Отримайте будь-який кредит через 5 хвилин

Новому клієнту Гроші до зарплати
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • 0,01% до 15 днів, 1% з 16-30 день процентна ставка
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 5421184050,70%
 • Продовження кредиту до 30 днів
 • Супровідні послуги відсутні
Постійному клієнту Гроші до зарплати
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • Знижки до 80% за програмою лояльності
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 5421184050,70%
 • Продовження кредиту за акційною ставкою
 • Супровідні послуги відсутні

Інформація для клієнтів

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 2,5% Реальна річна процентна ставка = 114432,08% Сума позики – 1000,00 грн. Строк користування позикою – 30 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 2,5 / 100 = 25 грн. Відсотки за 30 днів = 25 грн. х 30 днів = 750,00 грн. Сума процентів до повернення – 750,00 грн.

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ». Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.
Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів у позику, в т.ч. та на умовах фінансового кредиту, видана Нацкомфінпослуг 19.11.2015 р., переоформлена – 26.01.2017 р., термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта – [email protected], тел. 0 800 214 111

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки та сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом.
 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:
  • за користування позикою понад встановлений договором строк нараховується підвищена процентна ставка у розмірі 2,70% від неповернутої позики/її частини, за кожен день понадстрокового користування, але не довше 90 календарних днів наявної заборгованості поспіль (не застосовується в період воєнного стану у період існування такого обмеження).
 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи у відповідності до умов таких акційних пропозицій/програм лояльності.
 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.
 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.
 • Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.
 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;
 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номером 0 800 214 111;
 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.
 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

Кредит на картку цілодобово — бери кредит 24/7

Ситуація, коли "фінанси співають романси", може трапитися з кожним і в найбільш незручний момент. Першими подають руку допомоги близькі. Але що робити, якщо і їм теж фінансово важко? Найкраще сучасне рішення — взяти кредит онлайн на картку 24/7.

Компанія MyCredit надає кредит цілодобово на суму до 18 000 грн на термін до 30 днів. Вам не потрібно витрачати час на поїздку до нашого офісу та пристосовуватися до робочого графіку. Ми працюємо онлайн, тож ви можете залишити заявку в будь-який час доби. Час розгляду — усього декілька хвилин. Якщо рішення позитивне, гроші будуть зараховані на картку практично миттєво.

Як отримати цілодобовий кредит на картку в Україні?

Популярність послуги кредит онлайн цілодобово стрімко зростає. Виникають різні ситуації, наприклад: зуб заболів у неділю, а до зарплати ще тиждень. Приватний лікар не приймає без грошей, та й у державних лікарнях пломби не є безкоштовними. Отримувати кредити онлайн цілодобово — це зручно, швидко і доступно. Відсоткові ставки починаються від 0,01% в день. Взяти позику легше легкого:

 1. Оберіть надійного партнера.

Перший крок — обрати фінансову компанію. Порівняти пропозиції можна на спеціальних сайтах. Достатньо ввести у рядок пошуку Google фразу "швидкий кредит онлайн на картку". Важливо обирати перевірених партнерів з прозорими умовами та хорошими відгуками.

 1. Заповніть заявку.

Вибравши компанію, встановіть їхню мобільну програму, зареєструйтеся і — заповнюйте заявку. Повірте, це робиться не довше, ніж написати це речення. Вкажіть необхідну суму та строк кредиту, слідуючи інструкціям на сайті. Ще трошки — і цілодобовий кредит на карту у вас в кишені.

 1. Ознайомтеся з договором.

Після подання заявки, чекайте на рішення. Якщо воно позитивне, вам запропонують укласти Договір кредитування. Ретельно ознайомтеся з ним. Умови кредитування повинні бути прозорими, без прихованих платежів.

 1. Отримайте гроші.

Цей процес також займає мінімальний час, гроші надходитимуть на картку протягом кількох хвилин. Взяти кредит цілодобово на картку — це зручно, швидко і безпечно.

Чому варто взяти кредит у нас?

Схвалення 9 з 10 заявок

Завдяки автоматичній системі та індивідуальному підходу

Рішення за 5 хвилин

Подайте заявку на позику і вже через 5 хвилин гроші будуть на Вашій картці

Захист Ваших даних

Несемо відповідальність за збереження Ваших даних. Підтверджено сертифікатом PCI DSS. Докладніше про захист даних

Зниження ставок

Для наших постійних клієнтів знижуємо відсоткову ставку

img
OH MY FREEDOM
Максимальна свобода від відсотків!
Детальніше
img
Щомісячні турбо-розіграші
Вигравайте знижки до 90%, подарунки, гроші!
Детальніше

Легко та швидко оформити кредит за 5 хвилин

Виберіть суму та термін
30 секунд
Заповніть заявку
2 хвилини
Прив'яжіть картку
2 хвилини
Отримайте гроші на карту
30 секунд
Отримати гроші

