Отримайте будь-який кредит через 5 хвилин

Новому клієнту
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • 0,01% до 15 днів, 1% з 16-30 день процентна ставка (за умовами акції)
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 3602,35%
 • Продовження кредиту до 30 днів
 • Супровідні послуги відсутні
Постійному клієнту
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • Знижки до 80% за програмою лояльності
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 4848172,46%
 • Продовження кредиту за акційною ставкою
 • Супровідні послуги відсутні

Інформація для клієнтів

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 1,5% Реальна річна процентна ставка = 10640,17% Сума позики – 1000,00 грн. Строк користування позикою – 30 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15 грн. Відсотки за 30 днів = 15 грн. х 30 днів = 450,00 грн. Сума процентів до повернення – 450,00 грн. Розрахунок денної процентної ставки: (450,00 (відсотки за 30 днів) / 1000 (сума позики)) / 30 (дні користування) × 100% = 1,5%

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ». Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.
Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта – [email protected], тел. 0 800 214 111

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки та сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом.
 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:
  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;
  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховується підвищена процентна ставка у розмірі 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».
 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи у відповідності до умов таких акційних пропозицій/програм лояльності.
 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.
 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.
 • Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.
 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;
 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номером 0 800 214 111;
 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.
 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

Кредити в Херсоні

Не знаєте, де взяти кредит в Херсоні? MyCredit — кращий вибір! Всього за 20 хвилин ви отримаєте до 12 000 грн під 0,01% в день на срок до 15 дней на вашу картку.

issue-play myCredit-video

Легко та швидко оформити кредит за 5 хвилин

Виберіть суму та термін
30 секунд
Заповніть заявку
2 хвилини
Прив'яжіть картку
2 хвилини
Отримайте гроші на карту
30 секунд
Подати заявку

Прості способи погашення кредиту

В особистому кабінеті MyCredit

Ви можете погасити у MyCredit Ваш кредит онлайн не виходячи з дому. Просто перейдіть в особистий кабінет та сплатіть позику банківською картою.

img img

Через платіжні термінали

Оплата кредиту в терміналі EasyPay та City24 – це швидко та зручно. Термінал Ви зможете знайти у найближчому до Вас супермаркеті.

img img img

У відділенні Нової Пошти

У будь-якому відділенні Нової Пошти можна оплатити готівкою без комісії через касу за номером телефону.

img

У касі банків-партнерів

Погасити/продовжити кредит у MyCredit можна в касах банків-партнерів.

img img img img
або
Чому я візьму кредит в Mycredit?
icon-1

Вам не доведеться повертати вдвічі більше, ніж Ви позичаєте

icon-2

Не потрібно нікуди ходити - все онлайн!

icon-3

Достатньо мати паспорт, ІПН, та картку будь-якого банку України

icon-4

Ми припиняємо нараховувати проценти після 90 днів просрочки по кредиту

img
Отримайте гроші вже за 5 хвилин на вашу картку
img

Ви можете взяти кредит в інших регіонах України

Сервіс онлайн-кредитування MyCredit працює по всій території України****. Взяти гроші в кредит онлайн на банківську карту, не виходячи з дому, ви можете в будь-якому регіоні. Онлайн займ грошей на карту проводиться в таких містах:

Терміново потрібні гроші для того, щоб зробити ремонт в затопленій ванній, оплатити гарячу путівку або просто комуналку, а коштів не вистачає? На жаль, близькі не завжди можуть допомогти вам готівкою, а оформити позику в банках Херсона — справа клопітка і витратна за часом. Але вихід зі скрутної ситуації є: взяти кредит в Херсоні в компанії MyCredit.

Наші переваги:

 • видаємо кредит в Херсоні без застави, поручителів і довідки про доходи. Для того, щоб отримати гроші, потрібні лише паспорт, код і банківська картка на ваше ім'я — саме на неї перераховуються кошти.
 • Оформлюємо все в онлайні. Для того, щоб взяти кредити в Херсоні, вам навіть не знадобиться виходити з дому. Необхідний лише доступ в інтернет зі смартфона або комп'ютера.
 • Надаємо кредитні кошти дуже швидко — через 15-20 хвилин після подачі заявки. Ми цінимо ваш час!
 • Видаємо кредити в Херсоні практично без відмов. Приймаємо 95% запитів на позики. У нас кредитуються студенти, пенсіонери, молоді мами, фрілансери, ті, у кого погана кредитна історія і не мають офіційного джерела доходу.
  Готові дати гроші в борг у Херсоні цілодобово, без перерв, свят і вихідних. На відміну від банківських відділень України, наш сайт mycredit.com.ua і мобільний додаток завжди до ваших послуг.
 • Максимально чесні зі своїми клієнтами. Пропонуємо прозорі умови на швидкий кредит в Херсоні: при першому зверненні можете розраховувати на суму до 12 000 гривень під 0,01% в день на строк до 15 днів або під 1% в день на строк до 30 днів, при повторному — до 18 000 гривень під 2,5% в день. Термін кредитування можна пролонгувати, погасивши нараховані відсотки. Не нараховуємо пеню в період військового стану, не включаємо у вартість послуги ніяких прихованих комісій і платежів.
 • Вся інформація по кредиту в Херсоні чітко відображається в особистому кабінеті.
 • Процедура оформлення позики дуже проста і швидка.

Як оформити кредит в Херсоні за 20 хвилин

Якщо вам терміново знадобилися гроші:

 • Перейдіть на кредитний калькулятор. За допомогою бігунків виставите на ньому необхідну суму позики в Херсоні і термін кредитування. Система покаже загальну суму до повернення — з уже включеними відсотками. Більше не потрібно буде гасити ніяких боргів.
 • Якщо умови влаштовують, авторизуйтесь на сайті: для цього треба вказати свій номер мобільного телефону. На нього прийде смс з кодом.
 • Увійдіть у систему. Зробити це можна двома способами: через BankID або заповнивши анкету вручну. Дані потрібно вносити тільки один раз — вони зберігаються в Особистому кабінеті. І не варто хвилюватися про кібербезпеку: програмне забезпечення MyCredit пройшло перевірку на відповідність стандартам Google і Apple, що підтверджено відповідними сертифікатами.
 • Прив'яжіть банківську картку в системі, погодьтеся з умовами кредитного договору і відправте заявку.

Процедуру завершено! Через 15-20 хвилин гроші будуть на картці.

З MyCredit отримати кредити в Херсоні та Херсонській області — справа легка і швидка. Ми завжди готові прийти на виручку!