Споживчий кредит з поганою кредитною історією

Абсолютна більшість банківських організацій не видає споживчі кредити з поганою кредитною історією, оскільки позичальник уже проявив безвідповідальність щодо фінансових зобов'язань та порушував кредитну дисципліну. Звичайно, деякі представники банківського сектора надають можливість оформити споживчий кредит з поганою КІ, але натомість вимагають підвищені гарантійні заходи та забезпечення. Не кожен українець готовий задовольнити підвищені запити кредиторів, тому має сенс звернутися до альтернативних джерел.

У сервісі MyCredit дають споживчий кредит з поганою кредитною історією без додаткових вимог нарівні з іншими клієнтами.

На яких умовах дають споживчий кредит з поганою КІ в Mycredit?

Отримати споживчий кредит з поганою кредитною історією можна на таких підставах:

Окремо варто відзначити прості базові вимоги до потенційних позичальників, яким може відповідати практично кожна людина. Отже, заявник повинен бути:

 • громадянином України;
 • повнолітнім, тобто досягли 18-річного віку.

Інших вимог компанія не встановлює, тому не має принципового значення наявність працевлаштування за офіційним контрактом, певний рівень зарплати, стаж та інші параметри. Вони можуть регулювати схвалюваний розмір позики, але не стануть приводом для відмови у фінансовій допомозі.

Як подати заявку онлайн?

Щоб взяти споживчий кредит з поганою кредитною історією, необхідно мати гаджет з доступом до інтернету та слідувати алгоритму. Заявник:

 1. Обирає потрібну суму та комфортні терміни погашення на сайті або в мобільному додатку, після чого спеціальний калькулятор сам визначить підсумковий розмір з урахуванням відсотків та дату погашення.
 2. Реєструється на порталі, ввівши код підтвердження з повідомлення на мобільний.
 3. Заповнює анкетні відомості, відповідає на ряд питань, а також вказує дані персональних документів, серед яких — цивільний паспорт та ІПН-код.
 4. Верифікує банківську карту. Важливо використовувати саме особистий рахунок, відкритий на ім'я заявника.
 5. Підписує угоду в електронному форматі.
 6. Чекає зарахування коштів близько 5-7 хвилин.

Умови погашення для позичальника

Вся інформація про терміни, розмір та інші умови погашення зберігається в особистому кабінеті та завжди доступна для ознайомлення. Клієнт зобов'язується внести платіж до призначеної дати, інакше йому загрожує підвищення процентної ставки та штрафні санкції. Щоб цього не допустити, передбачена послуга пролонгації, що дозволяє продовжити дію договору без нарахування пені, сплативши відсотки за минулий період користування коштами.

Здійснити платіж можна:

 • онлайн через кабінет користувача на сайті або через інтернет-банкінг;
 • оффлайн через термінали самообслуговування або каси банків-партнерів за реквізитами.

Чому краще взяти у Mycredit?

Багато мікрофінансові компанії схвалюють споживчий кредит при поганою кредитною історії, але в MyCredit, крім цього, пропонують демократичні умови його простого отримання і погашення.

Так, серед основних переваг МайКредіт відзначимо:

 • цілодобовий доступ до сервісу та онлайн-підтримки;
 • при першому зверненні кошти видаються під 0,01%;
 • програма лояльності для постійних користувачів, що відкриває нові можливості та привілеї;
 • мінімальний набір документів — паспорт та ІПН (без фото-, скан-копій);
 • моментальна обробка заявок та рішення за 10 хвилин;
 • високий відсоток схвалення — відповідають позитивно на 9 з 10 запитів, не відмовляючи людям із зіпсованою КІ, активними заборгованостями та простроченням в інших організаціях.
Он MyCredit!
перший кредит
до 30 днів безкоштовно
Детальніше