Отримайте будь-який кредит через 5 хвилин

Новому клієнту
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • 0,01% до 15 днів, 1% з 16-30 день процентна ставка (за умовами акції)
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 3602,35%
 • Продовження кредиту до 30 днів
 • Супровідні послуги відсутні
Постійному клієнту
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • Знижки до 80% за програмою лояльності
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 4848172,46%
 • Продовження кредиту за акційною ставкою
 • Супровідні послуги відсутні

Інформація для клієнтів

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 1,5% Реальна річна процентна ставка = 10640,17% Сума позики – 1000,00 грн. Строк користування позикою – 30 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15 грн. Відсотки за 30 днів = 15 грн. х 30 днів = 450,00 грн. Сума процентів до повернення – 450,00 грн. Розрахунок денної процентної ставки: (450,00 (відсотки за 30 днів) / 1000 (сума позики)) / 30 (дні користування) × 100% = 1,5%

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ». Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.
Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта – [email protected], тел. 0 800 214 111

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки та сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом.
 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:
  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;
  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховується підвищена процентна ставка у розмірі 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».
 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи у відповідності до умов таких акційних пропозицій/програм лояльності.
 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.
 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.
 • Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.
 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;
 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номером 0 800 214 111;
 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.
 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

Кредит без довідки про доходи (паперових документів)

Чи замислюємося ми про матеріальні блага в повсякденності? Якщо ні в чому немає потреби, то думати про таке не варто, проте в кризових ситуаціях відсутність грошей відчутна. Традиційно, ми звикли бігти в банк. Але якщо допомога потрібна негайно, слід розуміти, що взяти кредит онлайн без довідки про доходи в Україні — не так просто. Обов'язковим є повний пакет документів.

Важливо знайти надійну альтернативу, і її знаходять в МФО. Тут кредити без надання клієнтом паперової довідки про доходи — нормальна практика. Інтерес до мікрофінансових організацій серед українців активізувався в останні кілька років і продовжує зростати. Це юридично зареєстровані компанії, що надають онлайн кредит на картку в Україні за ліцензією. Терміновий кредит без довідок про дохід в таких фірмах видається на пом'якшених умовах. Сервіс Майкредіт на ринку більше 3 років, заслужив довіру багатьох українців, і репутацію надійного кредитора. Позика онлайн на картку без паперових довідок про доходи — більше не міф, а реальність.

Хто може взяти кредит без довідки про доходи в Україні?

Отримати кредит без довідки про доходи може будь-який повнолітній українець. Потрібно мати під рукою картку будь-якого українського банку і доступ до інтернету. У нас невибагливі вимоги до заявників і ми схвалюємо:

Які документи потрібні, щоб отримати кредит без довідки про доходи?

З неповною документацією можна терміново отримати кредит без довідки про доходи. Стане в нагоді тільки:

 • паспорт
 • ІПН

Нам досить цього, оскільки ми видаємо невеликі обсяги на нетривалий проміжок часу. Рішення по позиці приймає автоматична скорингова система - вона аналізує понад 100 показників і видає відповідь на підставі аналізу. Тому у нас можна взяти гроші в кредит без довідок про доходи в Україні і ми не вимагаємо додаткових доказів платоспроможності позичальника.

Чому варто взяти кредит у нас?

Схвалення 9 з 10 заявок

Завдяки автоматичній системі та індивідуальному підходу

Рішення за 5 хвилин

Подайте заявку на позику і вже через 5 хвилин гроші будуть на Вашій картці

Захист Ваших даних

Несемо відповідальність за збереження Ваших даних. Підтверджено сертифікатом PCI DSS. Докладніше про захист даних

Зниження ставок

Для наших постійних клієнтів знижуємо відсоткову ставку

img
OH MY FREEDOM
Максимальна свобода від відсотків!
Детальніше
img
Щомісячні турбо-розіграші
Вигравайте знижки до 90%, подарунки, гроші!
Детальніше

