Отримайте будь-який кредит через 5 хвилин

Новому клієнту
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • 0,01% до 15 днів, 1% з 16-30 день процентна ставка (за умовами акції)
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 3602,35%
 • Продовження кредиту до 30 днів
 • Супровідні послуги відсутні
Постійному клієнту
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • Знижки до 80% за програмою лояльності
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 4848172,46%
 • Продовження кредиту за акційною ставкою
 • Супровідні послуги відсутні

Інформація для клієнтів

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 1,5% Реальна річна процентна ставка = 10640,17% Сума позики – 1000,00 грн. Строк користування позикою – 30 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15 грн. Відсотки за 30 днів = 15 грн. х 30 днів = 450,00 грн. Сума процентів до повернення – 450,00 грн. Розрахунок денної процентної ставки: (450,00 (відсотки за 30 днів) / 1000 (сума позики)) / 30 (дні користування) × 100% = 1,5%

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ». Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.
Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта – [email protected], тел. 0 800 214 111

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки та сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом.
 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:
  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;
  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховується підвищена процентна ставка у розмірі 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».
 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи у відповідності до умов таких акційних пропозицій/програм лояльності.
 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.
 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.
 • Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.
 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;
 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номером 0 800 214 111;
 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.
 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

Кредит на техніку

Кредит на техніку — в топі пошукових запитів. Позику можна взяти на велику і дрібну побутову техніку, а також персональну електроніку: мобільний, планшет, ноутбук, спортивне обладнання.
Отримати кредит на покупку техніки нескладно. Є маса варіантів: оформлення в магазині, готівку в банку, кредитний ліміт по картці, звернення в Мікрокредитний сервіс. Який спосіб підійде саме вам?

Як і де взяти кредит на будь-яку техніку?

Для магазину немає різниці, хто оплачує товар. Завдяки цьому навіть на інтернет-майданчиках оформити кредити на техніку — не проблема.

 • Великі техномаркети співпрацюють з банками. Це вигідно обом сторонам: магазини отримують прибуток, а фінустанови — клієнтів. Період кредитування — 6-12 місяців, ставка — до 20% річних в залежності від банку. Не забуваємо про комісію при переказі коштів.

Такий спосіб досить зручний, але часто викликає масу дрібних проблем: від зарахування кредитних коштів на рахунок, незрозумілих штрафів і боргів після погашення позики.

 • Отримати кредит на техніку можна безпосередньо в банку. Знадобиться пакет документів, застава, поручитель. Маленькі суми фінустановам видавати сенсу немає. Для отримання великих є додаткові умови, про які повідомляється в процесі інтерв'ю.

Чому варто взяти кредит у нас?

Схвалення 9 з 10 заявок

Завдяки автоматичній системі та індивідуальному підходу

Рішення за 5 хвилин

Подайте заявку на позику і вже через 5 хвилин гроші будуть на Вашій картці

Захист Ваших даних

Несемо відповідальність за збереження Ваших даних. Підтверджено сертифікатом PCI DSS. Докладніше про захист даних

Зниження ставок

Для наших постійних клієнтів знижуємо відсоткову ставку

img
OH MY FREEDOM
Максимальна свобода від відсотків!
Детальніше
img
Щомісячні турбо-розіграші
Вигравайте знижки до 90%, подарунки, гроші!
Детальніше

Легко та швидко оформити кредит за 5 хвилин

Виберіть суму та термін
30 секунд
Заповніть заявку
2 хвилини
Прив'яжіть картку
2 хвилини
Отримайте гроші на карту
30 секунд
Подати заявку

Прості способи погашення кредиту

В особистому кабінеті MyCredit

Ви можете погасити у MyCredit Ваш кредит онлайн не виходячи з дому. Просто перейдіть в особистий кабінет та сплатіть позику банківською картою.

img img

Через платіжні термінали

Оплата кредиту в терміналі EasyPay та City24 – це швидко та зручно. Термінал Ви зможете знайти у найближчому до Вас супермаркеті.

img img img

У відділенні Нової Пошти

У будь-якому відділенні Нової Пошти можна оплатити готівкою без комісії через касу за номером телефону.

img

У касі банків-партнерів

Погасити/продовжити кредит у MyCredit можна в касах банків-партнерів.

img img img img
або

Як оформити кредит на техніку в MyCredit

Кредит на побутову техніку та електроніку в нашому сервісі може отримати кожен громадянин України віком від 18 років.

Заходьте на сайт, вибирайте суму і термін кредитування, відправляйте заявку і отримуйте гроші на картку протягом 30 хвилин в будь-який час доби.

 • Щоб взяти кредит на техніку без довідки про доходи (паперових документів) в MyCredit, підготуйте паспорт і ІПН. Заповнення анкети займе 10 хвилин.
 • Наша перевага — 95% схвалень.
 • Видаємо невеликі суми. Перша позика — до 12 000 грн під 0,01% на термін до 15 днів або під 1% на термін до 30 днів.
 • Є можливість дострокового погашення без штрафів, і послуга пролонгації на будь-яку кількість днів, якщо не встигаєте внести платіж вчасно.
 • Миттєве зарахування грошей на банківську картку в будь-який час доби.
 • Кілька способів погашення позики: через Особистий кабінет (сума списується з прив'язаною карти), термінали самообслуговування, через банк за реквізитами (враховуйте термін проведення платежу — 5 банківських (робочих) днів).

Терміново потрібен смартфон, планшет або не вистачає на ноутбук? Ми допоможемо швидко вирішити питання з грошима, щоб ви вже сьогодні придбали товар і насолодилися усіма перевагами покупки.

Кредит на техніку онлайн в MyCredit — швидка, безпечна і прозора операція. Беріть скільки потрібно, повертайте скільки взяли. Ніяких прихованих платежів і безпідставних нарахувань.

Не обмежуйте себе з MyCredit!

У нашому сервісі легко отримати онлайн-кредит на техніку в Україні без питань, дзвінків начальникам, родичам, друзям і знайомим. У нас немає упереджень щодо статі, віку, поточного стану фінансів.

MyCredit пропонує кредити на побутову техніку та інші потреби:

 • пенсіонерам;
 • студентам;
 • молодим мамам в декреті;
 • тимчасово безробітним людям;
 • інвалідам з робочою групою;
 • військовим;
 • фрілансерам;
 • неофіційно працевлаштованим.

Залишилися питання? Телефонуйте за вказаними на сайті номерами, щоб дізнатися більше про вигоди онлайн-кредитування.

img
Отримайте гроші вже за 5 хвилин на вашу картку
Ми піклуємося про вашу безпеку
dogovor
Чесно говоримо про умови позики - без прихованих платежів і додаткових комісій Детальніше про договір
PCI
Несемо відповідальність за збереження Ваших даних підтверджено сертифікатом PCI DSS Детальніше про захист даних
certificat
Дотримуємося законів про захист Ваших прав користувача Детальніше про ліцензію
img

Ви можете взяти кредит в інших регіонах України

Сервіс онлайн-кредитування MyCredit працює по всій території України****. Взяти гроші в кредит онлайн на банківську карту, не виходячи з дому, ви можете в будь-якому регіоні. Онлайн займ грошей на карту проводиться в таких містах: