Кредит безробітним в Україні

Стабільна зарплата - далеко не єдина перевага офіційного працевлаштування. Соціальна захищеність, щомісячні відрахування до Пенсійного фонду, в деяких фірмах - страхування здоров'я співробітника і навіть членів його сім'ї. Маючи постійних дохід, ви можете планувати своє життя і бути впевненим в реалізації планів - вам доступна іпотека, великі позики на розвиток бізнесу. Взяти гроші в позику без роботи набагато складніше, навіть якщо мова йде про невелику суму. Без відомостей про роботу та підтверджуючих документів банки не готові кредитувати українців.

Проте, в Україні можна взяти гроші в кредит онлайн на картку офіційно безробітній людині та особам без постійного місця роботи. В останні кілька років на фінансовому ринку з'явилося безліч МФО, що пропонують терміновий кредит, для безробітних зокрема. Пом'якшені вимоги, відсутність необхідності збирати купу паперів і швидка відповідь по заявці зробили послугу популярною і затребуваною. Так, в Майкредіт можна отримати швидкий кредит безробітним на картку в Україні буквально за 5 хвилин і негайно зайнятися вирішенням матеріальних питань.

Хто може взяти кредит без роботи в Mycredit?

Ми співпрацюємо з усіма категоріями громадян і даємо можливість оформити кредит онлайн безробітному громадянину без роботи. Єдине важливе правило - Вам повинно бути від 18 до 70 років. Клієнтами сервісу є:

Рішення приймає автоматизована програма на основі аналізу понад 100 факторів. І відсутність зареєстрованого прибутку не є основним із них. Умови однакові для всіх позичальників, і ми готові видати позику онлайн на картку для тимчасово безробітних без додаткових обмежень - у розмірі від 100 до 12000 гривень, на період від 1 до 30 днів. При першому зверненні максимально доступна сума складає 6000. Збільшити суму дозволить регулярне користування сервісом і дотримання пунктів договору.

Пропонуємо взяти кредит безробітній людині:

Ніякого довгого очікування, черг і бюрократичної тяганини. Не доведеться навіть їхати у відділення. Ми пропонуємо онлайн кредит для безробітних в Україні, і запитати фінанси доступно з будь-якої точки країни. Знадобиться посвідчення особи, ідентифікаційний код і банківська картка, що належить особисто вам. Прикріплювати скан-копії або фотографії не потрібно, але в окремих випадках це істотно підвищить ймовірність схвалення.

Даємо гроші в борг безробітним на будь-які потреби

Організація спеціалізується на нецільових мікрокредитах. Це означає, що вам не доведеться звітувати за взяту суму та підтвердити документально, куди пішли кошти. Можна взяти позику безробітним онлайн на картку в Україні:

Вказівка мети кредитування - це проста формальність. Необхідно просто поставити галочку біля відповідного варіанту, але перевіряти витрати ніхто звісно не буде.

Як отримати кредит безробітному?

Ми зібрали покрокову інструкцію, як взяти позику безробітному онлайн на картку:

1. Визначити розмір і термін позики на спеціальному калькуляторі. Остаточна сума до повернення буде розрахована автоматично і показана на цьому етапі;

2. Ввести контактний телефон, куди надійде СМС з кодом реєстрації. Мобільний стане логіном для входу в особистий кабінет;

3. Придумати пароль - не коротше 8 символів;

4. Заповнити анкету за паспортом. Вказуйте чесну та правдиву інформацію, це допоможе отримати позику безробітному без вказівки і підтвердження місця роботи;

5. Вибрати мету позики і позначити зайнятість;

6. Прив'язати банківську картку - вказати її номер, кінцеву дату і CVV-код на зворотному боці;

7. Підтвердити свій вибір і дочекатися відповіді. Онлайн кредити тимчасово безробітним в Україні зараховуються на рахунок моментально після схвалення.

Служба турботи компанії працює 24 на 7, і якщо в процесі подачі запиту виникли труднощі, наші фахівці проконсультують вас і нададуть кваліфіковану підтримку.

Ми гарантуємо клієнтам безпеку і конфіденційність. Ми не телефонуємо близьким і колегам, але в деяких випадках менеджер може зв'язатися персонально з заявником - уточнити деталі. Це допоможе прийняти рішення на вашу користь.

Гарантом захисту даних користувачів є сертифікат PCI DSS 2-го рівня, розроблений платіжними системами VISA і MasterCard.

Чому варто звернутися в Mycredit?

Ми на ринку більше 3-х років і за цей час встигли заслужити довіру 270 тисяч українців, двічі отримати нагороду "Кращий сервіс онлайн-кредитування" і впевнено закріпити позицію в трійці лідерів сегмента. Головні принципи команди - чесність і відкритість, і про це свідчать наступні переваги:

  • Ніяких прихованих комісій і платежів;
  • Прозорі умови кредитування та беззастережне дотримання договору позики;
  • У розділі "Про нас" представлені сертифікати та ліцензії компанії.

Можна отримати кредит безробітному без досвіду роботи:

  • Цілодобово, навіть у свята і вихідні дні;
  • Вигідно - перший раз спрацює автоматична знижка 99,9%; для постійних користувачів передбачена програма лояльності та промокоди до 90%;
  • Експрес кредит за 15 хвилин;
  • Надійно - безкоштовне продовження договору на зручний для вас період.

Ми дбаємо про наших клієнтів і намагаємося бути корисними для кожного, хто звернувся до нас. Тому у нас можна взяти гроші в кредит навіть безробітним громадянам.

Взяти позику безробітному можна в будь-якому місті України:

Он MyCredit!
перший кредит
до 30 днів безкоштовно
Детальніше