Легко та швидко оформити кредит за 5 хвилин

Виберіть суму та термін
30 секунд
Заповніть заявку
2 хвилини
Прив'яжіть картку
2 хвилини
Отримайте гроші на карту
30 секунд
Подати заявку

Прості способи погашення кредиту

В особистому кабінеті MyCredit

Ви можете погасити у MyCredit Ваш кредит онлайн не виходячи з дому. Просто перейдіть в особистий кабінет та сплатіть позику банківською картою.

img img

Через платіжні термінали

Оплата кредиту в терміналі EasyPay та City24 – це швидко та зручно. Термінал Ви зможете знайти у найближчому до Вас супермаркеті.

img img img

У відділенні Нової Пошти

У будь-якому відділенні Нової Пошти можна оплатити готівкою без комісії через касу за номером телефону.

img

У касі банків-партнерів

Погасити/продовжити кредит у MyCredit можна в касах банків-партнерів.

img img img img
або

Як оформити кредит без паперових довідок про доходи онлайн?

Отримати гроші в борг без довідки про доходи (паперової) просто і доступно. Пропонуємо покрокове керівництво про те, як це зробити:

 • Виберіть розмір і період позики на спеціальному калькуляторі. Кінцева сума до повернення відобразиться автоматично.
 • Вкажіть особистий номер телефону, туди прийде СМС з кодом реєстрації. У майбутньому номер стане логіном входу на сайт.
 • Приступайте до заповнення анкети. Знадобиться вказати ПІБ, паспортні дані та код платника податків. Вказуючи достовірну і повну інформацію, ви збільшите шанси позитивної відповіді.
 • Залишається прикріпити особисту картку будь-якого українського банку, на яку можна оформити кредит без паперової довідки про доходи.
 • Відправити запит. Протягом декількох хвилин заявка буде розглянута і в разі схвалення, фінанси моментально надійдуть на рахунок.

Сума та строки погашення позики

У Майкредіт можна оформити кредит онлайн без паперових довідок про доходи в Україні на наступних підставах:

 • доступна сума при першому зверненні становить до 12000 гривень, при регулярному користуванні зростає до 18000.
 • період — від 2 до 30 днів, з можливістю продовження терміну дії договору на зручний для вас період.

Повернення коштів можливе 24 на 7 будь-яким зручним способом: через особистий кабінет на сайті, платіжні термінали (Ibox, EasyPay, City24), каси банків-партнерів або інтернет-банкінг.

Переваги кредитування в MyCredit

Ми безперервно удосконалюємо наш сервіс і прагнемо до того, щоб взяти гроші в позику без паперової довідки про доходи було не тільки комфортно, але і вигідно для користувачів, тому:

 • надаємо знижки, акції і промокоди для постійних клієнтів;
 • не вимагаємо величезного портфеля документів, виписку з місця роботи;
 • працюємо в режимі 24 на 7 навіть у вихідні і свята;
 • пропонуємо послугу безкоштовної відстрочки дати виплати.

Чесність і відкритість — головні правила нашої команди і ставши нашим клієнтів ви самі переконаєтеся в цьому.

Ви можете взяти кредит без довідки про доходи (паперової) в інших регіонах:

img
Отримайте гроші вже за 5 хвилин на вашу картку
Ми піклуємося про вашу безпеку
dogovor
Чесно говоримо про умови позики - без прихованих платежів і додаткових комісій Детальніше про договір
PCI
Несемо відповідальність за збереження Ваших даних підтверджено сертифікатом PCI DSS Детальніше про захист даних
certificat
Дотримуємося законів про захист Ваших прав користувача Детальніше про ліцензію
img

Ви можете взяти кредит в інших регіонах України

Сервіс онлайн-кредитування MyCredit працює по всій території України****. Взяти гроші в кредит онлайн на банківську карту, не виходячи з дому, ви можете в будь-якому регіоні. Онлайн займ грошей на карту проводиться в таких містах: