Повторна позика

Життя періодично підкидає нам неприємні сюрпризи, й потреба в коштах виникає раптово. З'явилася затримка з грошовими надходженнями, а оплатити щось потрібно терміново? Тоді можна взяти кредит повторно. Ми постійно вдосконалюємо наш сервіс, й чимало людей, якщо виникають фінансові проблеми, звертаються в MyCredit неодноразово.

Говорячи про повторний запит на кредит, ми розглянемо два випадки. Перший — позичальнику відмовлено в позиці. Це не часто, але буває. Другий — клієнт вже отримував позику, погасив, і хоче зайняти знову.

Через якийсь час можна повторно подати заявку на кредит?

Важливо розуміти — якщо в MyCredit вам відмовили в позиці, на це є об'єктивні підстави. Можливо, ви вказали при реєстрації неправильну інформацію, невірно зрозуміли, кому надаються позики. При цьому завжди є можливість повторно подати заявку на кредит — через 7 днів. Але попередньо обов'язково потрібно ретельно перевірити персональні дані.

Іноді заявники помиляються з номером банківської картки. Будьте уважні. Можливо, у потенційного позичальника є непогашені борги перед банком або МФО. Наявність боргів можна перевірити через інтернет в Українському Бюро кредитних історій.

Якщо перша позика була отримана, після її погашення можна взяти повторний кредит онлайн. Коли перший займ повертається вчасно, шанси на отримання другого стовідсоткові, — клієнт підтвердив свою обов'язковість. Оскільки Особистий кабінет клієнта створений при отриманні першої позики, оформлення нової заявки займе ще менше часу — буквально хвилину.

На яких умовах можна взяти повторну позику в MyCredit?

Якщо ви хочете взяти повторну позику, потрібно враховувати — її умови не повністю збігаються з першим кредитом.

 • Термін кредитування становить 30 днів. При необхідності можна оформити довгостроковий займ на 64 дня, але його потрібно погашати за графіком чотирма рівними платежами.
 • Максимальна сума позики — 18000 грн.
 • Є можливість дострокового погашення боргу або погашення частинами. При частковому погашенні відсотки будуть нараховуватися на непогашену суму.
 • Можливе продовження (пролонгація) позики на термін, що не перевищує початковий. Подовжуючи кредит, ви отримуєте знижку на відсоток, що нараховується — 10%, 15%, 20% в залежності від терміну.
 • Відсоткова ставка другої та наступної позик становить 1,99% для стандартного терміну та 1,6% для довгострокового.
 • У МайКредіт передбачений грейс-період — три календарних дні після закінчення терміну погашення. Якщо борг буде сплачений в цьому інтервалі, додаткові відсотки і штрафи не нараховуються.

Кому схвалять кредит повторно?

Повторний кредит з гарною кредитною історією позичальник отримає неодмінно. Вік та соціальний статус значення не має. Ми видаємо позики всім клієнтам з хорошою платіжною дисципліною, в тому числі:

 • пенсіонерам;
 • студентам;
 • безробітним;
 • інвалідам.

Якщо ви з якоїсь причини отримали відмову, можна подати повторну заявку на кредит, слідуючи простій процедурі. Скорингова система в нашому сервісі приймає рішення протягом 15-20 хвилин, оцінюючи рейтинг позичальника більш ніж по ста параметрам.

Вигідні умови для постійних клієнтів від MyCredit

Новим клієнтам компанія видає позику за пільговою, символічною ставкою. Постійні також отримують ряд цікавих бонусів. Повторна заявка на кредит дозволить переконатися в цьому.

 • У розсилках та на сторінках спільнот MyCredit в соцмережах публікуються промокоди на знижки.
 • Беручи участь в акції «Приведи друга», легко отримати 250 грн.
 • При кожному погашенні позики нараховується кешбек.
 • У Instagram і Facebook постійно проводяться розіграші поповнень для мобільних додатків, кешбек-нарахувань та цінних призів.
 • На сайті систематично проводимо цікаві тематичні акції та інтерактиви.

Все це працює, коли ви берете другий кредит. Сумарно знижки можуть досягати 85%! Слідкуйте за новинами компанії — ви завжди будете знати про наші акції й не пропустите вигідні пропозиції.