Отримайте будь-який кредит через 5 хвилин

Новому клієнту
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • 0,01% до 15 днів, 1% з 16-30 день процентна ставка (за умовами акції)
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 3602,35%
 • Продовження кредиту до 30 днів
 • Супровідні послуги відсутні
Постійному клієнту
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • Знижки до 80% за програмою лояльності
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 4848172,46%
 • Продовження кредиту за акційною ставкою
 • Супровідні послуги відсутні

Інформація для клієнтів

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 1,5% Реальна річна процентна ставка = 10640,17% Сума позики – 1000,00 грн. Строк користування позикою – 30 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15 грн. Відсотки за 30 днів = 15 грн. х 30 днів = 450,00 грн. Сума процентів до повернення – 450,00 грн. Розрахунок денної процентної ставки: (450,00 (відсотки за 30 днів) / 1000 (сума позики)) / 30 (дні користування) × 100% = 1,5%

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ». Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.
Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта – [email protected], тел. 0 800 214 111

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки та сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом.
 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:
  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;
  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховується підвищена процентна ставка у розмірі 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».
 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи у відповідності до умов таких акційних пропозицій/програм лояльності.
 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.
 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.
 • Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.
 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;
 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номером 0 800 214 111;
 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.
 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

Оформити кредит онлайн з поганою кредитною історією

У кожного виникали в житті ситуації, коли терміново потрібні гроші: на ліки, комунальні послуги або покупку нової пари взуття. Становище незавидне, особливо, якщо раніше уже траплялися негаразди з погашенням позики.

Втім, взяти кредит онлайн з поганою кредитною історією цілком реально.

Чому варто взяти кредит з поганою КІ у нас?

Звернутися до MyCredit варто, бо ми видаємо позики навіть тим категоріям населення, яких відмовляються кредитувати банки:

 • молодим мамам, яким не вистачає готівки до нарахування допомоги;
 • студентам на оренду житла, купівлю навчальних матеріалів, транспорт і т.д.;
 • людям, які в силу життєвих обставин живуть від зарплати до зарплати;
 • пенсіонерам, яким терміново знадобилися медикаменти;
 • усім, хто раніше не думав, як взяти кредит з поганою кредитною історією, але втрата доходу через військову агресію сусідів змусила задуматися про позику.

Видаємо позику онлайн на карту з поганою кредитною історією

У разі фінансового форс-мажору взяти кредит на карту з поганою кредитною історією ви можете:

 • в ломбардах під заставу техніки, коштовностей, однак тут їх оцінять в 30-40% від реальної ринкової вартості і не повернуть в разі непогашення кредиту з поганою КІ;
 • в надійних фін організаціях, що надають гроші в борг без довідок, поручителів і особистого фото. MyCredit є одним з найнадійніших фінансових сервісів в Україні та працює 24/7, видаючи онлайн кредити з поганою кредитною історією до 18 тисяч гривень. Рішення за заявкою на позику приймається 5 хвилин.

Чому варто взяти кредит з поганою КІ у нас?

Схвалення 9 з 10 заявок

Завдяки автоматичній системі та індивідуальному підходу

Рішення за 5 хвилин

Подайте заявку на позику і вже через 5 хвилин гроші будуть на Вашій картці

Захист Ваших даних

Несемо відповідальність за збереження Ваших даних. Підтверджено сертифікатом PCI DSS. Докладніше про захист даних

Зниження ставок

Для наших постійних клієнтів знижуємо відсоткову ставку

img
OH MY FREEDOM
Максимальна свобода від відсотків!
Детальніше
img
Щомісячні турбо-розіграші
Вигравайте знижки до 90%, подарунки, гроші!
Детальніше

Видаємо позику з поганою кредитною історією за 5 хв

Виберіть суму та термін
30 секунд
Заповніть заявку
2 хвилини
Прив'яжіть картку
2 хвилини
Отримайте гроші на карту
30 секунд
Подати заявку

Прості способи погашення кредиту

В особистому кабінеті MyCredit

Ви можете погасити у MyCredit Ваш кредит онлайн не виходячи з дому. Просто перейдіть в особистий кабінет та сплатіть позику банківською картою.

img img

Через платіжні термінали

Оплата кредиту в терміналі EasyPay та City24 – це швидко та зручно. Термінал Ви зможете знайти у найближчому до Вас супермаркеті.

img img img

У відділенні Нової Пошти

У будь-якому відділенні Нової Пошти можна оплатити готівкою без комісії через касу за номером телефону.

img

У касі банків-партнерів

Погасити/продовжити кредит у MyCredit можна в касах банків-партнерів.

img img img img
або

Прості способи погашення кредиту

Погасити терміновий кредит з поганою кредитною історією не менш просто, ніж оформити. Це можна зробити:

 • онлайн через Особистий кабінет;
 • онлайн у мобільному додатку свого банку;
 • у терміналі будь-якого українського банку;
 • в офісі банку, вказавши касирові реквізити та суму платежу.

Призначення кредитної історії

Кредитна історія — це запис про ваші кредитні операції, платежі та борги. Ця інформація зберігається в спеціальних кредитних бюро.

Кредитна історія є важливим інструментом для фінансових установ, оскільки дає можливість оцінити кредитоспроможність та ризикованість клієнта.

Чи можна отримати кредит онлайн з поганою кредитною історією?

MyCredit допомагає людям отримувати кредити онлайн на карту з поганою кредитною історією. Ми розуміємо, що не завжди життя просте, і тому нам важливо допомагати тим, хто опинився в складній життєвій ситуації. Наші кредити дають можливість людям з поганою кредитною історією отримати гроші, щоб вирішити нагальні потреби, покращити своє фінансове становище та почати будувати позитивну кредитну історію.

Де можна отримати гроші на карту з поганою кредитною історією?

У MyCredit ви можете отримати кредит, навіть якщо у вас погана кредитна історія. Наші кредитні програми дозволяють позичальникам отримати необхідну суму грошей за дуже короткий час, без складних процедур та довготривалих очікувань.

Умови отримання кредиту з поганою КІ

Для того, щоб взяти кредит онлайн з поганою кредитною історією в MyCredit, вам знадобляться:

 • паспорт, який підтверджує громадянство України та ІПН;
 • карта будь-якого українського банку.

Зайдіть на сайт mycredit.ua або завантажте з мобільного додаток з PlayMarket або AppStory. На головній сторінці ви побачите «бігунки», за допомогою яких легко вибрати необхідну суму кредиту онлайн з поганою кредитною історією і передбачуваний термін повернення. Ви побачите тіло позики, відсотки і загальну суму, яку необхідно повернути — без прихованих платежів і комісій.

Авторизуйтесь за допомогою смс.

Наступний крок — заповнення короткої анкети, де треба вказати мінімум персональної інформації. Робиться це тільки в перший раз, дані зберігаються. MyCredit подбала про кібербезпеку, що підтверджено сертифікатом PCI DSS.

Далі, щоб отримати кредит з поганою кредитною історією, вкажіть банківську картку, на яку буде перераховано гроші.

Залишилося зовсім небагато — подати саму заяву. При першому зверненні MyCredit надає до 12 000 гривень під 0,01% або під 1% на день (в залежності від терміну кредиту). При повторній подачі можете розраховувати на суму до 18 000, а також на приємні бонуси у вигляді промокодів, щоденних розіграшів подарунків і персональних пропозицій.

Через 3-5 хвилин після подачі онлайн заявки чекайте оповіщення від свого банку — кредит з поганою кредитною історією буде виданий!

Що робити, якщо не виходить погасити кредит у терміни?

Ми завжди йдемо на зустріч своїм клієнтам. Тому, якщо не виходить погасити кредит своєчасно, попередьте нас про це. У нас можна безкоштовно підключити послугу пролонгації договору. Тобто, продовжити договір на вигідних умовах на потрібний вам термін.

У MyCredit можна взяти онлайн кредит з поганою кредитною історією без відмов та цілодобово на вигідних умовах!

img
Отримайте гроші вже за 5 хвилин на вашу картку
Ми піклуємося про вашу безпеку
dogovor
Чесно говоримо про умови позики - без прихованих платежів і додаткових комісій Детальніше про договір
PCI
Несемо відповідальність за збереження Ваших даних підтверджено сертифікатом PCI DSS Детальніше про захист даних
certificat
Дотримуємося законів про захист Ваших прав користувача Детальніше про ліцензію
img

Ви можете взяти кредит з поганою кредитною історією в інших регіонах

Сервіс онлайн-кредитування MyCredit працює по всій території України****. Взяти гроші в кредит онлайн на банківську карту, не виходячи з дому, ви можете в будь-якому регіоні. Онлайн займ грошей на карту проводиться в таких містах: