Перший займ - 0%

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
Ваша комісія: 0 грн
До повернення: грн
До:
Головна   Як погасити/продовжити   Оплата кредиту через термінал

Оплата кредиту через термінал

Часто, коли ми беремо кредит, трапляється так, що термін оплати наближається, а оплатити потрібну суму через банк безпосередньо або навіть через інтернет просто не представляється можливим. Тоді і з'являється питання, як врегулювати дану проблему і уникнути несплати, зберігши кредитну історію на рівні. В такому випадку виходом стане оплата через термінал. Про те, як оплачувати кредит через термінал і піде мова сьогодні.

Оплата кредиту через термінал Приватбанку

Останнім часом популярним способом погасити кредит через термінал, стало використання банкоматів ПриватБанку. Даний спосіб зручний тим, що в кожному місті ви можете знайти термінал даного банку, навіть не маючи доступу до інтернету, особистого профілю або банку безпосередньо. Процес внесення суми досить простий і конфіденційна, дані не поширюються нікуди крім як до банку-кредитора і триматися в найсуворішому секреті, а сам платіж відбувається і легко без довгого процесу вибору послуги і внесення грошей. Процедура оплати кредиту через термінал ПриватБанк виглядає приблизно так:

  • В першу чергу потрібно вибрати розділ "Банківські Операції". В даному розділі ви побачите різні пункти. В одному з них з'явиться можливість погашення кредиту через "Mycredit", вибираємо його.
  • Після того як ви вибрали компанію, важливо вибрати тип операції, який ви будете через неї здійснювати. В такому випадку, слід зупиниться на погашенні або продовження кредиту.
  • Далі необхідно пройти авторизацію, ввести номер свого телефону, який ви використовували при реєстрації, і той, яким ви користуєтеся для входу в особистий кабінет.
  • Заключним етапом стає внесення готівкою оплати за кредит.

Оплата кредиту через термінал iBox,Easypay, City24

Необхідно відзначити, що ПриватБанк - це не єдиний спосіб погасити кредит через термінал. Такі термінали як iBox, Easy Pay, City24 здатні приймати вашу оплату банківських послуг так само легко і швидко. Необхідно згадати, що перед тим як оплатити кредит через термінал , вам варто ретельно перевірити суму комісії, так як якщо ви внесете суму кредиту без урахування комісії терміналу, банк визнає це за несплату . Сам процес складається з наступних етапів:

  • Вам необхідно відшукати в списку на екрані логотип компанії "MyCredit" і торкаючись їх, відкрити список послуг, які виконуються через цей термінал.
  • Далі, вибираємо вид фінансової операції, яка вам необхідна. В даному випадку, ви можете вибрати або процедуру погашення кредиту, або ж процедуру його продовження.
  • Подальший процес полягає в аутентифікації. Ви повинні ввести в поле номер вашого телефону, який ви використовували при оформленні кредиту.
  • Останнім етапом стає внесення оплати готівковому вигляді. Після успішного завершення операції на мобільний телефон прийде СМС з повідомленням, що кредит або погашений, або продовжений.
Оплата через термінал Ibox
Оплата через термінал EasyPay
Оплата через термінал City24
Рішення за 20 хвилин!  Ви отримаєте гроші в 00:00
З Днем народження! Ваш подарунок - знижка по промокодом My_BDay35
Гаряча знижка - % за бонусною програмою!

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
На термін: днів
До повернення: грн
До:
Отримати кредит
Георгій з Херсона тільки що отримав кредит на 2500 грн.
Злата з Тернополя щойно подала заявку на 700 грн.
Яна з Обухова тільки що подала заявку на 8000 грн.
Данило з Черкас щойно отримав кредит на 1500 грн.
Вероніка з Павлограда тільки що подала заявку на 4000 грн.
Євгенія з Новомиргорода тільки що отримала кредит на 3000 грн.
Борис з Сум тільки що подав заявку на 1500 грн.
Тамара з Харкова тільки що подала заявку на 800 грн.
Владислав з Карлівки тільки що подав заявку на 2700 грн.
Жанна з Києва тільки що отримала кредит на 2500 грн.
Інна з Олександрії тільки що отримала кредит на 6350 грн.
Антон з Дніпра тільки що подала заявку на 1500 грн.
Лілія з Умані тільки що отримала кредит на 4500 грн.
Євген з Броварів тільки що подав заявку на 500 грн.
Людмила з Києва тільки що подала заявку на 1400 грн.
Марк зі Львова тільки що отримав кредит на 800 грн.
Святослав з Харкова тільки що подав заявку на 1500 грн.
Оксана з Вінниці тільки що отримала кредит на 2000 грн.
Руслан з Полтави щойно подав заявку на 400 грн.