Отримайте будь-який кредит через 5 хвилин

Новому клієнту
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • 0,01% до 15 днів, 1% з 16-30 день процентна ставка (за умовами акції)
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 3602,35%
 • Продовження кредиту до 30 днів
 • Супровідні послуги відсутні
Постійному клієнту
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • Знижки до 80% за програмою лояльності
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 4848172,46%
 • Продовження кредиту за акційною ставкою
 • Супровідні послуги відсутні

Інформація для клієнтів

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 1,5% Реальна річна процентна ставка = 10640,17% Сума позики – 1000,00 грн. Строк користування позикою – 30 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15 грн. Відсотки за 30 днів = 15 грн. х 30 днів = 450,00 грн. Сума процентів до повернення – 450,00 грн. Розрахунок денної процентної ставки: (450,00 (відсотки за 30 днів) / 1000 (сума позики)) / 30 (дні користування) × 100% = 1,5%

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ». Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.
Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта – [email protected], тел. 0 800 214 111

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки та сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом.
 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:
  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;
  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховується підвищена процентна ставка у розмірі 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».
 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи у відповідності до умов таких акційних пропозицій/програм лояльності.
 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.
 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.
 • Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.
 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;
 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номером 0 800 214 111;
 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.
 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

Пролонгація кредиту від MyCredit

Коли людина приймає рішення звернутися до кредитної установи, як правило, вона розраховує виплатити позику вчасно і не замислюється про можливі обставини, які можуть перешкодити йому. Але статися може всяке: свята, непередбачені витрати, необхідність розрахуватися зі старими боргами, невиплата заробітної плати вчасно. У такій ситуації можливість збільшити період користування позичкою може виявитися єдиним виходом, щоб не стати боржником.

Прагнучи увійти в становище клієнтів і зберегти їх кредитну історію, ми розробили вигідні умови продовження позики. У даній статті ми розповімо про переваги пролонгації в Майкредіт і умови підключення цієї послуги.

Що таке пролонгація кредиту?

Пролонгація кредиту - це послуга, яка дозволяє продовжити термін використання кредитних коштів на певний час, встановлений кредитором або за домовленістю сторін. Послуга надається кредитодавцем (банком або небанківською фінансовою установою) безкоштовно або за певну плату.

Як правило, пролонгація кредитного договору доступна до підключення під час усього строку дії кредитного договору до дати оплати позики, прописаної в договорі. Деякі сервіси пропонують можливість продовження позики і після кінцевої дати погашення, зазначеної в договорі.

В MyCredit пролонгація доступна з другого дня користування кредитом — і до дати закінчення договору. Дуже важливо слідкувати за датою закінчення договору в особистому кабінеті. Якщо ви не встигнете закрити кредит і пролонгація не буде підключена, наступного дня після дати закінчення договору настає прострочення. Після цього підключити пролонгацію буде неможливо.

У чому різниця між пролонгацією та реструктуризацією?

Ті, хто знайомий з фінансовою термінологією, напевно чули такі поняття як пролонгація і реструктуризація кредиту в подібному контексті. Насправді, ототожнювати ці поняття неправильно, і ми розповімо чому.

Якщо клієнт вчасно не повернув позику або не продовжив її, настає прострочення. Якщо позичальник перебуває в простроченні - функція пролонгації йому, як правило, не доступна. На цьому етапі організація-кредитор може запропонувати розбити борг на частини і погашати його поступово. Це і називається реструктуризація.

Дану послугу пропонують не всі мікрокредітні організації, однак, в індивідуальному порядку користувач може спробувати домовитися про поділ боргу і йому підуть назустріч. Щоб бути в курсі всіх нюансів і можливих наслідків невиплати грошей вчасно, варто уважно вивчити документи перед їх підписанням.

Що стосується Майкредіт, після підключення пролонгації діє базова процентна ставка 1,5% на день. Це значно вигідніше, ніж прострочити договір, адже дозволяє уникнути пені та штрафів, а також зберігає позитивну кредитну історію.

Якщо клієнт не встиг чи не мав змоги її підключити, діють проценти за понадстрокове користування позикою (пеня) — 2,7% день.

Чому варто взяти кредит у нас?

