Отримайте будь-який кредит через 5 хвилин

Новому клієнту
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • 0,01% до 15 днів, 1% з 16-30 день процентна ставка (за умовами акції)
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 3602,35%
 • Продовження кредиту до 30 днів
 • Супровідні послуги відсутні
Постійному клієнту
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • Знижки до 80% за програмою лояльності
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 4848172,46%
 • Продовження кредиту за акційною ставкою
 • Супровідні послуги відсутні

Інформація для клієнтів

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 1,5% Реальна річна процентна ставка = 10640,17% Сума позики – 1000,00 грн. Строк користування позикою – 30 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15 грн. Відсотки за 30 днів = 15 грн. х 30 днів = 450,00 грн. Сума процентів до повернення – 450,00 грн. Розрахунок денної процентної ставки: (450,00 (відсотки за 30 днів) / 1000 (сума позики)) / 30 (дні користування) × 100% = 1,5%

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ». Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.
Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта – [email protected], тел. 0 800 214 111

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки та сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом.
 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:
  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;
  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховується підвищена процентна ставка у розмірі 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».
 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи у відповідності до умов таких акційних пропозицій/програм лояльності.
 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.
 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.
 • Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.
 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;
 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номером 0 800 214 111;
 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.
 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

Кредит без поручителів

Кожен стикався з ситуацією, коли гроші потрібні «на вчора», наприклад, на оплату медикаментів, штрафів або комунальних послуг. У таких випадках немає часу на бюрократію, в тому числі і пошук людей, які погодяться поручиться за фінансову благонадійність.

Але отримати кредит без поручителів реально — треба лише знати, де не відмовлять в готівці.

Хто може взяти кредит без поручителів

У разі грошового форс-мажору взяти кредит без поручителів можуть:

 • всі, хто відчувають фінансові труднощі через карантин;
 • не працевлаштовані офіційно фрілансери, яким немає де взяти довідку про доходи і відправитися за кредитом без поручителя;
 • пенсіонери, студенти, молоді мами, яким потрібен кредит без довідки та поручителів до отримання соцвиплат;
 • всі, хто зіткнувся зі складними життєвими обставинами і потребує термінової грошової допомоги.

Де отримати кредит на вигідних умовах без поручителя

За кредитом без поручителя ви можете звернутися:

 • До родичів або друзів, які мають вільні кошти і можливість позичити їх вам.
 • В банк. Але якщо не зможете надати повний пакет документів і знайти поручителя, розраховуйте на скромні умови. Наприклад, вам можуть запропонувати кредитну карту з мінімальним лімітом і під високий відсоток
 • У ломбарди, де можна взяти кредит без поручителів під заставу техніки, срібла, золота. Вони оцінять річ в 30-40% від ринкової вартості, і якщо ви не погасите позику, то не зможете повернути свою річ.
 • В фінансову організацію, яка видає кредити без поручителів, довідок і особистого фото.

Чому варто взяти кредит у нас?

Схвалення 9 з 10 заявок

Завдяки автоматичній системі та індивідуальному підходу

Рішення за 5 хвилин

Подайте заявку на позику і вже через 5 хвилин гроші будуть на Вашій картці

Захист Ваших даних

Несемо відповідальність за збереження Ваших даних. Підтверджено сертифікатом PCI DSS. Докладніше про захист даних

Зниження ставок

Для наших постійних клієнтів знижуємо відсоткову ставку

img
OH MY FREEDOM
Максимальна свобода від відсотків!
Детальніше
img
Щомісячні турбо-розіграші
Вигравайте знижки до 90%, подарунки, гроші!
Детальніше

Легко та швидко оформити кредит за 5 хвилин

Виберіть суму та термін
30 секунд
Заповніть заявку
2 хвилини
Прив'яжіть картку
2 хвилини
Отримайте гроші на карту
30 секунд
Подати заявку

Прості способи погашення кредиту

В особистому кабінеті MyCredit

Ви можете погасити у MyCredit Ваш кредит онлайн не виходячи з дому. Просто перейдіть в особистий кабінет та сплатіть позику банківською картою.

img img

Через платіжні термінали

Оплата кредиту в терміналі EasyPay та City24 – це швидко та зручно. Термінал Ви зможете знайти у найближчому до Вас супермаркеті.

img img img

У відділенні Нової Пошти

У будь-якому відділенні Нової Пошти можна оплатити готівкою без комісії через касу за номером телефону.

img

У касі банків-партнерів

Погасити/продовжити кредит у MyCredit можна в касах банків-партнерів.

img img img img
або

MyCredit, що входить в трійку кращих фінансових сервісів України, пропонує кредит онлайн на картку без поручителів на суму до 18 тисяч гривень. Отримати кредитні кошти можна в будь-який час дня і ночі і без зайвих формальностей. Гроші перераховуються на карту через 10-15 хвилин після подачі заявки через сайт mycredit.ua або мобільний додаток.

Умови отримання кредиту без поручителя

Для того, щоб взяти кредит без поручителів, вам знадобляться:

 • український паспорт (щоб підтвердити громадянство і вік старше 18 років);
 • картка будь-якого українського банку, видана на ваше ім'я.

MyCredit схвалює більшість заявок на кредит без поручителя, адже причин для відмови не так вже й багато:

 • випадкові помилки при заповненні персональних даних позичальника;
 • помилкова інформація, свідомо внесена в систему;
 • прострочення або неповернення за раніше взятими в MyCredit позиках.

Навіть при відсутності постійного доходу можна попросити фінансову допомогу. Для отримання позики зайдіть на mycredit.ua або завантажте мобільний додаток з PlayMarket або AppStory.

 • На першому екрані знаходиться кредитний калькулятор. За допомогою бігунків вкажіть необхідну суму і термін повернення. Ви побачите загальну суму, яку треба повернути — і більше ніяких прихованих платежів і комісій.
 • Якщо все влаштовує, авторизуйтесь в скоринг-системі за допомогою смс, а потім заповніть короткі анкетні дані. Анкету заповнювати потрібно тільки один раз — система зберігає інформацію. Потім «підв'яжіть» в сервісі свою банківську картку. Усе! Залишиться лише підписати кредитний договір і почекати — через 10-15 хвилин гроші надійдуть на картку.

Термін кредитування в нашому сервісі — від 2 до 30 днів, але його легко продовжити, сплативши суму накопичених відсотків.

Звернувшись в перший раз за онлайн кредитом без довідок і поручителів, можете розраховувати на оформлення мікропозик до 12 000 гривень під 0,01%, а при повторному зверненні — до 18 000 гривень під 1,5% , а також на промокоди, персональні і акційні пропозиції.

У MyCredit отримати онлайн кредит без довідок і поручителів легко. Залишайте заявку — і зможете вирішити свої фінансові проблеми з максимальною швидкістю!

img
Отримайте гроші вже за 5 хвилин на вашу картку
Ми піклуємося про вашу безпеку
dogovor
Чесно говоримо про умови позики - без прихованих платежів і додаткових комісій Детальніше про договір
PCI
Несемо відповідальність за збереження Ваших даних підтверджено сертифікатом PCI DSS Детальніше про захист даних
certificat
Дотримуємося законів про захист Ваших прав користувача Детальніше про ліцензію
img

Ви можете взяти кредит в інших регіонах України

Сервіс онлайн-кредитування MyCredit працює по всій території України****. Взяти гроші в кредит онлайн на банківську карту, не виходячи з дому, ви можете в будь-якому регіоні. Онлайн займ грошей на карту проводиться в таких містах: