Отримайте будь-який кредит через 5 хвилин

Новому клієнту
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • 0,01% до 15 днів, 1% з 16-30 день процентна ставка (за умовами акції)
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 3602,35%
 • Продовження кредиту до 30 днів
 • Супровідні послуги відсутні
Постійному клієнту
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • Знижки до 80% за програмою лояльності
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 4848172,46%
 • Продовження кредиту за акційною ставкою
 • Супровідні послуги відсутні

Інформація для клієнтів

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 1,5% Реальна річна процентна ставка = 10640,17% Сума позики – 1000,00 грн. Строк користування позикою – 30 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15 грн. Відсотки за 30 днів = 15 грн. х 30 днів = 450,00 грн. Сума процентів до повернення – 450,00 грн. Розрахунок денної процентної ставки: (450,00 (відсотки за 30 днів) / 1000 (сума позики)) / 30 (дні користування) × 100% = 1,5%

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ». Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.
Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта – [email protected], тел. 0 800 214 111

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки та сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом.
 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:
  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;
  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховується підвищена процентна ставка у розмірі 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».
 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи у відповідності до умов таких акційних пропозицій/програм лояльності.
 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.
 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.
 • Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.
 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;
 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номером 0 800 214 111;
 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.
 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

Чому варто взяти безвідсоткову позику у нас?

Схвалення 9 з 10 заявок

Завдяки автоматичній системі та індивідуальному підходу

Рішення за 5 хвилин

Подайте заявку на позику і вже через 5 хвилин гроші будуть на Вашій картці

Захист Ваших даних

Несемо відповідальність за збереження Ваших даних. Підтверджено сертифікатом PCI DSS. Докладніше про захист даних

Зниження ставок

Для наших постійних клієнтів знижуємо відсоткову ставку

img
OH MY FREEDOM
Максимальна свобода від відсотків!
Детальніше
img
Щомісячні турбо-розіграші
Вигравайте знижки до 90%, подарунки, гроші!
Детальніше

Як взяти кредит під 0,01% на день за 5 хв?

Виберіть суму та термін
30 секунд
Заповніть заявку
2 хвилини
Прив'яжіть картку
2 хвилини
Отримайте гроші на карту
30 секунд
Подати заявку

Прості способи погашення кредиту

В особистому кабінеті MyCredit

Ви можете погасити у MyCredit Ваш кредит онлайн не виходячи з дому. Просто перейдіть в особистий кабінет та сплатіть позику банківською картою.

img img

Через платіжні термінали

Оплата кредиту в терміналі EasyPay та City24 – це швидко та зручно. Термінал Ви зможете знайти у найближчому до Вас супермаркеті.

img img img

У відділенні Нової Пошти

У будь-якому відділенні Нової Пошти можна оплатити готівкою без комісії через касу за номером телефону.

img

У касі банків-партнерів

Погасити/продовжити кредит у MyCredit можна в касах банків-партнерів.

img img img img
або
Ми піклуємося про вашу безпеку
dogovor
Чесно говоримо про умови позики - без прихованих платежів і додаткових комісій Детальніше про договір
PCI
Несемо відповідальність за збереження Ваших даних підтверджено сертифікатом PCI DSS Детальніше про захист даних
certificat
Дотримуємося законів про захист Ваших прав користувача Детальніше про ліцензію

Кредит під 0,01% на день

Ситуації, коли терміново потрібні гроші, і позичити немає в кого, трапляються нерідко. Це відбувається навіть із громадянами, впевненими у своїй фінансовій спроможності. Що вже говорити тим, хто живе від зарплати до зарплати? Ідеальним варіантом у таких випадках буде кредит під 0,01% на день — наболіле питання вирішується швидко, а позика погашається без переплат. Винахідливість потенційного позичальника в цьому випадку зводиться до того, щоби позичити гроші в надійному місці. Досить лише уважно вивчити відгуки і навести мінімум довідок про компанію, що вас зацікавила. Інформація, як правило, відкрита і доступна для аналізу по декількох клікам. 

Чому не отримати кошти в банку? Така альтернатива розглядається за таких умов:

 • у вас нормальна кредитна історія,
 • є офіційне працевлаштування,
 • ви не бачите проблеми в тому, щоб скласти заявку, витримавши всі суворі вимоги банківських установ.

Але приготуйтеся, що відсотки по кредиту можуть виявитися більшими. А ми говоримо про можливість отримати майже безвідсотковий кредит.

Звичайно, існує думка, що кредит під 0,01% на день використовується лише для залучення клієнтів, і на практиці умови рідко збігаються з тими, що були обіцяні в рекламних буклетах. Почасти це дійсно так. Солідні мікрофінансові організації таким чином поповнюють базу клієнтів, але при цьому ніхто нікого не обманює: умови видачі грошей прописані на сайті, і, за необхідності можна уточнити нюанси.

Дійсно, для новачків робляться персональні поблажки у вигляді спрощеної схеми видачі кредиту і символічних відсотків. Але це не свідчить про те, що кредит під 0,01 відсотків на день не можна розглядати як серйозну перспективу. Головне - правильно вибрати установу для отримання майже безвідсоткового кредиту.

Переваги отримання першої позики під 0,01% на день у MyCredit

 • Кредит під 0,01% на день на строк до 15 днів може взяти будь-який повнолітній громадянин України: пенсіонер, студент, жінки в декретній відпустці, безробітні, інваліди.
 • Цей кредит можна продовжити (підключити пролонгацію в Особистому кабінеті) за акційною ставкою 1% на день.
 • Не потрібні паперові довідки про доходи.
 • Не перевіряється кредитна історія.
 • Не потрібно поручителів.
 • Не потрібно застави під майже безвідсотковий кредит.
 • Видається кредит під 0,01 відсотків на день на картку; приховані комісії і додаткові нарахування відсутні.
 • Конфіденційність - ніхто не стане дзвонити на роботу і родичам, щоб перевірити надані дані і повідомити їм про ваше бажання отримати кредит під 0,01% на день.
 • Швидке і майже стовідсоткове схвалення заявки.

Як отримати першу позику в MyCredit

Щоб оформити позику під 0,01% на день, не потрібно робити щось складне та незрозуміле. До речі, це, в числі інших, ще одна важлива ознака, який відрізняє сумлінного партнера. Складні схеми, в яких треба розбиратися за допомогою консиліуму, створюються спеціально для заплутування клієнта.

У MyCredit отримати потрібну суму не складніше, ніж заварити чашку кави:

 • майже безвідсотковий кредит онлайн оформляється на сайті цілодобово, без свят і вихідних;
 • за допомогою кредитного калькулятора вибираєте необхідні параметри: суму і термін, натискаєте кнопку «отримати гроші»;
 • в спеціальне поле вписуєте номер телефону - на нього приходить SMS з кодом; вводите його в форму, і ось ви зареєстровані в сервісі;
 • щоб залишити заявку на кредит під 0,01% на день, заповніть коротку анкету та вкажіть дані банківської картки, на неї прийдуть гроші;
 • в подальшому заявки оформляються в лічені секунди: необхідні відомості зберігаються в особистому кабінеті.

На що звернути увагу при укладанні договору

Громадяни, які прийняли рішення про співпрацю з мікрофінансовими організаціями з метою отримати майже безвідсотковий кредит, поділяються на два типи: одні нескінченно вагаються і шукають підступ, інші вірять всьому, що їм говорять, і не прагнуть бути пильними. І перше, і друге - помилково. Слід виявляти розумну підозрілість, щоб не випустити з уваги важливі речі. Особливо це стосується тих, хто планує отримати позику під 0,01 відсотків на день на карту швидко.

 • Важливо, щоб на сайті обов'язково був кредитний калькулятор - відразу розумієте, яка ставка і сума переплати. Переконайтеся, що мова йде дійсно про пільгові умови, і підводних каменів не передбачається.
 • Подивіться, чи є контактні дані та інформація про службу підтримки. Чи буде можливість отримати довідку в разі потреби? Користувачі сайту MyCredit мають доступ до професійних консультацій фахівців в будь-який час доби. На сторінках сервісу вказані всі реквізити та телефони. Якщо організація не дає контакти - це серйозний привід змінити постачальника послуги.
 • Навіть якщо питань поки не виникло і телефони вказані, перевірте, а робочі вони. Буває, що на практиці - номер не обслуговується, або поза зоною дії мережі. Це тривожний дзвіночок, і поки не будуть з'ясовані справжні робочі контакти, не слід укладати угод про отримання кредиту під 0,01 відсотків на день на карту.

Ще один нюанс - варто скористатися сервісом тільки після прояснення деталей отримання послуги. Задавайте питання, уважно слухайте відповіді і вникайте в умови. У MyCredit вам завжди нададуть вичерпну інформацію і необхідну фінансову допомогу для комфортного оформлення майже безвідсоткового кредиту онлайн. Кредити тут видають у режимі 24/7, в будь-який час дня і ночі.