Схвалення 9 з 10 заявок

Завдяки автоматичній системі та індивідуальному підходу

Рішення за 5 хвилин

Подайте заявку на позику і вже через 5 хвилин гроші будуть на Вашій картці

Захист Ваших даних

Несемо відповідальність за збереження Ваших даних. Підтверджено сертифікатом PCI DSS. Докладніше про захист даних

Зниження ставок

Для наших постійних клієнтів знижуємо відсоткову ставку

img
OH MY FREEDOM
Максимальна свобода від відсотків!
Детальніше
img
Щомісячні турбо-розіграші
Вигравайте знижки до 90%, подарунки, гроші!
Детальніше

Легко та швидко оформити кредит за 5 хвилин

Виберіть суму та термін
30 секунд
Заповніть заявку
2 хвилини
Прив'яжіть картку
2 хвилини
Отримайте гроші на карту
30 секунд
Подати заявку

Прості способи погашення кредиту

В особистому кабінеті MyCredit

Ви можете погасити у MyCredit Ваш кредит онлайн не виходячи з дому. Просто перейдіть в особистий кабінет та сплатіть позику банківською картою.

img img

Через платіжні термінали

Оплата кредиту в терміналі EasyPay та City24 – це швидко та зручно. Термінал Ви зможете знайти у найближчому до Вас супермаркеті.

img img img

У відділенні Нової Пошти

У будь-якому відділенні Нової Пошти можна оплатити готівкою без комісії через касу за номером телефону.

img

У касі банків-партнерів

Погасити/продовжити кредит у MyCredit можна в касах банків-партнерів.

img img img img
або

Чому пролонгація вигідна і вам і кредитній організації?

Скориставшись цією функцією, позичальник отримує наступні переваги:

 • продовжити позику і не попасти в прострочення;
 • зберегти позитивну історію кредитів і кредитний рейтинг;
 • залишитися в хороших відносинах з кредитором;
 • захистити себе від нав'язливих дзвінків з проханнями повернути гроші;
 • уникнути судових позовів.

Для організації-кредитора вигода пролонгація очевидна:

 • в першу чергу, пропозиція відкласти час виплати дозволяє зберегти хороші відносини з позичальниками і не втратити їхню довіру;
 • немає необхідності вести судові розгляди.

Умови пролонгації кредитного договору від Майкредіт

Сервіс MyCredit розробив нові, максимально вигідні умови пролонгації. Продовження договору відбувається на наступних підставах:

 • термін, на який підключається продовження, не повинен перевищувати період, на який спочатку була оформлена позика;
 • для пролонгації діє базова процентна ставка — 1,5% в день;
 • для підключення послуги досить вибрати її в особистому кабінеті користувача і оплатити суму відсотків за період, на який ви хочете продовжити кредит;
 • мінімальний термін, на який можна продовжити позику — 1 день, за умови сплати накопичених відсотків. Так ви можете продовжити кредит від 1 до 30 днів — в залежності від того, на який термін була оформлена позика. Наприклад, якщо ви уклали кредитний договір на 14 днів, то продовжити його можна на період від 1 до 14 днів. Щоб зробити це, в день розрахунку за договором оберіть в Особистому кабінеті послугу продовження та погасіть поточні відсотки.
 • сума для підключення продовження на певний термін буде вказана в вашому особистому кабінеті і при її внесення кредит буде автоматично продовжений на відповідний період;
 • пролонгацію в сервісі MyCredit можна підключати необмежену кількість разів.

Таким чином, пролонгація дає можливість відстрочити дату виплати кредиту, й тим самим уникнути проблем з простроченням, а також не зіпсувати хорошу кредитну історію.

img
Отримайте гроші вже за 5 хвилин на вашу картку
Ми піклуємося про вашу безпеку
dogovor
Чесно говоримо про умови позики - без прихованих платежів і додаткових комісій Детальніше про договір
PCI
Несемо відповідальність за збереження Ваших даних підтверджено сертифікатом PCI DSS Детальніше про захист даних
certificat
Дотримуємося законів про захист Ваших прав користувача Детальніше про ліцензію
img

Ви можете взяти кредит в інших регіонах України

Сервіс онлайн-кредитування MyCredit працює по всій території України****. Взяти гроші в кредит онлайн на банківську карту, не виходячи з дому, ви можете в будь-якому регіоні. Онлайн займ грошей на карту проводиться в таких містах: