Отримайте будь-який кредит через 5 хвилин

Новому клієнту
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • 0,01% до 15 днів, 1% з 16-30 день процентна ставка (за умовами акції)
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 3602,35%
 • Продовження кредиту до 30 днів
 • Супровідні послуги відсутні
Постійному клієнту
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • Знижки до 80% за програмою лояльності
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 4848172,46%
 • Продовження кредиту за акційною ставкою
 • Супровідні послуги відсутні

Інформація для клієнтів

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 1,5% Реальна річна процентна ставка = 10640,17% Сума позики – 1000,00 грн. Строк користування позикою – 30 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15 грн. Відсотки за 30 днів = 15 грн. х 30 днів = 450,00 грн. Сума процентів до повернення – 450,00 грн. Розрахунок денної процентної ставки: (450,00 (відсотки за 30 днів) / 1000 (сума позики)) / 30 (дні користування) × 100% = 1,5%

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ». Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.
Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта – [email protected], тел. 0 800 214 111

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки та сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом.
 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:
  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;
  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховуються проценти за понадстрокове користування у розмірі 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».
 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи у відповідності до умов таких акційних пропозицій/програм лояльності.
 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.
 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.
 • Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.
 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;
 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номером 0 800 214 111;
 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.
 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

Реструктуризація боргу за кредитом

Погоджуючись з змістом кредитного договору, позичальник зобов'язується повернути отримані гроші з відсотками в зазначений термін. Якщо виникло прострочення, можна оформити реструктуризацію боргу в МФО. Це дозволить зберегти позитивну кредитну історію і уникнути попадання в чорний список боржників.

Що таке реструктуризація боргу?

Якщо по активному кредиту виникло прострочення, сума заборгованості перераховується за підвищеною відсотковою ставкою і різко зростає. У такій ситуації впорається з борговим навантаженням складно, особливо якщо ви захворіли, втратили роботу або зіткнулися з іншою серйозною проблемою.

Щоб не збирати борги, кращий варіант — запитати реструктуризацію боргу. Це послуга, яку банки і фінансові компанії пропонують своїм клієнтам в якості «рятувального кола».

Реструктуризація мікропозики в Україні означає, що:

 • нарахування відсотків по кредиту буде зупинено;
 • кредитор «заморозить» суму боргу і розділить її на рівні платежі, які потрібно вносити згідно з графіком.

Дана послуга несе фінансові ризики, тому реструктуризація в МФО України пропонується рідко. Найчастіше боржникам радять перекрити один кредит іншим. Але це сумнівна вигода, адже розмір і терміни виплат не змінюються.

MyCredit пропонує лояльні умови: якщо добросовісний клієнт відчуває тимчасові труднощі і не зможе вчасно провести виплати, ми готові переглянути порядок і графік розрахунку за чинним договором.

Чому варто взяти кредит у нас?

Схвалення 9 з 10 заявок

Завдяки автоматичній системі та індивідуальному підходу

Рішення за 5 хвилин

Подайте заявку на позику і вже через 5 хвилин гроші будуть на Вашій картці

Захист Ваших даних

Несемо відповідальність за збереження Ваших даних. Підтверджено сертифікатом PCI DSS. Докладніше про захист даних

Зниження ставок

Для наших постійних клієнтів знижуємо відсоткову ставку

img
OH MY FREEDOM
Максимальна свобода від відсотків!
Детальніше
img
Щомісячні турбо-розіграші
Вигравайте знижки до 90%, подарунки, гроші!
Детальніше

Легко та швидко оформити кредит за 5 хвилин

Виберіть суму та термін
30 секунд
Заповніть заявку
2 хвилини
Прив'яжіть картку
2 хвилини
Отримайте гроші на карту
30 секунд
Подати заявку

Прості способи погашення кредиту

В особистому кабінеті MyCredit

Ви можете погасити у MyCredit Ваш кредит онлайн не виходячи з дому. Просто перейдіть в особистий кабінет та сплатіть позику банківською картою.

img img

Через платіжні термінали

Оплата кредиту в терміналі EasyPay та City24 – це швидко та зручно. Термінал Ви зможете знайти у найближчому до Вас супермаркеті.

img img img

У відділенні Нової Пошти

У будь-якому відділенні Нової Пошти можна оплатити готівкою без комісії через касу за номером телефону.

img

У касі банків-партнерів

Погасити/продовжити кредит у MyCredit можна в касах банків-партнерів.

img img img img
або

Реструктуризація боргу в MyCredit

Оформити реструктуризацію кредиту в нашому сервісі набагато простіше, ніж у банку. Все проходить в онлайні: не потрібно їхати до відділення, збирати пакет документів, подавати заяву на зміну договору. Коли реструктуризація мікропозики стане доступною, в Особистому кабінеті з'явиться повідомлення про можливість переглянути договір. Все, що потрібно зробити — дотримуватися інструкції і внести перший платіж за графіком протягом 24 годин.

Умови реструктуризації в MyCredit прості і прозорі:

 • поширюється на всі кредитні продукти — короткострокові позики (до 30 днів) і кредити на 64 дні з аннуїтетним графіком погашення;
 • доступна з 10 дня прострочення;
 • кількість платежів визначається в індивідуальному порядку — з урахуванням суми заборгованості і життєвої ситуації позичальника;
 • в нашому сервісі є кілька варіантів реструктуризації — ми підберемо той, який підійде саме вам.

Якщо у вас виникнуть ускладнення або запитання щодо оформлення реструктуризації, завжди можна звернутися за допомогою в Службу турботи MyCredit — цілодобово за телефоном гарячої лінії або в онлайн-чаті.

Чи варто оформляти реструктуризацію?

Коли грошей немає і прийшов час платити за рахунками, дуже хочеться закрити очі на всі проблеми і пустити ситуацію на самоплив. Але якщо піддатися спокусі, борги накопичуватимуться «сніжним комом», кредитна історія зіпсується, а згодом доведеться спілкуватися з колекторами.

Якщо виникли фінансові труднощі і ви не можете погасити кредит в MyCredit вчасно, є кілька варіантів дій.

 • Поки не ввійшли в прострочення — продовжіть кредитний договір, підключивши послугу пролонгації. У нашому сервісі це можна зробити самостійно в Особистому кабінеті. Пролонгацію дозволено оформлювати необмежену кількість разів. Продовжуючи термін кредиту, ви зберігаєте акційну відсоткову ставку і хороший кредитний рейтинг.
 • При простроченні від 10 днів запитайте реструктуризацію боргу. Завдяки цьому вдасться уникнути примусових списань коштів з картки, зберегти кешбек і залишитися постійним клієнтом сервісу.

Як підключити реструктуризацію в MyCredit

Коли з'явиться можливість реструктуризувати борг, ви побачите повідомлення в Особистому кабінеті. Щоб підключити послугу і виплатити борг в комфортному режимі, просто слідуйте підказкам:

 • Виберіть оптимальну кількість платежів. На цьому етапі дуже важливо правильно розрахувати свої фінансові можливості: тверезо оцінити, чи буде можливість вносити платежі за обраним графіком.
 • Підпишіть додаткову угоду одноразовим електронним підписом, який буде вислано на вашу пошту.
 • Внесіть перший платіж. Якщо не зробити цього, реструктуризація не підключиться, і сума заборгованості буде зростати.

Після того, як надійде платіж, в Особистому кабінеті відбитися розміри і дати виплат по реструктуризації. Дотримуйтесь графіку, вносячи оплати в повному розмірі та в термін, — і незабаром повністю позбудетеся від заборгованості.

Реструктуризація простроченого кредиту — реальний шанс уникнути неприємних наслідків. Якщо у вас накопичується заборгованість, звертайтеся до Служби турботи MyCredit — і ми знайдемо вихід з ситуації, що склалася, разом!

img
Отримайте гроші вже за 5 хвилин на вашу картку
Ми піклуємося про вашу безпеку
dogovor
Чесно говоримо про умови позики - без прихованих платежів і додаткових комісій Детальніше про договір
PCI
Несемо відповідальність за збереження Ваших даних підтверджено сертифікатом PCI DSS Детальніше про захист даних
certificat
Дотримуємося законів про захист Ваших прав користувача Детальніше про ліцензію
img

Ви можете взяти кредит в інших регіонах України

Сервіс онлайн-кредитування MyCredit працює по всій території України****. Взяти гроші в кредит онлайн на банківську карту, не виходячи з дому, ви можете в будь-якому регіоні. Онлайн займ грошей на карту проводиться в таких містах: