Погасити кредит онлайн через інтернет

Фінансові операції все частіше проводяться дистанційно. Давно минули ті часи, коли оформити або оплатити кредит терміново можна було тільки у відділенні банку. Сьогодні більшість позичальників погашають свої заборгованості шляхом безготівкових переказів. Наприклад, можна швидко погасити кредит онлайн через інтернет. Якщо ж немає онлайн-доступу, альтернативним рішенням часто виступає термінал самообслуговування.

myCredit-video
play

Як можна оплатити кредит в MyCredit?

15 минут

MyCredit є однією з найбільш популярних мікрофінансових організацій в Україні. Її послугами регулярно користуються сотні тисяч громадян. Оформлюючи позику, необхідно спочатку зрозуміти, доступне погашення кредиту онлайн з картки через інтернет чи ні.

У нашому сервісі погасити боргові зобов'язання можна будь-яким зручним способом:

Перший спосіб застосовується переважно у двох випадках. Наприклад, позичальник не користується онлайн-сервісами, не має смартфона або планшета. Це типово для людей старшого віку. Також цей варіант актуальний, коли тимчасово немає доступу до інтернету або на картці недостатньо коштів, а погасити борги по кредитах потрібно терміново.

24/7

Погашення кредиту в інтернеті карткою VISA/Mastercard

Якщо позичальник користується послугами мікрокредитування на постійній основі, йому рекомендується пройти реєстрацію та отримати доступ до особистого кабінету в MyCredit. Це спрощує і прискорює процес оформлення позик, розрахунок фінансових показників, а також дає можливість оплатити кредит онлайн через картку через інтернет.

Достатньо лише прив'язати до аккаунту картку VISA або MasterCard – і отримання, погашення заборгованостей можна буде здійснювати за лічені секунди!

Cплата кредиту онлайн за номером договору на рахунок компанії

Якщо позичальник співпрацює з МФО вперше і поки що не зареєструвався в особистому кабінеті, можна оплатити кредит банківською карткою онлайн за реквізитами. Це можливо завдяки інтернет-банкінгу, потрібно лише слідувати простому алгоритму:

  • Увійти до інтернет-банкінгу (Приват24, Ощад24, FreeBank і т.п.).
  • Перейти в розділ переказів і платежів.
  • Ввести реквізити – без них оплата кредиту онлайн через інтернет за номером договору не пройде.
  • Перерахувати гроші на розрахунковий рахунок MyCredit.
6 000

Що робити, якщо не виходить повернути гроші та погасити борг вчасно?

Ніхто не застрахований від форс-мажорів. А тому у позичальника в будь-який момент може статися непередбачувана ситуація, коли потрібно швидко оплатити кредит онлайн карткою в інтернеті за номером рахунку договору, сервіс інтернет-банкінгу або термінал, але грошей для цього просто немає.

Що робити в такому випадку? Можна почекати, поки з'являться гроші хоча б для оплати відсотків. Але за прострочення щодня буде нараховуватись пеня. І за пару-трійку тижнів вона виллється в чималу суму. До того ж, якщо не погасити кредит онлайн своєчасно, це негативно позначається на кредитній історії позичальника. В результаті буде непросто отримати позики в майбутньому. Тому погашати заборгованість потрібно вчасно!

Але як це зробити, якщо в даний момент немає грошей? Виходом із ситуації стає рефінансування, тобто перекредитування. Щоб розв’язати тимчасові фінансові проблеми, можна зробити наступне:

  • Отримати грошову допомогу в компанії MyCredit.
  • Здійснити онлайн погашення кредиту карткою в інший МФО.
  • Своєчасно погашати або продовжувати нову заборгованість.

На перший погляд, ситуація не змінилася: як був борг, так він і залишився, але просто тепер кредитором виступає інша мікрофінансова організація. Насправді ж, ситуація змінюється кардинально.

По-перше, завдяки новій позиці можна оплатити кредит через інтернет карткою, уникаючи нарахування штрафів. По-друге, вдається зберегти незаплямованою свою кредитну історію, адже не виникає прострочення в погашенні заборгованості. По-третє, привабливі умови в MyCredit роблять використання позикових коштів максимально зручним і вигідним.

Фактично, рефінансування – вдала можливість розв’язати термінові грошові проблеми, виконуючи свої кредитні зобов'язання. Тому, якщо вам потрібно швидко повернути гроші за кредит тут і зараз, саме час оформляти заявку в MyCredit!