Прості способи погашення кредиту

В особистому кабінеті MyCredit

Ви можете погасити у MyCredit Ваш кредит онлайн не виходячи з дому. Просто перейдіть в особистий кабінет та сплатіть позику банківською картою.

img img

Через платіжні термінали

Оплата кредиту в терміналі EasyPay та City24 – це швидко та зручно. Термінал Ви зможете знайти у найближчому до Вас супермаркеті.

img img img

У відділенні Нової Пошти

У будь-якому відділенні Нової Пошти можна оплатити готівкою без комісії через касу за номером телефону.

img

У касі банків-партнерів

Погасити/продовжити кредит у MyCredit можна в касах банків-партнерів.

img img img img
або

Умови оформлення кредиту 24/7

Умови отримання кредиту 24/7 в компанії MyCredit максимально прості:

 1. Вік заявника — 18 років або старше.
 2. Громадянство України.
 3. Проживання на території, підконтрольній Україні.

На жаль, поки що взяти кредит онлайн на картку цілодобово в Україні неможливо на територіях, які тимчасово окуповані.

У нас реально отримати кредит:

 • студентові;
 • пенсіонеру;
 • матусі в декреті;
 • матері-одиначці;
 • офіційно безробітному (що перебуває на обліку в Центрі Зайнятості);
 • фрілансеру;
 • людині з поганою кредитною історією.

Мы не даємо 100%-ної гарантії видачі кредиту, адже ризики в нас оцінюють не менеджери, а спеціальна програма. Однак, статистично, відмови в послузі “кредити цілодобово в Україні” трапляються рідко.

Переваги оформлення цілодобового кредитування

Нерідко гроші в борг потрібні навіть вночі, з різних приводів. Наприклад, розпродаж побутової техніки — товар по вигідним цінам “розлітається” в мить! У такі моменти на допомогу приходить мікропозика 24/7.

Швидкість оформлення

Забудьте про довгі очікування та паперові турботи. Онлайн заявки обробляються протягом кількох хвилин. Ми живемо в часи високих технологій. Кредити онлайн на картку в Україні цілодобово видаються швидше, ніж летять листи від "Хогвартса".

Швидке прийняття рішення по заявці

В MyCredit цінують час. Після заповнення заявки на кредит 24, очікуйте на відповідь у найкоротші терміни. Спробуйте послугу “Кредит онлайн на картку 24/7” посеред ночі та переконайтеся самі.

Мінімальний пакет документів

Головна задача, коли потрібно взяти кредит онлайн на картку терміново, — збір та надання паперових довідок. У MyCredit їх надавати не потрібно.

 • Документи, що потрібні, оформлюючи кредити 24/7 у MyCredit, — паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.

Це робить процес оформлення максимально зручним і без зайвих турбот. Сконцентруйтеся на своїх потребах, решту візьме на себе MyCredit.

Чому варто звернутися по цілодобовий кредит до Mycredit

Ось кілька причин, чому варто отримати позику саме в MyCredit:

 1. Коротка та проста анкета.

Ми не витрачаємо свій і ваш час на бюрократію, тому надаємо кредит онлайн 24/7 в мить, навіть без довідки про доходи (паперового документа).

 1. Немає неприємних сюрпризів.

У нас точно немає та не буде комісій і прихованих платежів. Усі деталі кредитування представлені прозоро, щоб ви точно знали, скільки заплатите.

 1. Зручність оформлення онлайн.

Уся взаємодія з MyCredit відбувається онлайн. Немає необхідності стояти в черзі та заповнювати гори паперів.

 1. Гнучкі умови.

Навіщо брати швидкий кредит онлайн на картку на місяць і переплачувати в процентах, якщо зарплата у вас через тиждень? Ви можете позичити гроші на стільки днів, скільки вам потрібно, не переплачуючи. Навіть якщо у вас у кінці кінців знадобляться гроші на більший термін, у нас можна безкоштовно підключити послугу пролонгації.

 1. Надійність.

Ваші персональні дані зберігаються в безпеці, а весь процес обробки інформації відповідає високим стандартам конфіденційності.

Оформляйте кредит онлайн 24/7 з MyCredit. Не пропустіть можливість зробити ваше життя простішим та зручнішим, адже MyCredit завжди поруч, у вашому смартфоні.

img
Отримайте гроші вже за 5 хвилин на вашу картку
Ми піклуємося про вашу безпеку
dogovor
Чесно говоримо про умови позики - без прихованих платежів і додаткових комісій Детальніше про договір
PCI
Несемо відповідальність за збереження Ваших даних підтверджено сертифікатом PCI DSS Детальніше про захист даних
certificat
Дотримуємося законів про захист Ваших прав користувача Детальніше про ліцензію
img

Ви можете взяти кредит в інших регіонах України

Сервіс онлайн-кредитування MyCredit працює по всій території України****. Взяти гроші в кредит онлайн на банківську карту, не виходячи з дому, ви можете в будь-якому регіоні. Онлайн займ грошей на карту проводиться в таких містах: