Отримайте будь-який кредит через 5 хвилин

Новому клієнту
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • 0,01% до 15 днів, 1% з 16-30 день процентна ставка (за умовами акції)
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 3602,35%
 • Продовження кредиту до 30 днів
 • Супровідні послуги відсутні
Постійному клієнту
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • Знижки до 80% за програмою лояльності
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 4848172,46%
 • Продовження кредиту за акційною ставкою
 • Супровідні послуги відсутні

Інформація для клієнтів

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 1,5% Реальна річна процентна ставка = 10640,17% Сума позики – 1000,00 грн. Строк користування позикою – 30 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15 грн. Відсотки за 30 днів = 15 грн. х 30 днів = 450,00 грн. Сума процентів до повернення – 450,00 грн. Розрахунок денної процентної ставки: (450,00 (відсотки за 30 днів) / 1000 (сума позики)) / 30 (дні користування) × 100% = 1,5%

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ». Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.
Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта – [email protected], тел. 0 800 214 111

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки та сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом.
 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:
  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;
  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховується підвищена процентна ставка у розмірі 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».
 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи у відповідності до умов таких акційних пропозицій/програм лояльності.
 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.
 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.
 • Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.
 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;
 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номером 0 800 214 111;
 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.
 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

Кредит безробітним в Україні

Стабільна зарплата — не єдина перевага офіційного працевлаштування. Маючи постійних дохід, ви можете планувати своє життя і бути впевненим в реалізації планів — вам доступна іпотека, великі позики на розвиток бізнесу. Взяти гроші в позику без роботи складніше, навіть якщо йдеться про невелику суму. Без відомостей про роботу та підтверджуючих документів банки не готові кредитувати українців.

Чому варто взяти кредит безробітному у нас?

В Україні можна взяти гроші в кредит онлайн на картку офіційно безробітній людині та особам без постійного місця роботи. В останні кілька років на фінансовому ринку з'явилося безліч МФО, що пропонують терміновий кредит. Пом'якшені вимоги, відсутність необхідності збирати купу паперів і швидка відповідь по заявці зробили послугу популярною і затребуваною. Так, в Майкредіт дають кредит безробітним. Тут можна отримати швидкий кредит безробітним на картку в Україні буквально за 5 хвилин і негайно зайнятися вирішенням матеріальних питань.

Чому варто взяти кредит у нас?

Схвалення 9 з 10 заявок

Завдяки автоматичній системі та індивідуальному підходу

Рішення за 5 хвилин

Подайте заявку на позику і вже через 5 хвилин гроші будуть на Вашій картці

Захист Ваших даних

Несемо відповідальність за збереження Ваших даних. Підтверджено сертифікатом PCI DSS. Докладніше про захист даних

Зниження ставок

Для наших постійних клієнтів знижуємо відсоткову ставку

img
OH MY FREEDOM
Максимальна свобода від відсотків!
Детальніше
img
Щомісячні турбо-розіграші
Вигравайте знижки до 90%, подарунки, гроші!
Детальніше

Легко та швидко оформити кредит за 5 хвилин

Виберіть суму та термін
30 секунд
Заповніть заявку
2 хвилини
Прив'яжіть картку
2 хвилини
Отримайте гроші на карту
30 секунд
Подати заявку

Прості способи погашення кредиту

В особистому кабінеті MyCredit

Ви можете погасити у MyCredit Ваш кредит онлайн не виходячи з дому. Просто перейдіть в особистий кабінет та сплатіть позику банківською картою.

img img

Через платіжні термінали

Оплата кредиту в терміналі EasyPay та City24 – це швидко та зручно. Термінал Ви зможете знайти у найближчому до Вас супермаркеті.

img img img

У відділенні Нової Пошти

У будь-якому відділенні Нової Пошти можна оплатити готівкою без комісії через касу за номером телефону.

img

У касі банків-партнерів

Погасити/продовжити кредит у MyCredit можна в касах банків-партнерів.

img img img img
або

Як оформити позику безробітному?

Ми даємо можливість оформити кредит онлайн безробітному громадянину без роботи. Єдине важливе правило — Вам повинно бути від 18 до 70 років. Клієнтами сервісу є:

Рішення приймає автоматизована програма на основі аналізу понад 100 факторів. Умови однакові для всіх позичальників, тож у нас можна взяти кредит безробітному онлайн на картку без додаткових обмежень — у розмірі від 100 до 18000 гривень, на період від 2 до 30 днів.

Чи видаємо ми кредити людям без працевлаштування?

Не лише офіційно безробітним, а й непрацюючим людям ми можемо видати кредит:

Як отримати на нашому сайті кредит безробітному?

Ніякої бюрократичної тяганини. Не доведеться навіть їхати у відділення. Ми пропонуємо онлайн кредит для безробітних в Україні, і запитати фінанси доступно з будь-якої точки країни.

Можна взяти позику безробітним онлайн на картку в Україні:

Які документи потрібні, щоб оформити позику для безробітних?

Щоб отримати кредит онлайн безробітним, знадобиться посвідчення особи, ідентифікаційний код і банківська картка, що належить особисто вам.

Прикріплювати скан-копії або фотографії не потрібно, але в окремих випадках це істотно підвищить ймовірність схвалення.

Легко і швидко взяти кредит

Ми зібрали покрокову інструкцію, як взяти позики для безробітних:

1. Визначити розмір і термін позики на спеціальному калькуляторі. Остаточна сума до повернення буде розрахована автоматично і показана на цьому етапі;

2. Ввести контактний телефон, куди надійде СМС з кодом реєстрації. Мобільний стане логіном для входу в особистий кабінет;

3. Придумати пароль;

4. Заповнити анкету за паспортом. Вказуйте чесну та правдиву інформацію, це допоможе отримати позику безробітному без вказівки і підтвердження місця роботи;

5. Вибрати мету позики і позначити зайнятість;

6. Прив'язати банківську картку — вказати її номер, кінцеву дату і CVV-код на зворотному боці;

7. Підтвердити свій вибір і дочекатися відповіді. Онлайн кредити тимчасово безробітним в Україні зараховуються на рахунок моментально після схвалення.

Даємо гроші в борг безробітним на будь-які потреби

Ми на ринку більше 7 років, щороку отримуємо нагороди за кращий сервіс онлайн-кредитування і впевнено закріпили позицію в трійці лідерів сегмента. Головні принципи команди — чесність і відкритість, і про це свідчать наступні переваги:

 • ніяких прихованих комісій і платежів;
 • прозорі умови кредитування та беззастережне дотримання договору позики;
 • у розділі "Про нас" представлені сертифікати та ліцензії компанії.

Можна отримати кредит безробітному без досвіду роботи:

 • цілодобово, навіть у свята і вихідні дні;
 • вигідно — при першому зверненні можна отримати кредит під 0,01% на день на термін до 15 днів або під 1% на день на термін до 30 днів; для постійних користувачів передбачена програма лояльності та промокоди до 90%;
 • експрес кредит за 15 хвилин;
 • надійно — безкоштовне продовження договору на зручний для вас період.

Ми дбаємо про наших клієнтів і намагаємося бути корисними для кожного, хто звернувся до нас. Тому у нас можна взяти гроші в кредит навіть безробітним громадянам.

img
Отримайте гроші вже за 5 хвилин на вашу картку
Ми піклуємося про вашу безпеку
dogovor
Чесно говоримо про умови позики - без прихованих платежів і додаткових комісій Детальніше про договір
PCI
Несемо відповідальність за збереження Ваших даних підтверджено сертифікатом PCI DSS Детальніше про захист даних
certificat
Дотримуємося законів про захист Ваших прав користувача Детальніше про ліцензію
img

Ви можете взяти кредит в інших регіонах України

Сервіс онлайн-кредитування MyCredit працює по всій території України****. Взяти гроші в кредит онлайн на банківську карту, не виходячи з дому, ви можете в будь-якому регіоні. Онлайн займ грошей на карту проводиться в таких містах: