Отримайте будь-який кредит через 5 хвилин

Новому клієнту
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • 0,01% до 15 днів, 1% з 16-30 день процентна ставка (за умовами акції)
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 3602,35%
 • Продовження кредиту до 30 днів
 • Супровідні послуги відсутні
Постійному клієнту
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • Знижки до 80% за програмою лояльності
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 4848172,46%
 • Продовження кредиту за акційною ставкою
 • Супровідні послуги відсутні

Інформація для клієнтів

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 1,5% Реальна річна процентна ставка = 10640,17% Сума позики – 1000,00 грн. Строк користування позикою – 30 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15 грн. Відсотки за 30 днів = 15 грн. х 30 днів = 450,00 грн. Сума процентів до повернення – 450,00 грн. Розрахунок денної процентної ставки: (450,00 (відсотки за 30 днів) / 1000 (сума позики)) / 30 (дні користування) × 100% = 1,5%

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ». Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.
Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта – [email protected], тел. 0 800 214 111

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки та сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом.
 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:
  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;
  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховується підвищена процентна ставка у розмірі 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».
 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи у відповідності до умов таких акційних пропозицій/програм лояльності.
 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.
 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.
 • Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.
 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;
 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номером 0 800 214 111;
 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.
 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

Чому варто взяти швидку позику у нас?

Схвалення 9 з 10 заявок

Завдяки автоматичній системі та індивідуальному підходу

Рішення за 5 хвилин

Подайте заявку на позику і вже через 5 хвилин гроші будуть на Вашій картці

Захист Ваших даних

Несемо відповідальність за збереження Ваших даних. Підтверджено сертифікатом PCI DSS. Докладніше про захист даних

Зниження ставок

Для наших постійних клієнтів знижуємо відсоткову ставку

img
OH MY FREEDOM
Максимальна свобода від відсотків!
Детальніше
img
Щомісячні турбо-розіграші
Вигравайте знижки до 90%, подарунки, гроші!
Детальніше

Легко і швидко взяти позику за 5 хвилин

Виберіть суму та термін
30 секунд
Заповніть заявку
2 хвилини
Прив'яжіть картку
2 хвилини
Отримайте гроші на карту
30 секунд
Подати заявку

Прості способи погашення кредиту

В особистому кабінеті MyCredit

Ви можете погасити у MyCredit Ваш кредит онлайн не виходячи з дому. Просто перейдіть в особистий кабінет та сплатіть позику банківською картою.

img img

Через платіжні термінали

Оплата кредиту в терміналі EasyPay та City24 – це швидко та зручно. Термінал Ви зможете знайти у найближчому до Вас супермаркеті.

img img img

У відділенні Нової Пошти

У будь-якому відділенні Нової Пошти можна оплатити готівкою без комісії через касу за номером телефону.

img

У касі банків-партнерів

Погасити/продовжити кредит у MyCredit можна в касах банків-партнерів.

img img img img
або
Ми піклуємося про вашу безпеку
dogovor
Чесно говоримо про умови позики - без прихованих платежів і додаткових комісій Детальніше про договір
PCI
Несемо відповідальність за збереження Ваших даних підтверджено сертифікатом PCI DSS Детальніше про захист даних
certificat
Дотримуємося законів про захист Ваших прав користувача Детальніше про ліцензію

Кризи в країні і в житті трапляються нерідко. На жаль, тягнути від получки до зарплати — звичайна справа для багатьох українців. Фінансова подушка безпеки є не у всіх, а рідні і друзі часом не в силах надати матеріальну підтримку всім в скрутну хвилину. У банках запросити кредит на вигідних умовах нереально — вони націлені на великі позики під високі проценти і тривалість. Доведеться пройти бюрократичні кола збору паперів, поїздок в офіс, черг і очних зустрічей з менеджерами, щоб заявка була просто прийнята. Якщо потрібно знайти швидкий кредит онлайн, то кращий вихід — звернутися в MyCredit.

Чому варто взяти швидку позику у нас?

Швидка позика на карту — наша спеціалізація. Особливість сервісу MyCredit полягає в пом'якшених правилах кредитування, невеликому пакеті паперів та дистанційній співпраці. Ми входимо в трійку лідерів ринку онлайн-кредитів. Хороша репутація — наша сильна сторона.

Видаємо позики швидко через Інтернет і без зайвих клопотів

Таким чином, швидка позика онлайн на карту — це не міф, а буденність. Звернувшись до сервісу вперше, реально отримати до 12 000 грн. При наступних зверненнях можна просити 18 000 грн. Термін позики може варіюватися від 2 до 30 днів.

У нас постійно діють промокоди та акції, які дозволяють заощадити на виплатах. Оформити позику можна в будь-який зручний час, навіть вночі:

Хто може оформити швидку позику на нашому сайті?

Отримати послугу можуть всі повнолітні українці. Важливо мати посвідчення особи, податковий код і бути клієнтом будь-якого банку.

Швидка позика онлайн на картку або банківський рахунок доступна всім бажаючим, незалежно від віку і роду діяльності:

Як оформити заявку і отримати швидку позику грошей?

Ми акцентували увагу на клієнтоорієнтованості і прагнемо надавати допомогу максимально оперативно і якісно. Процедура роботи на сайті займає не більше 15 хвилин і проходить повністю в онлайн-режимі. Крім того, швидка позика грошей у нас має високу ймовірність схвалення.

Легко і швидко взяти позику за 5 хвилин

Покрокова інструкція:

1. Пересунути бігунки калькулятора на відповідний обсяг і період позички.

2. Ввести номер телефону для реєстрації.

3. Заповнити анкету. Вказуючи повну, коректну та актуальну інформацію, ви підвищуєте шанси на позитивну відповідь.

4. Вказати банківську картку, на яку прийдуть гроші.

5. Дочекайтися схвалення заявки, для того, щоб отримати позику онлайн.

Прості способи погашення позики

Гасити швидкі позики можна в будь-який час зручним способом:

 • увійти на призначену для користувача сторінку, зробити транзакцію віддалено.
 • оплата через термінал: EasyPay, City24.
 • через каси наших банків-партнерів або інтернет-банкінг.

На яких умовах можна отримати швидкі гроші в MyCredit?

Чому швидка позика на картку онлайн — вигідна? Наші умови прості: всю суму переплати ви бачите відразу на калькуляторі. У нас немає додаткових комісій і прихованих платежів. Взяти позику у нас на сервісі можна:

Ми піклуємося про вашу безпеку

Одним з наших головних принципів є дотримання законодавства та нормативних актів, які регулюють фінансову діяльність в країні. Ми використовуємо сучасні технології та надійні механізми захисту, щоб забезпечити надійність та конфіденційність даних наших клієнтів.

Крім того, ми забезпечуємо прозорість у всіх наших процесах, від укладання договору до погашення кредиту. Ми надаємо нашим клієнтам детальну інформацію про умови кредитування та розрахунок платежів, щоб вони могли зрозуміти свої фінансові зобов'язання та планувати свої витрати.

Як продовжити швидку позику?

Якщо не встигаєте виплатити кредит вчасно, в Особистому кабінеті можна підключити послугу пролонгації. Вона збереже для вас умови договору з усіма знижками. Це значно краще, ніж потрапити в прострочку, бо не буде нараховуватися пеня та збережеться хороша кредитна історія.

Отже, взяти швидко позику онлайн на картку або рахунок через інтернет простіше, ніж здавалося на перший погляд. Ми працюємо 24 на 7, навіть в свята і вихідні і готові допомогти всім, кому необхідна матеріальна підтримка.

img

Взяти швидку позику онлайн можна в наступних містах України

Сервіс онлайн-кредитування MyCredit працює по всій території України****. Взяти гроші в кредит онлайн на банківську карту, не виходячи з дому, ви можете в будь-якому регіоні. Онлайн займ грошей на карту проводиться в таких містах: