Як подати заявку на оформлення кредиту?

 1. Вибрати суму і термін кредиту

  На кредитному калькуляторі виберіть суму (від 100 до 18 000 грн) і термін кредиту (від 2 до 30 днів). Для цього рухайте повзунки калькулятора вправо-вліво.

  Важливо: коли ви рухаєте повзунок, система миттєво оновлює суму відсотків і день розрахунку по кредиту.

  Якщо все влаштовує, натисніть кнопку «Отримати гроші».

 2. Зареєструвати Особистий кабінет

  Щоб стати клієнтом MyCredit, вкажіть свій мобільний номер і натисніть «Отримати код». Через кілька секунд ми відправимо в смс цифровий шестизначний код — введіть його в спеціальне поле.

  Придумайте пароль (8 символів) і натисніть «Зареєструватися».

  Надійний пароль складається з цифр і букв (великих і малих). Щоб ніхто не отримав доступ до вашого Особистого кабінету, не використовуйте своє ім'я, дату народження та інші загальнодоступні дані — такий пароль легко зламати. Приклад надійного пароля: L0nd0n12.

  З цього моменту ви можете використовувати свій номер мобільного і створений пароль для швидкого входу в Особистий кабінет MyCredit.

  В Особистому кабінеті легко перевірити дані профілю, уточнити поточний статус заявок, оформити, погасити або продовжити кредит, дізнатися корисну інформацію про акції та знижки.

 3. Заповнити анкету

  Щоб внести дані в реєстраційну анкету MyCredit, використовуйте захищену систему BankID НБУ. Для цього виберіть зі списку свій банк зі списку і натисніть «Продовжити».

  Відбудеться автоматичний перехід на сайт вашого банку. Для авторизації потрібно:

  • ввести код, який банк відправить вам в смс, на Viber або в мобільний додаток (якщо ви користуєтеся інтернет-банкінгом);
  • просканувати QR код з мобільного додатка вашого банку).

  Авторизуйтесь в інтернет-банкінгу і дайте згоду на передачу персональної інформації (кнопка «Підтвердити»).

  rega-ru-3

  Протягом 1-2 хвилин відбудеться автоматичний перехід на реєстраційну анкету, в якій вже внесена практично вся інформація. Внесіть інформацію про працевлаштування і натисніть «Далі».

  Важливо! Перш ніж переходити до наступного кроку, обов'язково перевірте, чи немає помилок в анкеті. Помітили неточності або застарілі дані? Не виходить виправити їх самостійно? Повідомте про це по телефону 0 800 214 111 (безкоштовно з мобільного).

  Якщо ви збережете недостовірну інформацію, система видасть автоматичну відмову за заявкою.

  Чим точніше дані — тим вищі шанси на отримання максимальної суми кредиту!

 4. Прив'язати банківську картку

  Важливо! Для отримання грошей в MyCredit використовуйте банківську картку, оформлену на ваше ім'я. Якщо прикріпити картку родича чи друга, наша система знайде розбіжність даних і відзначить заявку як шахрайську.

  Щоб завершити реєстрацію, виберіть зі списку свій банк і внесіть в форму реквізити своєї банківської картки:

  • номер (16 цифр, вказані на лицьовій стороні);
  • термін дії (в форматі 00/00, зазначений на лицьовій стороні);
  • CVV/CVC (тризначний код, вказаний на зворотному боці).

  Зверніть увагу: зберігаючи реквізити карти в нашій системі, можна бути впевненим в їх безпеці та недоторканості. MyCredit пройшов міжнародну сертифікацію PCI DSS (Level 2), розроблену найбільшими платіжними системами VISA та MasterCard. Сертифікат PCI DSS підтверджує, що в нашому сервісі обробка і зберігання даних платіжних карток і проведених по ним операцій здійснюється за міжнародними стандартами.

  Після того, як ви внесете реквізити і натиснете кнопку «Відправити», банк надішле код підтвердження — його потрібно ввести в спеціальне поле:

  rega-ua-5-1

  Зачекайте 1-2 хвилини і переконайтеся, що ваша банківська картка підтверджена (зображення поміняє колір з сірого на зелений і з'явиться відповідний напис):

   Важливо! Якщо протягом 10-15 хвилин статус картки не зміниться, повідомте нам про це в онлайн-чаті або за телефоном 0 800 214 111. Верифікатори MyCredit можуть запросити додаткові документи для підтвердження картки. Щоб отримати потрібну довідку або виписку, дотримуйтесь нашої інструкції.

  Щойно переконаєтеся, що картка підтверджена, натисніть кнопку «Завершити реєстрацію».

 5. Подати заявку і отримати гроші на картку

  Вітаємо! Ви успішно зареєструвалися і можете завершити оформлення заявки:

  Перевірте суму і термін кредиту, обрані раніше. На цьому етапі легко змінити умови кредитування, натиснувши кнопку «Змінити умови кредиту».

  Якщо все влаштовує, натисніть «Підтвердити».

  Відповідь по заявці прийде через 5-10 хвилин — чекайте смс або e-mail-повідомлення.

  rega-ru-9

  Залишилось зовсім трохи! Як тільки отримаєте схвалення, зайдіть в Особистий кабінет, підтвердіть схвалену суму і підпишіть кредитний договір (паспорт кредиту і оферту).

  Все готово! Через кілька хвилин можна перевірити рахунок — гроші від MyCredit вже зараховані на Вашу картку:)

Чи була ця відповідь Вам корисна?
Все ще залишилися питання? Тоді телефонуйте нам:
content-manager
Дар'я Навроцька
Керівник відділу Customer Care
img