Як оплатити кредит через термінал - Mycredit
Гроші на вашій карті через 20 хв
Триває завантаження сайту...Зачекайте будь-ласка.

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
На термін: днів
До повернення: грн
До:

Оплата кредиту через термінал

Яку суму ви бажаєте отримати?

Займаєте: 0 грн на 0 днів.

Віддаєте: 0 грн

Часто, коли ми беремо кредит, трапляється так, що термін оплати наближається, а оплатити потрібну суму через банк безпосередньо або навіть через інтернет просто не представляється можливим. Тоді і з'являється питання, як врегулювати дану проблему і уникнути несплати, зберігши кредитну історію на рівні. В такому випадку виходом стане оплата через термінал. Про те, як оплачувати кредит через термінал і піде мова сьогодні.

Оплата кредиту через термінал Приватбанку

Останнім часом популярним способом погасити кредит через термінал, стало використання банкоматів ПриватБанку. Даний спосіб зручний тим, що в кожному місті ви можете знайти термінал даного банку, навіть не маючи доступу до інтернету, особистого профілю або банку безпосередньо. Процес внесення суми досить простий і конфіденційна, дані не поширюються нікуди крім як до банку-кредитора і триматися в найсуворішому секреті, а сам платіж відбувається і легко без довгого процесу вибору послуги і внесення грошей. Процедура оплати кредиту через термінал ПриватБанк виглядає приблизно так:

  • В першу чергу потрібно вибрати розділ "Банківські Операції". В даному розділі ви побачите різні пункти. В одному з них з'явиться можливість погашення кредиту через "Mycredit", вибираємо його.
  • Після того як ви вибрали компанію, важливо вибрати тип операції, який ви будете через неї здійснювати. В такому випадку, слід зупиниться на погашенні або продовження кредиту.
  • Далі необхідно пройти авторизацію, ввести номер свого телефону, який ви використовували при реєстрації, і той, яким ви користуєтеся для входу в особистий кабінет.
  • Заключним етапом стає внесення готівкою оплати за кредит.

Оплата кредиту через термінал iBox,Easypay або TYME

Необхідно відзначити, що ПриватБанк - це не єдиний спосіб погасити кредит через термінал. Такі термінали як iBox, Easy Pay, Tyme здатні приймати вашу оплату банківських послуг так само легко і швидко. Необхідно згадати, що перед тим як оплатити кредит через термінал , вам варто ретельно перевірити суму комісії, так як якщо ви внесете суму кредиту без урахування комісії терміналу, банк визнає це за несплату . Сам процес складається з наступних етапів:

  • Вам необхідно відшукати в списку на екрані логотип компанії "MyCredit" і торкаючись їх, відкрити список послуг, які виконуються через цей термінал.
  • Далі, вибираємо вид фінансової операції, яка вам необхідна. В даному випадку, ви можете вибрати або процедуру погашення кредиту, або ж процедуру його продовження.
  • Подальший процес полягає в аутентифікації. Ви повинні ввести в поле номер вашого телефону, який ви використовували при оформленні кредиту.
  • Останнім етапом стає внесення оплати готівковому вигляді. Після успішного завершення операції на мобільний телефон прийде СМС з повідомленням, що кредит або погашений, або продовжений.
Владислав з Миколаєва щойно отримав кредит на 2000 грн.
Ірина з Харкова тільки що подала заявку на 400 грн.
Галина з Богданівки тільки що подала заявку на 800 грн.
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн.
Марина зі Знам'янки тільки що подала заявку на 1400 грн.
Світлана з Дніпра тільки що отримала кредит на 2800 грн.
Дмитро з Білої Церкви тільки що подав заявку на 600 грн.
Катерина з Кропивницького тільки що подала заявку на 400 грн.
Микола із Запоріжжя щойно подав заявку на 1700 грн.
Карина з Києва тільки що отримала кредит на 1200 грн.
Аліса з Дніпра тільки що отримала кредит на 1350 грн.
Богдан з Харкова тільки що подав заявку на 1500 грн.
Світлана з Києва тільки що отримала кредит на 1500 грн.
Михайло з Куп'янська тільки що подав заявку на 700 грн.
Катерина з Дніпра тільки що подала заявку на 2400 грн.
Данило зі Львова тільки що отримав кредит на 1800 грн.
Леонід з Хмельницького щойно подав заявку на 1500 грн.
Лариса з Вінниці тільки що отримала кредит на 1500 грн.
Олег з Полтави щойно подав заявку на 700 грн.