не мають великого значення

З Майкредіт ви можете отримати відсутню суму буквально в два кліка мишкою, і вирішити фінансове питання негайно.

Он MyCredit!
перший кредит
до 30 днів безкоштовно
Детальніше