Mycredit промокод: як отримати?

У сфері обслуговування і торгівлі останнім часом стало популярно надавати клієнтам знижки у вигляді промокодів. Як правило, щоб отримати промокод потрібно виконати просту дію: зареєструватися в особистому кабінеті на сайті компанії, взяти участь у вікторині, запросити друга, залишити відгук або ж просто зайти на потрібну сторінку в соціальних мережах.

Для того, щоб допомогти користувачам знизити фінансове навантаження при виплаті відсотків, компанія MyCredit пропонує скористатися промокодом на знижку. У цій статті ми розповімо, яку знижку можна отримати і де шукати Майкредіт промокод.

Що таке промокод від Майкредіт?

Знизити стандартну ставку на позику може кожен бажаючий. Промокод для майкредіт працює наступним чином:

  • на головній сторінці сайту є кредитний калькулятор, на якому розташована кнопка "У мене є промокод";
  • натиснувши на цю кнопку, ви побачите вікно для введення промокодів. Важливо переконатися, що символи вказані вірно, і дотриманий регістр, а також, що код активний;
  • калькулятор розрахує знижку, і в відповідному вікні ви побачите суму відсотків по промокоду.

Зверніть увагу! У разі несвоєчасного погашення позики знижка по промокодом анулюється. Умови прописані в договорі позики.

Діючі пропозиції

Промокод/Акція Опис Термін дії
Промокод Знижка на кредит у вихідний день Діє
Промокод

Оформляйте кредит вночі (з 21:00 до 07:00)

та отримуйте знижку

Діє
Знижка Перша позика до 12000 гривень на строк до 15 днів під 0,01% на день Діє
Акція "Приведи друга" - отримайте 250 гривень Діє
Промокод

Промокод на знижку 35%

QN35

Діє

Друзі, наш найвигідніший промокод QN35 діє до 22.08.2024 р.! Додайте його при оформленні кредиту та отримайте аж 65% знижки!

Де можна отримати промокод Mycredit?

Mycredit промокод можна знайти на сторінках компанії в соціальних мережах Facebook, Instagram, а також в Telegram-каналі. Крім цього, ми проводимо розіграші знижок на сторінках компанії в соціальних мережах, даруємо їх в акціях на сайті і регулярно робимо sms та e-mail розсилки з промокодом.

Отримати кредит при першому зверненні в наш сервіс доступно по зниженій ставці - 0,01% на день. Відповідно, для першого кредиту промокод не застосовується.

Ми намагаємося зробити роботу з сервісом не просто комфортною, але і максимально вигідною для наших клієнтів. Слідкуйте за нашими новинами, щоб не пропустити вигідні пропозиції.

Чи була ця відповідь Вам корисна?
Все ще залишилися питання? Тоді телефонуйте нам:
content-manager
Дар'я Навроцька
Керівник відділу Customer Care
img