Первый займ - 0%

Информация о кредите:

Вы берете:Берете: грн
+
Ваша комиссия: 0 грн
=
К возврату: грн
До:
Главная   О нас   Правовая информация

Правовая информация

Повна назва фінансової установи:

Товариство з обмеженою відповідальністю "1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ"

Індифікаційний код:

ЄДРПОУ 39861924

Юридична адреса:

01010, м.Київ, ПЛОЩА АРСЕНАЛЬНА, будинок 1-Б

Перелік фінансових послуг, що надаються фінансовою установою (види діяльності):

 • 64.19 Інші види грошового посередництва;
 • 64.92 Інші види кредитування

Відомості про власників істотної участі (у тому числі осіб, які здійснюють контроль за фінансовою установою):

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТАНДАРТ ФІНАНС"; Код ЄДРПОУ 39733345; Місцезнаходження: 01103, м.Київ, Печерський район, ВУЛИЦЯ КІКВІДЗЕ, будинок 18 Б, офіс 52; Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 21250000.00 (85 % статутного капіталу); Кінцевий бенефеціарний власник - ГОРДІЄНКО НАТАЛІЯ ІВАНІВНА.

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКРИТИЙ НЕДИВЕРСИФІКОВАНИЙ ВЕНЧУРНИЙ КОРПОРАТИВНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД "ФЛЕШ", Код ЄДРПОУ: 41774134 Місцезнаходження: 01010, м. Київ, Печерський район, ПЛОЩА АРСЕНАЛЬНА, будинок 1-Б Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 2500000.00 (10 % статутного капіталу); Кінцевий бенефеціарний власник - КАТЕРИНЧИК РОМАН ОЛЕГОВИЧ.

Відомості про органи управління фінансової установи:

Загальні збори є Вищим органом Товариства. До складу Загальних зборів входить ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТАНДАРТ ФІНАНС", АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКРИТИЙ НЕДИВЕРСИФІКОВАНИЙ ВЕНЧУРНИЙ КОРПОРАТИВНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД "ФЛЕШ", КРИВИЧ ІВАН СЕРГІЙОВИЧ. Виконавчим органом Товариства, що здійснює управління його діяльності є директор - СТЕНЗЯ ДМИТРО ВІТАЛІЙОВИЧ.

Відомості про відокремлені підрозділи фінансової установи:

Відокремлені підрозділи відсутні.

Відомості про ліцензії та дозволи, видані фінансовій установ:

Діюча ліцензія "Надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту", переоформлена - 26.01.2017 року, безстрокова.

Відомості про порушення провадження у справі про банкрутство, застосування процедури санації фінансової установи:

Не перебуває в стані припинення.

Рішення про ліквідацію фінансової установи:

Рішення про ліквідацію ТОВ "1 Безпечне агентство необхідних кредитів" не приймались.

Правила надання грошових коштів у позику у тому числі і на умовах фінансового кредиту Товариством з обмеженою відповідальністю ”1 Безпечне агентство необхідних кредитів”

 1. Выберите сумму и срок кредита, который Вы желаете получить. Ознакомьтесь с Правилами предоставления кредита.
 2. Зарегистрируйте на сайте свой личный кабинет. Для регистрации заполните поля анкеты (эл. почта, мобильный телефон). Придумайте пароль, который будет служить подтверждением Вашей личности при пользовании сайтом. Никому не сообщайте свой пароль.
 3. Подтвердите регистрацию. На указанный номер телефона Вам будет отправлен смс-код, используя который, Вы сможете заключать (подписывать) соглашения на нашем сайте, при помощи электронной цифровой подписи одноразовым идентификатором (согласно Закона Украины «Про электронную коммерцию»).
 4. Заполните заявку. Внимательно заполняйте все поля, наличие ошибки может послужить причиной отказа в предоставлении кредита.
 5. Верифицируйте свою платёжную карту. После того, как Вы введете данные своей банковской карты, на ней будет временно заблокирована произвольная сумма, не превышающая 1 грн. Для подтверждения того, что именно Вы являетесь владельцем карты, введите значение заблокированной суммы в Личном кабинете. Эта процедура позволяет нам предотвратить оформление кредита мошенниками на чужую карту.
 6. Подпишите Кредитный договор. В Вашем личном кабинете будет доступен текст Кредитного договора с данными и реквизитами, которые Вы указали при регистрации. Внимательно проверьте указанные реквизиты, ознакомьтесь с текстом договора, и для подтверждения своего согласия с условиями договора нажмите на кнопку «Принимаю условия сделки» и введите код из смс-сообщения.
 7. Ожидайте принятия решения. Решение по кредиту будет отправлено Вам в смс-сообщении, электронном письме а также доступно в Личном кабинете на сайте.
Скачать

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ТОВ “1 Безпечне Агентство Безпечних Кредитів”.
Серія та номер свідотства: ІК № 146 від 20.10.2015

Укладення Договору здійснюється в Інформаційно-телекомунікаційній системи Товариства шляхом проходження наступних обов’язкових етапів:

1 етап

Вибір Споживачем фінансової послуги за доступними параметрами (головна сторінка на Сайті Товариства);

2 етап

Ідентифікація Споживача шляхом надання Товариству інформації та персональних даних, які необхідні для верифікації та укладення правочину, у тому числі щодо технічних засобів ідентифікації позичальника (сторінка в Інформаційно-телекомунікаційній системі, що містить поля, які Заявник заповнює самостійно і несе відповідальність за повноту, точність і достовірність наданих ним даних);

Заявник має можливість змінювати зміст наданої ним інформації, яка відповідно Верифікується, до моменту прийняття Оферти.

Товариство залишає за собою право зателефонувати Заявнику за наданим ним телефонним номером, для підтвердження повноти, точності та достовірності інформації, що була ним зазначена, а також для отримання інших відомостей від Заявника, у тому числі належним чином завірених копій документів, які Товариство вважає необхідними для Верифікації і прийняття рішення щодо укладення Договору.

Результатом цього етапу є створення Особистого кабінету – розділу на сайті Позикодавця, який є частиною облікової та реєструючої системи Товариства, до якого цій особі тимчасово надається цілодобовий захищений доступ. Заявник користується в наступному створеним Особистим кабінетом без обмеження кількості разів, у тому числі для укладення договорів з Товариством.

3 етап

Розміщення Оферти у вигляді інформації та згенерованого за обраними Заявником параметрами змісту Договору позики із істотними умовами і реквізитами, що передбачені законодавством, та надання її Заявнику для вивчення і прийняття рішення.

Оферта включає перенаправлення (відсилання) до ПРАВИЛ НАДАННЯ ГРОШОВИХ КОШТІВ У ПОЗИКУ, У ТОМУ ЧИСЛІ І НА УМОВАХ ФІНАНСОВОГО КРЕДИТУ ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

“1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ” (надалі – Правила), до яких Заявнику надається безперешкодний доступ, у тому числі шляхом переходу по відповідному зовнішньому відсиланню.

Оферта включає перенаправлення (відсилання) до передбаченої п.п. 3.1. – 3.9. Правил інформації та документів про Товариство та послуги, які ним надаються (сторінка на Сайті Товариства, на якій розміщена відповідна інформація та документи для ознайомлення), до яких Заявнику надається безперешкодний доступ, у тому числі шляхом переходу по відповідному зовнішньому відсиланню.

Розміщення Оферти виражає намір Товариства вважати себе зобов’язаним у разі її прийняття відносно погодженого таким чином Договору без можливості зміни його змісту.

Заявнику надається можливість та час для вивчення Оферти.

Заявнику надається можливість обрати варіант згоди прийняти пропозицію укласти Договір (Оферту) або відмовитися від цієї Оферти.

4 етап

Наступним етапом є прийняття Заявником Оферти.

Для укладення Договору підписанням електронного повідомлення Заявнику надсилається на надану ним адресу електронної пошти згенерований Одноразовий ідентифікатор (з адресою відсилання на сторінку електронного повідомлення), який може бути використаний для підписання лише розміщеної в цьому розділі Оферти шляхом підписання і надсилання електронного повідомлення про прийняття (акцепт) цієї пропозиції.

Прийняття Заявником Оферти (Акцепт) та підписання ним Електронного договору здійснюється шляхом надсилання електронного повідомлення, в електронній формі, про прийняття (акцепт) пропозиції, яка розміщена в цьому розділі.

Електронне повідомлення містить підтвердження відповідності та актуальності наданих Заявником даних та інформації, підтвердження вивчення та повне і безумовне прийняття умов оферти, істотних умов правочину, підтвердження згоди використовувати Одноразовий ідентифікатор в якості особистого підпису Електронного договору, а також чек-бокс підпису Одноразовим ідентифікатором.

Підписанням Електронного договору Одноразовим ідентифікатором Заявник засвідчує, що його акцепт є повним та безумовним, тобто що він погоджується з усіма без виключення умовами Оферти.

Після підписання Заявником Електронного договору формується Одноразовий ідентифікатор підпису Товариства, який є результатом обробки даних, наданих Заявником (Верифікації), та послідовності підтвердження погодження усіх етапів укладення Електронного договору в Інформаційно-телекомунікаційній системі.

Сформовані таким чином підписи накладаються на Електронний договір.

Результат укладення Договору в інформаційно-телекомунікаційній системі Позикодавця

Договір зберігається в електорнному вигляді в Особистому кабінеті Позичальника;

На підтвердження вчинення електронного правочину Товариство направляє Позичальнику на електронну пошту Електронний договір в візуальній формі.

Виготовлення паперових копій електронних документів здійснюється Позикодавцем на підставі відповідної письмової заяви Позичальника після отримання заяви Позичальника про отримання паперових копій електронних документів.

 • Перехід до кожного наступного етапу укладення Електронного договору є результатом успішного проходження (заповнення, підтвердження, погодження, підписання) попереднього етапу, та жоден з етапів не може бути проігнорований. При цьому Споживач підтверджує розуміння наданої йому інформації та несе особисту відповідальність за свою уважність та повноту ознайомлення з наданою йому інформацією, у тому числі в переходах за зовнішніми відсиланнями. Заявник несе повну відповідальність за свої дії та рішення при проходженні усіх етапів укладення Договору.
 • Заявник несе повну відповідальність за свої дії в інформаційно-телекомунікаційній системі. У випадку, якщо Заявник повідомляє Товариство про помилково відправлене прийняття пропозиції укласти електронний договір, відповідні зміни вносяться з огляду на їх вплив на стан виконання договірних зобов’язань сторонами.
 • При укладенні кожного наступного договору проходження етапу ідентифікація Споживача шляхом надання Товариству інформації та персональних даних здійснюється у вигляді актуалізації (підтвердження правильності чи зміни) Заявником раніше наданої ним інформації.
Вы получите
деньги в 00:00
С Днем рождения! Ваш подарок - скидка по промокоду My_BtDay
Горячая скидка - % по бонусной программе!

Информация о кредите:

Вы берете: грн
Ваша комиссия: грн
К возврату: грн
До:
Получить кредит
Георгий из Херсона только что получил кредит на 2500 грн.
Злата из Тернополя только что подала заявку на 700 грн.
Яна из Обухова только что подала заявку на 8000 грн.
Даниил из Черкасс только что получил кредит на 1500 грн.
Вероника из Павлограда только что подала заявку на 4000 грн.
Евгения из Новомиргорода только что получила кредит на 3000 грн.
Борис из Сум только что подал заявку на 1500 грн.
Тамара из Харькова только что подала заявку на 800 грн.
Владислав из Карловки только что подал заявку на 2700 грн.
Жанна из Киева только что получила кредит на 2500 грн.
Инна из Александрии только что получила кредит на 6350 грн.
Антон из Днепра только что подала заявку на 1500 грн.
Лилия из Умани только что получила кредит на 4500 грн.
Евгений из Броваров только что подал заявку на 500 грн.
Людмила из Киева только что подала заявку на 1400 грн.
Марк из Львова только что получил кредит на 800 грн.
Святослав из Харькова только что подал заявку на 1500 грн.
Оксана из Винницы только что получила кредит на 2000 грн.
Руслан из Полтавы только что подал заявку на 400 грн.