Погасити кредит онлайн через інтернет

Фінансові операції все частіше проводяться дистанційно. Давно минули ті часи, коли оформити або оплатити кредит терміново можна було тільки у відділенні банку. Сьогодні більшість позичальників погашають свої заборгованості шляхом безготівкових переказів. Наприклад, можна швидко погасити кредит онлайн через інтернет. Якщо ж немає онлайн-доступу, альтернативним рішенням часто виступає термінал самообслуговування.

myCredit-video
play

Як можна оплатити кредит в MyCredit?

15 минут

MyCredit є однією з найбільш популярних мікрофінансових організацій в Україні. Її послугами регулярно користуються сотні тисяч громадян. Оформлюючи позику, необхідно спочатку зрозуміти, доступне погашення кредиту онлайн з картки через інтернет чи ні.

У нашому сервісі погасити боргові зобов'язання можна будь-яким зручним способом:

Перший спосіб застосовується переважно у двох випадках. Наприклад, позичальник не користується онлайн-сервісами, не має смартфона або планшета. Це типово для людей старшого віку. Також цей варіант актуальний, коли тимчасово немає доступу до інтернету або на картці недостатньо коштів, а погасити борги по кредитах потрібно терміново.

24/7

Погашення кредиту в інтернеті карткою VISA/Mastercard

Якщо позичальник користується послугами мікрокредитування на постійній основі, йому рекомендується пройти реєстрацію та отримати доступ до особистого кабінету в MyCredit. Це спрощує і прискорює процес оформлення позик, розрахунок фінансових показників, а також дає можливість оплатити кредит онлайн через картку через інтернет.

Достатньо лише прив'язати до аккаунту картку VISA або MasterCard – і отримання, погашення заборгованостей можна буде здійснювати за лічені секунди!

Cплата кредиту онлайн за номером договору на рахунок компанії

Якщо позичальник співпрацює з МФО вперше і поки що не зареєструвався в особистому кабінеті, можна оплатити кредит банківською карткою онлайн за реквізитами. Це можливо завдяки інтернет-банкінгу, потрібно лише слідувати простому алгоритму:

  • Увійти до інтернет-банкінгу (Приват24, Ощад24, FreeBank і т.п.).
  • Перейти в розділ переказів і платежів.
  • Ввести реквізити – без них оплата кредиту онлайн через інтернет за номером договору не пройде.
  • Перерахувати гроші на розрахунковий рахунок MyCredit.
6 000

Що робити, якщо не виходить повернути гроші та погасити борг вчасно?

Ніхто не застрахований від форс-мажорів. А тому у позичальника в будь-який момент може статися непередбачувана ситуація, коли потрібно швидко оплатити кредит онлайн карткою в інтернеті за номером рахунку договору, сервіс інтернет-банкінгу або термінал, але грошей для цього просто немає.

Що робити в такому випадку? Чекати, поки з'являться гроші? Але за прострочення може щодня нараховуватися пеня (якщо це нарахування не скасоване законодавством, як, наприклад, під час дії воєнного стану). До того ж, якщо не погасити кредит онлайн своєчасно, це негативно позначається на кредитній історії позичальника. В результаті буде непросто отримати позики в майбутньому. Тому погашати заборгованість потрібно вчасно!

Але як це зробити, якщо в даний момент немає грошей? Виходом із ситуації стає рефінансування, тобто перекредитування. Щоб розв’язати тимчасові фінансові проблеми, можна зробити наступне:

  • Отримати грошову допомогу в компанії MyCredit.
  • Здійснити онлайн погашення кредиту карткою в інший МФО.
  • Своєчасно погашати або продовжувати нову заборгованість.

На перший погляд, ситуація не змінилася: як був борг, так він і залишився, але просто тепер кредитором виступає інша мікрофінансова організація. Насправді ж, ситуація змінюється кардинально.

По-перше, завдяки новій позиці можна оплатити кредит через інтернет карткою, уникаючи нарахування штрафів. По-друге, вдається зберегти незаплямованою свою кредитну історію, адже не виникає прострочення в погашенні заборгованості. По-третє, привабливі умови в MyCredit роблять використання позикових коштів максимально зручним і вигідним.

Фактично, рефінансування – вдала можливість розв’язати термінові грошові проблеми, виконуючи свої кредитні зобов'язання. Тому, якщо вам потрібно швидко повернути гроші за кредит тут і зараз, саме час оформляти заявку в MyCredit!