Перший займ - 0%

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
Ваша комісія: 0 грн
До повернення: грн
До:
Головна   Пролонгація кредиту від Mycredit

Пролонгація кредиту від Mycredit

Коли людина приймає рішення звернутися до кредитної установи, як правило, вона розраховує виплатити позику вчасно і не замислюється про можливі обставини, які можуть перешкодити йому. Але статися може всяке: свята, непередбачені витрати, необхідність розрахуватися зі старими боргами, невиплата заробітної плати вчасно. У такій ситуації можливість збільшити період користування позичкою може виявитися єдиним виходом, щоб не стати боржником.

Прагнучи увійти в становище клієнтів і зберегти їх кредитну історію, ми розробили вигідні умови продовження позики. У даній статті ми розповімо про переваги пролонгації в Майкредіт і умови підключення цієї послуги.

Що таке пролонгація кредиту?

Пролонгація кредиту - це послуга, яка дозволяє продовжити термін використання кредитних коштів на певний час, встановлений кредитором або за домовленістю сторін. Послуга надається кредитодавцем (банком або небанківською фінансовою установою) безкоштовно або за певну плату.

Як правило, пролонгація кредитного договору доступна до підключення під час усього строку дії кредитного договору до дати оплати позики, прописаної в договорі. Деякі сервіси пропонують можливість продовження позики і після кінцевої дати погашення, зазначеної в договорі.

Наприклад, в Майкредіт після настання дати погашення боргу користувачеві пропонується грейс-період, який триває протягом 3-х днів. Позичальник отримує можливість продовжити або оплатити позику повністю, без нарахування штрафних відсотків. Важливий момент полягає також у тому, що пролонгація терміну кредиту не впливає на кредитну історію негативно, а навпаки дозволяє зберегти її й утримати рейтинг на рівні.

У чому різниця між пролонгацією та реструктуризацією?

Ті, хто знайомий з фінансовою термінологією, напевно чули такі поняття як пролонгація і реструктуризація кредиту в подібному контексті. Насправді, ототожнювати ці поняття неправильно, і ми розповімо чому.

Як ми вже сказали, в Майкредіт пропонується додатковий час на оплату позики - грейс-період. Якщо ж клієнт не повернув позику або не продовжив її в основний або додатковий період - настає прострочення. Якщо позичальник перебуває в простроченні - функція пролонгації йому, як правило, не доступна. На цьому етапі організація-кредитор може запропонувати розбити борг на частини і погашати його поступово. Це і називається реструктуризація.

Дану послугу пропонують не всі мікрокредітні організації, однак, в індивідуальному порядку користувач може спробувати домовитися про поділ боргу і йому підуть назустріч. Щоб бути в курсі всіх нюансів і можливих наслідків невиплати грошей вчасно, варто уважно вивчити документи перед їх підписанням.

Що стосується Майкредіт, клієнти, що потрапили в прострочення, протягом 14 днів (включаючи грейс-період) можуть скористатися послугою продовження кредиту. Якщо пролонгація підключена в грейс-періоді - штрафний відсоток не нараховується, якщо після - штрафний відсоток за дні прострочення підсумовується до тіла кредиту, але умови продовження залишаються колишніми - оплатити потрібно лише відсотки за майбутнє користування.

З 15 дня прострочення клієнтам MyCredit автоматично в особистому кабінеті пропонується реструктуризація і для того, щоб підключити її, навіть не потрібно зв'язуватися з фахівцями клієнтської підтримки.

Чому пролонгація вигідна і вам і кредитній організації?

Скориставшись цією функцією, позичальник отримує наступні переваги:

 • продовжити позику і не попасти в прострочення;
 • зберегти позитивну історію кредитів і кредитний рейтинг;
 • залишитися в хороших відносинах з кредитором;
 • захистити себе від нав'язливих дзвінків з проханнями повернути гроші;
 • уникнути судових позовів.

Для організації-кредитора вигода пролонгація очевидна:

 • в першу чергу, пропозиція відкласти час виплати дозволяє зберегти хороші відносини з позичальниками і не втратити їхню довіру;
 • немає необхідності вести судові розгляди.

Умови пролонгації кредитного договору від Майкредіт

Сервіс MyCredit розробив нові, максимально вигідні умови пролонгації. Продовження договору відбувається на наступних підставах:

 • підключити пролонцію можна на такий період, на який спочатку було оформлено позику;
 • для підключення послуги досить вибрати її в особистому кабінеті користувача та сплатити відсотки, які накопичилися за час користування кредитними коштами;
 • суму відсотків, яку потрібно погасити для продовження, буде видно в особистому кабінеті;
 • пролонгація доступна для підключення в період терміну дії кредитного договору.

Таким чином, пролонгація дає можливість не просто відстрочити дату виплати позики, а й отримати знижку, уникнути проблем з простроченною позикою, а також не зіпсувати хорошу кредитну історію.

Рішення за 20 хвилин!  Ви отримаєте гроші в 00:00
З Днем народження! Ваш подарунок - знижка по промокодом My_BDay35
Гаряча знижка - % за бонусною програмою!

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
На термін: днів
До повернення: грн
До:
Отримати кредит
Георгій з Херсона тільки що отримав кредит на 2500 грн.
Злата з Тернополя щойно подала заявку на 700 грн.
Яна з Обухова тільки що подала заявку на 8000 грн.
Данило з Черкас щойно отримав кредит на 1500 грн.
Вероніка з Павлограда тільки що подала заявку на 4000 грн.
Євгенія з Новомиргорода тільки що отримала кредит на 3000 грн.
Борис з Сум тільки що подав заявку на 1500 грн.
Тамара з Харкова тільки що подала заявку на 800 грн.
Владислав з Карлівки тільки що подав заявку на 2700 грн.
Жанна з Києва тільки що отримала кредит на 2500 грн.
Інна з Олександрії тільки що отримала кредит на 6350 грн.
Антон з Дніпра тільки що подала заявку на 1500 грн.
Лілія з Умані тільки що отримала кредит на 4500 грн.
Євген з Броварів тільки що подав заявку на 500 грн.
Людмила з Києва тільки що подала заявку на 1400 грн.
Марк зі Львова тільки що отримав кредит на 800 грн.
Святослав з Харкова тільки що подав заявку на 1500 грн.
Оксана з Вінниці тільки що отримала кредит на 2000 грн.
Руслан з Полтави щойно подав заявку на 400 грн.