Отримайте будь-який кредит через 5 хвилин

Новому клієнту
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • 0,01% до 15 днів, 1% з 16-30 день процентна ставка (за умовами акції)
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 3602,35%
 • Продовження кредиту до 30 днів
 • Супровідні послуги відсутні
Постійному клієнту
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • Знижки до 80% за програмою лояльності
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 4848172,46%
 • Продовження кредиту за акційною ставкою
 • Супровідні послуги відсутні

Інформація для клієнтів

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 1,5% Реальна річна процентна ставка = 10640,17% Сума позики – 1000,00 грн. Строк користування позикою – 30 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15 грн. Відсотки за 30 днів = 15 грн. х 30 днів = 450,00 грн. Сума процентів до повернення – 450,00 грн. Розрахунок денної процентної ставки: (450,00 (відсотки за 30 днів) / 1000 (сума позики)) / 30 (дні користування) × 100% = 1,5%

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ». Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.
Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта – [email protected], тел. 0 800 214 111

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки та сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом.
 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:
  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;
  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховується підвищена процентна ставка у розмірі 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».
 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи у відповідності до умов таких акційних пропозицій/програм лояльності.
 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.
 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.
 • Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.
 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;
 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номером 0 800 214 111;
 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.
 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

Кредит в Мелітополі

Не знаєте, де взяти кредит в Мелітополі? MyCredit — найкраще рішення. У нас ви можете всього за 7 хвилин отримати суму до 12 000 грн під 0,01% в день, і до 18 000 грн при повторному зверненні.

issue-play myCredit-video

Легко та швидко оформити кредит за 5 хвилин

Виберіть суму та термін
30 секунд
Заповніть заявку
2 хвилини
Прив'яжіть картку
2 хвилини
Отримайте гроші на карту
30 секунд
Подати заявку

Прості способи погашення кредиту

В особистому кабінеті MyCredit

Ви можете погасити у MyCredit Ваш кредит онлайн не виходячи з дому. Просто перейдіть в особистий кабінет та сплатіть позику банківською картою.

img img

Через платіжні термінали

Оплата кредиту в терміналі EasyPay та City24 – це швидко та зручно. Термінал Ви зможете знайти у найближчому до Вас супермаркеті.

img img img

У відділенні Нової Пошти

У будь-якому відділенні Нової Пошти можна оплатити готівкою без комісії через касу за номером телефону.

img

У касі банків-партнерів

Погасити/продовжити кредит у MyCredit можна в касах банків-партнерів.

img img img img
або
Чому я візьму кредит в Mycredit?
icon-1

Вам не доведеться повертати вдвічі більше, ніж Ви позичаєте

icon-2

Не потрібно нікуди ходити - все онлайн!

icon-3

Достатньо мати паспорт, ІПН, та картку будь-якого банку України

icon-4

Ми припиняємо нараховувати проценти після 90 днів просрочки по кредиту

img
Отримайте гроші вже за 5 хвилин на вашу картку
img

Ви можете взяти кредит в інших регіонах України

Сервіс онлайн-кредитування MyCredit працює по всій території України****. Взяти гроші в кредит онлайн на банківську карту, не виходячи з дому, ви можете в будь-якому регіоні. Онлайн займ грошей на карту проводиться в таких містах:

Іноді життєві обставини в Мелітополі складаються так, що гроші потрібні вже тут і зараз: штраф, покупка ліків, ремонт побутової техніки, погашення банківської позики — всі ці витрати часом не можна відстрочити. А у близьких людей немає можливості допомогти вам готівкою.

У непростій ситуації виручить кредит в Мелітополі від онлайн-сервісу MyCredit.

На відміну від багатьох МФО, наш сервіс онлайн-кредитів:

 • видає кошти без довідки про доходи, поручителів і особистого фото. Щоб оформити позику в Мелітополі, знадобляться тільки паспорт, ідентифікаційний код, банківська карта на ваше ім'я і доступ в інтернет.
 • Приймає рішення про видачу позики дуже швидко. З моменту подачі онлайн заявки до зарахування коштів на банківську картку проходить не більше 20 хвилин. Ми цінуємо ваш час!
 • Надає кредит без відмови в Мелітополі. Схвалення отримують більшість поданих запитів, адже причин для відмови мало — помилкові або неправдиві дані, внесені в систему, і наявність боргу перед MyCredit за раніше взятими позиками. У першому випадку потрібно відкоригувати інформацію, а в другому доцільно скористатися послугою рефінансування.
 • У нас кредитуються студенти, пенсіонери, молоді мами, фрілансери, що працюють без офіційного працевлаштування, працівники різних компаній і організацій, яким потрібні кошти до зарплати.
 • Пропонує позичальникові вигідні та прозорі умови, щоб взяти кредит в Мелітополі. При першому зверненні видаємо до 12 000 тисяч гривень під 0,01% в день на строк до 15 днів або під 1% в день на строк до 30 днів, а при повторному — до 18 000 гривень під 2,5% в день. Сміливо розраховуйте на промокоди, знижки та розіграші призів серед постійних клієнтів. Термін кредитування можна продовжити на необмежений період. На час військового стану штрафні санкції не нараховуються. Інформація чітко відображається в системі, тому можна не побоюватися неприємних сюрпризів у вигляді прихованих платежів і комісій.
 • Гарантує максимально зручну процедуру оформлення — займає не більше 10-15 хвилин.

5 простих кроків, щоб взяти кредит в Мелітополі

Для того, щоб отримати позику від MyCredit:

 • Зайдіть на сайт mycredit.com.ua або в мобільний додаток, скачавши його з AppStore або PlayMarket.
 • За допомогою кредитного калькулятора на головній сторінці встановіть необхідну суму і дату повернення коштів. Ви побачите загальну суму боргу, який буде необхідно повернути — включно з нарахованими відсотками. Більше нічого гасити не потрібно.
 • Уважно ознайомтеся з умовами, на яких пропонується взяти кредит в Мелітополі, авторизуйтесь в системі: вкажіть номер свого мобільного телефону і на нього прийде смс з кодом.
 • Увійдіть у систему, заповнивши вручну невелику анкету або через BankID. Внесені дані надійно захищені: вони обробляються автоматично, без участі людей і не передаються третім особам. А програмне забезпечення MyCredit пройшло перевірку на відповідність жорстким стандартам Google і Apple.
 • Вкажіть банківську картку, на яку вам буде зручно отримати гроші, і відправте заявку на швидкий позику. Через 10-15 хвилин можете перевіряти баланс карти — гроші вже в вашому розпорядженні!

Взяти кредит онлайн в Мелітополі від MyCredit — це ефективний і простий спосіб вирішити тимчасові фінансові труднощі. Ми працюємо для вас 24/7, без свят і вихідних.